קיטור של פעיל למען חתולים

קיטור של פעיל למען חתולים

נפלו עליי מספר חתולים חולים בבת אחת.
יש לי חתולה עיוורת בפינת האכלה, מטפל בה מספר שנים במסירות גדולה.
אחת העיניים שלה הופכת דלקתית מפעם לפעם וכשזה קורה נותן אנטיביוטיקה שמייצבת את מצבה.
הפעם אנטיביוטיקה לא עזרה אז נתתי סוג אחר שגם לא כזה עזר ואני מתוסכל.
ללכוד אותה בעייתי אחרת כבר הייתה רואה וטרינר מזמן.
אוהב אותה מאוד ומעצבן אותי לראות את העין שלה ככה.

חתולה אחרת הפסיקה לאכול בגלל בעיה בפה ונלקחה למרפאה וקיבלה אנטיביוטיקה.זה שיפר את מצבה אבל לא במאה אחוז.
היא עצמה חברותית ומקסימה כרגיל, היא יצור מתוק מאוד מאוד.

חתולה שלישית גם היא הפסיקה לאכול מזון יבש וגם אותה לקחתי לוטרינר.
היא חתולה פראית אז טושטשה לצורך הטיפול.לשמחתי לא גילו משהו רציני, קיבלה אנטיביוטיקה ומצבה השתפר, חזרה לאכול יבש (לא כמו פעם אבל בערך), אני גם נותן לה מזון גורים יבש כי הגרגירים קטנים ויותר קל לה לאכול.

כשהייתי במרפאה הסתכלתי מהחלון על אנשים שם בחוץ, אנשים שלא מתעסקים בחולי ועצב חתולי וקצת קינאתי בהם.
עד כאן הקיטור הקטן שלי, בתמונות, שתיים מהפציינטיות עליהן דיברתי (בתוך הכלוב המסורג זו הפראית שטושטשה).

גורדיאן

New member
"האנשים בחוץ" לא יודעים הרבה דברים,

אין להם אהבת חתולים, הם לא יודעים מה זה אושר חתולי, והראש שלהם תקוע בצרות של עצמם במקום בצרות של החתולים, וזה תמיד גרוע יותר.
עולמם של אוהבי החתולים תמיד מכיל הרבה יותר יופי ואושר, לי כרגע יש כאן בצד חתולה אחת שעסוקה מאוד בלישון ורק מלהסתכל עליה מצב הרוח שלי משתפר בלפחות 20 אחוז + מע"מ.

דיברתי ספציפית על טיפול בחתולי רחוב

לא יודע איך זה אצל פעילים אחרים אבל לי אין הנאה מהעניין, זה מאוד קשה מאלף בחינות.
&nbsp

Yukita

Active member
מנהל
אויש

זה פשוט מדכא כשיש כמה בבת אחת עם בעיות. יש לקוות שכולן יחזרו לעצמן ויהיו בסדר, ולך תהיה נחת מלראות אותן מרגישות טוב יותר. זה תמיד עושה הרגשה טובה.

Ka13

New member
אנשים שלא מטפלים בחתולי רחוב באמת אין להם מושג

וכייף להם , ממש מבינה אותך זה מאוד קשה ומתסכל.
מה גילו להם בפה שאנטיביוטיקה פתרה את הבעיה ? ואיך אתה נותן אנטיביוטיקה לחתולים
שאתה מאכיל ? באוכל רטוב ?
לפחות הצלחת להביא אותם לוטרינר , אצלי אין סיכוי ללכוד בכלל אני בתסכול כפול.

תודה.לגביי אנטיביוטיקה

כן, אני מחביא את הכדור בשימורים.
גם זה אתגר כי אצלי מדובר בקבוצות האכלה וחוץ מהחתול החולה יש עוד מליון חתולים אחרים שינסו לאכול את השימורים עם התרופה.זה למה עם החתולה העיוורת שלי אני משתמש בכף, מגיש לה את המזון עם התרופה ישירות לפה.
אם החתול פחדן ולא מתקרב זה ממש קשה לתת ספציפית רק לו.
אם זה חתול רחוב חולה שלא אוכל לתת לו אנטיביוטיקה כל יום אז מבקש שיקבל זריקת קונבניה.זו אנטיביוטיקה שטובה לשבועיים(זריקה יקרה, סביב ה-180 שקל).

Ka13

New member
מכיר חטיף שאפשר לתת איתו אנטיביוטיקה ?

הייתי מעדיפה לקחת לוטרינר ולגמור עם זה בזריקה ... אבל מיואשת כבר מניסיונות לכידה

למעלה