בעלת 13 חתולים מחפשת דירה

בעלת 13 חתולים מחפשת דירה

היי, שמי ליאת ויש לי 13 חתולים שגרים איתי בבית בנתניה.לאחרונה המצב הפך להיות בלי נסבל, כמו גם שהכרתי מישהו ברמת גן ואני רוצה לגור קרוב אליו.לכן אני מחפשת דירת חדר קרקע ברמת גן, בעלת חצר סגורה.החתולים יישארו בחוץ במלונות שאתקין להם.אז אם תוכלו לעזור לי איכשהו למצוא דירה להשכרה שהבעלים שם מסכימים לכך, אני מאוד מאוד אודה לכם:) אני מאוד אוהבת את החתולים שלי ולעולם לא איפרד מהם, רק שאני כבר לא מסוגלת לחיות איתם באותו החלל.

Yukita

Active member
מנהל
הממממ

יכול להיות שברמת גן הותיקה, באזורים האלה שכל הזמן מדברים על פינוי-בינוי, יש דירות קרקע מהסוג הנדרש... אבל - נראה לי שבנסיבות המתוארות הקיבוצים והמושבים הם כיוון ריאלי יותר. אולי לבדוק אם יש משהו להשכרה במקומות כמו קיבוץ גליל ים, שדבוק להרצליה ולכן גם לא כזה רחוק מרמת גן?
&nbsp
יש לציין שכל תהליך של הרגלת חתולי בית לחיי חצר צריך לבצע בהדרגה. זה לא שתוכלי לעבור והם פשוט יהיו בחוץ...

שרונה200

New member
תקחי בחשבון שברמת גן מסתובבים תנים ברחובות

הם מגיעים מפארק הירקון, ביום הם מסתובבים בשיכון ותיקים, בלילה הם מגיעים עד חיבת ציון. הם קופצים מעל גדרות, הם אוכלים גורים, מחתולים בוגרים הם מפחדים אבל לא ברור איך חתול בית שעבר לחיות בחצר יגיב לתן. קראתי במקומון שגם בצד השני באיזור הפארק הלאומי יש תנים. בהצלחה.

למעלה