אז ככה עובר עליי החג

אז ככה עובר עליי החג

תיעוד קטן מאתמול (10.9.2018) שמראה
כמה עצוב המצב בבאר שבע.
וגם כמה זה קשה בשביל אוהב חתולים כמוני שמציל ומאכיל אותם כבר המון שנים.

זה התחיל מוקדם בבוקר עם האכלות במקומות הקבועים שלי.
באחד מהם יש לי גור בן שלושה חודשים לערך עם דלקת חניכיים וגם שילשול קשה.
במקור הם היו ארבעה גורים, שניים מתו, שניים נשארו בחיים בזכות האכלות שלי (שני השחורים לבנים בתמונה).
כבר הייתי איתו במרפאה והוא קיבל טיפול אותו אני ממשיך בחוץ (האבקה הוורודה שאתם רואים זה כדור אנטיביוטיקה שאני כותש שם ונותן לו).
מאוד לא פשוט לתת אנטיביוטיקה שמחביאים באוכל לגור ספציפי כשיש קבוצה של חתולים שמתנפלים עלייך.
הטיפול שנותן לו זה המקסימום שלי אבל זה לא מספיק והוא צריך בית וטיפול צמוד.

הם (שני האחים השחורים לבנים) נמצאים במקום גרוע ומסוכן, אני מפרסם את שניהם לאימוץ כבר תקופה אבל אין התעניינות.

משם המשכתי לעוד נקודות האכלה קבועות שלי.
כל זה נעשה על אופניים, ככה אני מתנייד בעיר.

אחר הצהריים רציתי לצאת לרכיבה שלא קשורה לחתולים, סתם התאווררות.
לי בתור אוהב חתולים יש עיניים שקולטות חתולים בכשרון רב, גם אם זה תוך כדי רכיבה והם מתחת לאיזה ספסל בגינה ציבורית כמו האמא והגורים שצילמתי.קלטתי אותם ככה בזווית העין והלכתי לראות מה שלומם, זה משהו שאני עושה ככה על אוטומט.
לצערי שני הגורים עם דלקות עיניים קשות, אחת העיניים כבר סגורה.
הם נמצאים ממש לא בסביבה שלי ולא באזור ההאכלה שלי, מחליט לרכוב הביתה להצטייד באוכל, לפחות לעשות משהו כדי לעזור להם.

בדרך חזרה קולט שני אנשים משחקים עם גור, מנופפים לו בענף.
עוצר לידם ורואה חמישה!! גורים שנמצאים שם.חושך בעיניים.
חוזר הביתה מצטייד באוכל, חוזר ומאכיל את הגורים, משם ממשיך לאמא המניקה, מאכיל גם אותה ואת הגורים.

כל זה לוקח זמן והכל ברכיבה, זה מאמץ פיזי וחם ומזיעים והמצב רוח חרא על כמה אומללים יש ברחובות וכמה הם נגמרים וסובלים ואני נגמר יחד איתם מצער ומאמץ להציל אותם.

זה סתם עוד יום בחיי, אני עושה את זה המון שנים ואעשה את זה גם היום.ומחר.
מי שרוצה או יכול לקחת חלק מהגורים כפרוייקט הצלה או אימוץ שישלח לי הודעה ואתן מיקום.
לשתף תמיד עוזר.
מי שרוצה לעזור לי בתרומה כדי שאוכל להמשיך להציל מוזמן להתקשר אחריי החג
לחנות ממנה קונה אוכל, מגה פט .טלפון שלהם 08-9979799, תרומה לעודד הכטמן.
אפשר גם לתרום למרפאה בה מטפל,
מרפאת ברנע 08-6421848.
אם תרמתם ספרו לי על זה בהודעה פרטית.חג שמח לכם ולחתולים.

למעלה