דחוף מאוד!!!

גורדיאן

New member
תודה. והם מתוקים בטירוף!

זה הזוג: אלפי ומיקס - זה שם זמני, אם יתברר שהוא נקבה שמו יוחלף לסידני (קראופורד).
הם קטנים מאוד ושלומיאליים כרגיל לגילם, הפרצוף של אלפי נראה כך מפני שעכשיו הם סיימו לאכול ושניהם תוקעים את כל הפרצוף לתוך האוכל (הרטוב).
הפורום כנראה יצטרך לסבול עוד הרבה תמונות שלהם, אני לא יכול להתאפק מלצלם אותם המון.

Yukita

Active member
מנהל
דחוף מאוד!!!

הבוקר נתקלתי ב6 גורים בני חודש במצב לא טוב. לא ראיתי אמא. בצהריים לקחתי אותם למרפאת צב"ח-ירושלים.

למרבה המזל, העיניים הסגורות עם המוגלה התבררו אחרי ניקוי כעיניים שלמות ורואות. שבוע עם משחת עיניים - והעיניים יהיו כמו חדשות. אבל... הם לא יכולים לחזור לרחוב, הם היו ליד הכביש ושם ללא ספק יחלו מחדש או פשוט ידרסו.

אצלנו כבר יש 7 חיות בבית, אי אפשר יותר. צריכים אומנה או אימוץ, אפילו לגור אחד! אוסיף תמונות קצת מאוחר יותר, הם בני חודש, יש אחד שחור, אחד מנומר, אחת יפהפיה ממש בשלושה צבעים עדינים של כסף מישמש ולבן, אחד אפור כסף-עם לבן ושניים בצבעי שחור-לבן.

אומנה או אימוץ, אפילו לאחד יעשו הבדל גדול!

Yukita

Active member
מנהל
צריך בדחיפות!

כרגע הם סגורים במקלחון בחדר האמבטיה -

גורים בני חודש, מתוקים וחמודים. עושים צרכים בארגז חול. כרגע הבעיה הרפואית היחידה שיש להם זו דלקת עיניים, מוופלת עם משחה ותחלוף תוך מספר ימים.

יש לנו כאן כבר 7 חיות משלנו בבית, המתוקים האלה צריכים בית או חצר מוגנת!

סמס 050-6950866

Yukita

Active member
מנהל
מחפשים!

כרגע כולם תקועים במקלחון

Yukita

Active member
מנהל
כרגע בעיקר אוכל רטוב

הרטבתי וערבבתי גם קצת אוכל יבש (וזמין להם גם יבש ממש) - כנראה לזה הם יגיעו עוד יומיים שלושה. אוכלים יפה רטוב, שותים מים, וכבר עברו מארגז חול נמוך בתבנית חד פעמית לארגז חול פתוח בגודל כמעט רגיל.

Yukita

Active member
מנהל
ממשיכים לחפש!

שני מתוקים עדיין צריכים בית או לפחות חצר מוגנת לגדול בהם! כרגע הם סגורים במקלחון כאן, לי אין חצר ובחצר הבניין שלנו תמיד מגננים, מנכשים ומרססים.
&nbsp
תודה מיוחדת וענקית לגורדיאן המלך שקלט את שני אחיהם לסדרת מבנים מותאמים במיוחד בחצר שלו
הם בידיים טובות

גורדיאן

New member
וואו! תודה על המחמאה!

למי ששאל את עצמו מה זה 'סדרת מבנים' אז זה רק כמה קופסאות מחוברות בהם הם יישארו עד שיתאקלמו במקום וגם יגדלו קצת, יתפטמו ויתחזקו.
מצורפת תמונה: מימין זה חדר שינה/משחקים, באמצע נמצאים אוכל ומים, ובקופסה משמאל יש את קופסת החול.
זוג המתוקים התארגנו על הכל במהירות, השתמשו בחול, אכלו ושתו, שיחקו קצת והלכו לישון.
בעתיד אני מתכוון לדווח עם עוד תמונות על מהלך חייהם.
וקריאה לכולם: אנא מצאו לזוג הנותר בית/חצר מתאימים, מגיע להם.

Yukita

Active member
מנהל
זה Elfie או Alfie?

Elfine מתאים לה בול

&nbsp
סדרת הקופסאות הזו גאונית. נראה לי שאמליץ גם לאנשים אחרים. זה פתרון מעולה לשלב הקטן כשעדיין זקוקים להגנה, בעיקר בלילה.

גורדיאן

New member
טוב, למעשה זה Halfy (חצי) בגלל צבעי הפרצוף שלה...

אבל בהחלט יש בה משהו קסום כמו האלפים של יצירות ספרות מסוג שר הטבעות.

היא כבר עשתה קסם אחד - היא ואחיה הצליחו להעלים כמות מדהימה של אוכל רטוב פלוס קצת אוכל יבש שהיה בצלחת, ושניהם בכיוון של הפיכה לכדורים קטנים. אני מת על התיאבון שלהם.

למי שיתקל בצורך ב-'סדרת קופסאות' כזאת הנה קצת טיפים:
1. הרגליות תחת הקופסאות אינן חובה, במקרה הזה הם שם כי הקופסה הזאת (הימנית לבדה) תשמש להם ללינה כשיהיו גדולים יותר, וההרמה מהרצפה באה למנוע פלישה של קיפודים (דבר שכבר קרה), לא שיש לי משהו נגד קיפודים אבל הם נוהגים לעשות קקי בכמויות, כנראה כדי לסמן טריטוריה.
2. הארגזים מהסוג הזה הם מקרטון עבה ועמיד במיוחד, דופן דקה לא תעמוד זמן רב בפני גורים.
3. הקופסאות מחוברות בדפנות זו לזו באמצעות אזיקונים, ובכל דופן גזור מעבר כדי לתת לגורים אפשרות לתנועה חופשית בין הקופסאות.
אם יש עוד שאלות אשמח לענות.

למעלה