קט סיטינג או פנסיון

LostLander

New member
קט סיטינג או פנסיון

אהלן, מחפש המלצות למישהו שיכול לבוא פעמיים ביום לתת אוכל לחתול מבוגר, לשחק איתו ולתת לו כדורים (גם פעמיים ביום) לתקופה של כ-12 יום.
קיבלנו המלצות חמות מאד על ריבי וריני אבל לצערי הן קצת חורגות מהתקציב שלנו.

כמו כן, חשבנו על פנסיון אבל כאמור מדובר בחתול מבוגר וחרדתי, שלא יצא מהבית מעולם מלבד לוטרינר. האם מנסיונכם עדיף לתקופה ממושכת כזו לקחת לפנסיון?

תודה מראש

Yukita

Active member
מנהל
לא

למרבית החתולים, בודאי אחד כזה עם מאפיינים כפי שתיארת, עדיף להיות בבית עם ביקורים. לחתולים בוגרים בדרך כלל לוקח זמן משמעותי להתרגל למקום חדש ולהירגע, ו-12 יום אינם זמן רב מן הבחינה הזו. ככל שהחתול טיפוס חרדתי יותר, ייקח לו יותר זמן להירגע באמת ולהתרגל למקום.
&nbsp
קט-סיטר טוב, ועוד מי שיכול לתת כדורים, אכן יעלה כסף. זה צריך להיות חלק מתכנון תקציב הנסיעה. הרי בן נוער לא יוכל לקחת עליו דבר כזה באותה מידה של אחריות ואמינות - ודאי אם יש תרופות בסיפור. בני נוער אחראיים יכולים להיות שימושיים מאוד, אבל כאמור ברגע שתרופות נכנסות לתמונה זה מסבך את העניינים ויתכן מאוד שבמקרה חירום יהיה צורך במישהו שמסוגל לדבר עם וטרינר (ולהתנייד אליו אם צריך). לבני נוער בדרך כלל יכולות פחותות מן הצד הזה.

LostLander

New member
תודה יוקיטה,

אין לי בעיה לשלם לא מעט כסף למען בריאות החתול, שחשוב לנו מאד.
אבל לדאבוני תשלום לנ"ל יעלה כמעט כמו כרטיס טיסה נוסף, כמעט 3,000 שקל ואני לא בטוח שנוכל לעמוד בהוצאה ואם לא נמצא משהו זול יותר נאלץ לוותר על הטיסה (מעדיפים לוותר על הנסיעה ולא על החתול).
האם יש לך המלצה לקט-סיטר טוב אחר באיזור ת"א?

Yukita

Active member
מנהל
ביקשו ממך

3000 ₪ ל-12 יום??!? זה 250 ליום, סכום מאוד גבוה. אתה בטוח שאין פה איזו אי הבנה?
&nbsp
אפשר לברר מול מורן כהן ב"בית גיל הזנב" שמתמחה בקשישים ובחולים:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/16/182751946/בעלי_חיים/חתולים
&nbsp
אפשר גם לבדוק פנסיונים לא-ביתיים אם לא מצליחים בשום אופן למצוא אחד ביתי: בפנסיון "דוג פארם בבית הלוי (קרוב לקדימה-צורן) או בבית ארז במשמר השבעה. הם מופיעחם בגוגל.

LostLander

New member
היי שוב

כן, כמו שאמרתי - צריך לתת לחתול פעמיים ביום כדור (בבוקר ובערב)
לכן המחיר הוא לשני ביקורים בכל יום. כל ביקור למעלה מ-100 שקל, בסביבות ה-250 ליום.
המחיר גבוה מאד אבל גם התמורה טובה- הן נשמעות מאד רציניות ואחראיות. אנחנו פשוט לא יכולים לשלם סכום כזה

דיברתי כבר עם בית גיל הזנב והם נשמעים מתוקים להפליא אבל להם יש פנסיון בלבד ואילו אנחנו מחפשים קט סיטר. אבדוק עם הפנסיונים הנוספים שצירפת אם כי אני באמת נוטה ללא להוציא את החתול מהבית. תודה!

גורדיאן

New member
זה מעניין.

איך אתם, כיום, מצליחים לתת לחתול כדור פעמיים ביום?
פרטים, בבקשה, כי אני לא מצליח לתת לחתולים שלי כדור גם פעמיים בשנה אז עברתי לאמפולות.

גורדיאן

New member
תודה. סרטון מעניין מאוד.

למרות שהיחס בין החתולים בסרטון לחתולים שלי הוא כמו בין אמא תרזה לאדולף היטלר... עדיין יש שם כמה רעיונות טובים.

גורדיאן

New member
פשוט מדהים,

אתה מבקש המלצות על קטסיטר אבל לא מציין באיזו עיר אתה גר, ובכרטיס שלך מקום המגורים הוא 'אחר', איך בדיוק אתה רוצה לקבל המלצה?
אז כן, יש לי בשבילך קטסיטר מעולה ובזול, הוא נמצא במלבורן, אוסטרליה. אנא פנה אלי בפרטי כדי לקבל את הטלפון שלו.

LostLander

New member
וואו איזו תגובה מוגזמת.

לא היה עדיף לחסוך מהזעם שלך ופשוט לשאול בצורה נעימה היכן החתול מתגורר?
אני מת"א. אם יש לך המלצה, אשמח לשמוע. תודה.

למעלה