קיטורים של פעיל למען חתולים

קיטורים של פעיל למען חתולים

לא פשוט העסק.

בפינת האכלה מסויימת יש לי חתולה עיוורת שמאכיל כבר נצח (מעל לשנתיים).
בגלל העיוורון היא לא מסוגלת להלחם על האוכל שלה (יש שם קבוצה גדולה של חתולים) ולכן אני מאכיל אותה שימורים עם כף אל תוך הפה.
לאחרונה הגיעו שני חתולים חדשים שמנסים לגנוב מהכף כשמאכיל אותה וזה הופך את העסק לממושך ומעצבן.כל פעם להזיז אותם והם חוזרים והעיוורת החששנית נבהלת מההמולה אז בורחת ואז להחזיר אותה וחתולים אחרים אונסים אותי כי יש שם טירוף כשפותח שימורים.
באמת חתיכת קטע מעצבן!

קיטור שני,
יש בעיר הארורה שלי מקומות שאני משתדל להמנע מלהגיע אליהם כי אני יודע שיש שם מליון חתולים ואני כבר מטפל במליון חתולים ולא יכול לקחת על עצמי עוד.
רק מה , כמשדובר בגורים קשה לי להתעלם ולאחרונה הגעתי למקום כזה מוצף חתולים וגורים והלב שלי מדמם עליהם אז התחלתי להאכיל שם מידי פעם.
יש שם המון חתולים, המון גורים וכשאני מגיע עם אוכל יש עליי התנפלות מטורפת.
דמיינו קבוצה של עשרים חתולים שרצה אליי בטירוף וקופצת עליי.
אני גם ככה מבלה חלק נכבד של היום בהתרוצצות מפינת האכלה אחת לשניה ועכשיו המקום הארור הזה..

קיטור שלישי,
יש לי מרכז מסחרי ליד הבית, יש שם אישה שמאכילה את החתולים שנמצאים שם (ויש שם לא מעט).
אני מיודד איתה אז כשרואה אותה בא ואומר שלום ושואל איך הולך עם החתולים.
לפני כמה ימים הגעתי וראיתי שיש לה חתולה טורטית ממש רזה וממש מנוזלת, כאב לי עלייה, היא סיפרה שהחלה לתת לה אנטיביוטיקה ושהיא משתפרת.
יום אחרי שוב הגעתי ובאמת ראיתי שהטורטית נראית יותר טוב, בלי נזלת שהייתה לה קודם ושהיא אוכלת.
אתמול אני מגיע והאישה קוראת לי מרחוק, מסתבר שאיזה אפס שיחרר את הכלב הגדול שלו שם והוא טרף את הטורטית.הראתה לי את כתם הדם.
אני אוהב חתולים ממבט ראשון וכבר פיתחתי רגש אל הטורטית הרזה הזו וברגע ששמעתי את זה התאדה לי כל המצב רוח .
כשניסיתי להרדם הפרצוף של החתולה עלה לי בראש וזה פשוט כואב וחרא.
התפללתי כבר להרדם כדי לא לחשוב על זה.
יש הרבה חתולים מתים שהכרתי והלכו ואני עדיין סוחב בתוכי.

עד כאן ממני

וקבוצת החתולים הענקית החדשה שהתחלתי להאכיל

בכל זאת היה משהו משמח

קיבלתי עדכון נחמד ממאמצים של גורה שהוצאתי מפינת האכלה.
מדובר בגוזלית, גוזלית כי תמיד הייתה קטנה ועדינה ביחס לחתולים אחרים באותה פינת האכלה (פינה שהיא בעצם פחים במגרש חנייה, מקום רע).
תמיד דאגתי לגוזלית כי הייתה כזו עדינה , מתישהו לקחתי אותה לעיקור ולא היה לי לב להחזיר לרחוב אז חיפשתי בית ועם קצת מזל גם מצאתי.
הקיצר הנה תמונה של מתקופת חיי הרחוב (עם גב חצי קרח בגלל פרעושים שאכלו אותה), גוזלית זו הטריקולורית משמאל

ואם כבר אני בנושא של גורים שהוצאתי מהרחוב

ואיך הם היו ברחוב ואיך הם היום אז קיבלתי עוד תמונת עדכון, של רומי הטורטית.
הנה תמונה שלה מחיי הרחוב

גורדיאן

New member
אני מכיר את הבן-דוד שלך, הבחור שעומד עם האצבע בסכר...

מה קורה עם העירייה שלכם? אין בב"ש מבצעי עיקורים?
לדעתי כל פעיל חתולים צריך להקדיש לפחות 10 אחוז מהמאמצים שלו כדי להפעיל לחץ ציבורי על העיריות ועל הווטרינרים שלהם, האכלה בלבד עוזרת פחות מטיפול בגורמים לבעיה.
לי לקח יותר מחצי שנה ועשרות שיחות טלפון אבל לבסוף הוטרינר של ראשל"צ הבין שהנודניק/ים לא ירפו ממנו ופתח במבצע עיקור יעיל בשכונה שלי ובאחרות.

כמה דברים

יש פה מידי פעם מבצעי עיקור אבל הם נגמרים מהר מידי .יש ברחובות כמות מפחידה של חתולים, עד שלא רואים, לא מבינים.
אני כולה בן אדם אחד שמנסה בעצמו לשרוד את החיים האלה ואני לא יכול גם להציל, גם להאכיל, גם לעקר את כולם, וגם לריב עם העירייה.
יש פה עוד כמה פעילים שגם יותר מיומנים ממני בעניינים האלה (לריב עם העירייה או להקים קול צעקה) , אני לא מסוגל לעשות הכל

למעלה