מה דעתכם על TOMI שימורים לחתולים?

dimitrygo

Active member
מנהל
הכי טובים לדעתי הם לאונרדו וקארני, הם עולים כ-12 ש"ח עבור

פחית של 400 ג'.
יש כמובן עוד שימורים של GO ושל אינסטינקט אבלאפילו לא הסתכתלי לכיוון שלהם כי הם יקרים מאוד.

eran2020

New member
מה דעתכם על TOMI שימורים לחתולים?

הייתי רוצה לקנות שימורים קצת יותר איכותיים לחתולים וזה נראה לי מתאים. מישהו מכיר? תוצרת גרמניה.

dimitrygo

Active member
מנהל
אחרי שפעם אחרונה קיבלתי במתנה פאוץ' שלהם של עוף ברוטב

אגבניות אני בספק שהחברה הזאת יודעת בכלל איך לייצר מזון לחתולים.
&nbsp
אם אתה מדבר על השימורים בקופסאות גדולות אז הם לא נראים לי איכותיים במיוחד וגם לרוב קשה לצפות לאיכות גבוהה משימורים שעולים 5 ש"ח.

eran2020

New member
תודה רבה

זה דווקא היה נראה לי איכותי.. אני יודע שיש שימורים שעולים גם 9 ו-12 שקלים אבל זה יקר מדי.. אני אשקיע יותר במזון יבש איכותי.

dimitrygo

Active member
מנהל
יש שימורים של ד"ר פט גולד, הם כולם על בסיס טונה אדומה עם או

בלי תוספות. הם מכילים גם ג'לטין והוא בדרך כלל מצטבר או למעלה או למטה ואז אפשר להוציא אותו ונשארים רק עם טונה. אלה שימורים יחסית איכותיים למחירם.

אני מאכיל בהם חתולי רחוב, במיוחד זה של דג אוקיאנוס

פחית כתומה, יש בזה חתיכות סרדינים שלמות והם מתים על זה

eladin7

New member
שימורים ד"ר פט

לימבו, איפה אתה קונה בב"ש ? וכמה אתה משלם על הטונה אדומה ? כי אצלי נגמר בשכונה איפה שקניתי. תודה.

eladin7

New member
שימורים ד"ר פט

כן, השימורים ממש טובים של ד"ר פט. יותר טובים מסימבה, קניתי במכולת השכונתית ב 3.90 ויש להם הרבה מבחר של סוגים. קניתי ב 3.90, נגמר במכולת ואז הם הביאו משהו אחר, ממש על הפנים, ביקשתי שיביאו עוד. חיפשתי בגוגל ויש כל מיני אתרים שמוכרים בסביבות 3.33 אם קונים הרבה, נראה לי. צריך לחפש מבצעים. אבל טונה אדומה והמיוחדים קלמרי, יותר יקרים.

dimitrygo

Active member
מנהל
אני מניח שאתה מדבר על שימורים רגילים של ד"ר פט. אני כתבתי על

ד"ר פט גולד, אלה שימורים אחרים לגמרי והם יותר איכותיים ויקרים.

אני קונה tomi

ולפעמים גם simba (שזה אפילו זול יותר. 3 בעשר)..
Tomi זה השימורים שהתחלנו בהאכלת הגורה בזמנו והמשכנו גם עם טומי (בשילוב אוכל יבש כמובן)
גם ככה שימורים זה מזון משלים. טומי מנשנש מהם אבל הרבה פעמים מעדיף אוכל יבש.
הכלבות שלי מאד אוהבות את השימורים....
בכל מקרה כיון שמדובר במזון משלים לח נראה לי יקר מאד הקופסאות האיכותיות. ב-10 שקל אני קונה קילו של כנפי עוף, מבשלת ויש להם כמות גדולה של מאה אחוז בשר..tomi וsimba זולים יחסית וזה סוג של פינוק בצד האוכל היבש.

dimitrygo

Active member
מנהל
השימורים של לאונרדו וקארני שהזכרתי הם מזון מלא ומאוזן

dimitrygo

Active member
מנהל
לא רשום האם זה מזון מלא או לא, יותר מדי שומן לדעתי, חלבון

היה יכול להיות גבוה יותר. מה שטוב כניראה אין בהם פחמימות בכלל.
יש להם גם כאלה, עליהם כן רשום שזה מזון מלא ויש בהם יותר חלבון, אבל עדיין הרבה שומן:
http://www.vbbpetfood.eu/en/product..._days&targetId=adult_cat&packageId=alucup_100
&nbsp
אם אתה מחפש משהו סגנון הזה אז יש את אלה
https://www.morando.it/en/pd-82-32-28/cat-food/miogatto/wet-food

למעלה