ריגל לחתולי רחוב (כמה שאלות)

אורן nhm

New member
ריגל לחתולי רחוב (כמה שאלות)

שלום,
הבנתי מדיונים פה שריגל אוכל מצוין. הייתי קונה עד עכשיו אוכל בשקיות של קילו שהחתולים לא אהבו לאחרונה.
שאלה: הבנתי שיש בעייה שהגרגירים טיפה גדולים, מה זה אומר? קושי לעכל?
ואם יש גורים בסביבה שאוכלים אוכל לבוגרים זה בעייתי? ואם גורים אוכלים גרגירים גדולים גם בעייתי?.
אני לא ממש מבין בזה. תודה לעונים.

dimitrygo

Active member
מנהל
אם הגרגירים טיפה גדולים אז לחתולים עם בעיות שיניים יהיה קשה

לאכול אותם. לחתולים בריאים לא אמורה להיות שום בעיה.
בעיקרון עדיף שגורים יאוכלו מזון לגורים או מזון איכותי לכל הגילאים אבל בגדול גם ריגל לחתולים בוגרים יספק להם את כל מה שהם צריכים. בטוח זה יותר טוב ממזון שקנית עד עכשיו.
אם הגורים כבר מסוגלים לאכול מזון יבש אז לא צריכה להיות להם בעיה עם גרגירים גדולים.
אם יש באפשרותך להאכיל את הגורים בנפרד אז יש ריגל לגורים.
&nbsp
אני מניח שאתה יודע שבנוסף למזון צריך לספק לחתולים גם מים נקיים שלתיה.
ובנוסף להאכלת חתולי רחוב כדאי לדאוג לעיקור וסירוס שלהם אחרת תקבל פיצוץ אוכלוסין. בחלק מהמקומות רשויות מבצעות מבצעי עיקור וסירוס כך שכדאי לברר.

אורן nhm

New member
התכוונתי לחתולים עם בעיות שיניים...

ודבר נוסף. אני נותן 4 מנות בערב. רציתי לקנות את הריגל 6.5 קילו. האם אני אצטרך מיכל אחסון בשביל זה? או 6.5 קילו זו לא כמות גדולה יחסית, ואפשר להסתדר בלי? (בשביל הטריות)

dimitrygo

Active member
מנהל
בעיקרון חתולים מסוגלים לבלוע חתיכות די גדולות, הם לא לועסים

מזון. אבל אני לא יודע עד כמה גדולות הכופתאות של ריגל.
&nbsp
6.5 קילו יספיקו לך לחודש (בחישוב של 50 ג' כל מנה). בתקופה כזאת המזון לא יאבד את טריותו אם תקפיד לסגור את השק אחרי כל שימוש. אבל בכל זאת הייתי ממליץ לך לחלק את המזון ל-2 חלקים ולשמור את החלק השני סגור היטב בזמן שאתה משתמש בחלק הראשון.

אורן nhm

New member
תודה. כתוב שהם טיפה יותר גדולות מהרגיל

אז אני מאמין שלא אמורה להיות בעייה לא? גם במחשבה שנייה קשה לי להאמין שהם ייצרו משהו שיהיה בעייתי לאכילה.

dimitrygo

Active member
מנהל
גם אני מאמין שהם לא יצרו משהו שלא מתאים לחתולים

למעלה