עברנו פגישה ראשונה עם אורלי זכאי

Meirav Flum

New member
עברנו פגישה ראשונה עם אורלי זכאי

אחרי יסורים מרובים (שלי) ושלוליות פיפי אינסופיות (של אוניקס) עברנו היום מפגש ראשון עם אורלי. מאד אהבתי את הגישה שלה, קיבלתי את הרושם שהיא לא חושבת שאני מגדלת חתולים איומה ושעם קצת סבלנות ונכונות לשינוי המצב בבית ישתפר.
בינתיים אני ממשיכה להסתובב בבית עם בקבוק ריסוס אקונומיקה וסמרטוט כלוחמת הפיפי הדגולה שאני.

Yukita

Active member
מנהל
אבל אף אחד לא חשב

שאת מגדלת חתולים איומה. להיפך, את דואגת להם מאוד ונראה שאת עושה מאמצים רבים לדאוג לכל מה שהם צריכים

&nbsp
ממה שזכור לי, השאלה היתה מי זה שבאמת עושה את הפיפי. איך גילית שזה אוניקס בסוף? האם הוטרינר הצליח לבדוק בסוף את השתן של מישהו מהחתולים? ומה עם טיגר, הוא לא ממשיך ליילל בקול רם בארגז ולחפור בצורה מוגזמת?
&nbsp
הערת שוליים למקרה שרלבנטי: לפחות ממה שאומרים, אקונומיקה נחשבת לדרך לא כל כך מוצלחת להלחם בכתמי פיפי, כי יש דעה רווחת האומרת שאקונומיקה מכילה מרכיבים (אוריאה) המושכים חתולים חזרה לאותה נקודה למטרות השתנה מחדש. יתכן שעדיף חומץ מהול במים לרצפות ואבקת ביו מהולה במים לרהיטים.

Meirav Flum

New member
זה חוסר הביטחון שלי מוסווה בהומור

גילינו שזה אוניקס אחרי שעברתי התמוטטות עצבים קלה בגלל פיפי על השיש (המטבח זה המקדש שלי) והחלטתי לסגור את אוניקס ללילה. היה לילה לא פשוט ומלא יללות וגירוד דלת אבל בבוקר לא היתה שום שלולית חדשה מלבד בחדר בו אוניקס היה סגור.
טיגר בינתיים מתנהג ממש סבבה ולא מיילל בעת עשיית צרכים. אני אמשיך לעקוב ואולי לשחרר לו בלוטות שוב.
לגבי האקונומיקה- יש לי שריטה. אני אוהבת ריח של אקונומיקה כי זה מתקשר לי ישירות לנקיון. בזמן האחרון אני לא מרגישה בנוח בבית ומריחה פיפי בכל מקום ולכן מסתובבת עם תרסיס אקונומיקה. ניסיתי לנקות את הכתמים עם מסיר כתמים לכביסה עם מרכיב ביו, שטפתי את הריצפה עם מסיר כתמים עם חמצן פעיל (קראתי שגם הוא מפרק את החלבון שבשתן) אבל החתול חוזר לאותן נקודות, ואם אני מניחה שם חפצים הוא פשוט מוצא נקודה חדשה רק לא הארגז.

Yukita

Active member
מנהל
יפה שאותר הפושע

הבנתי שניסיתם לבדוק אותו רפואית וזה לא ממש הלך - עכשיו שיש לך זיהוי, האם מנסים שוב?

Meirav Flum

New member
בינתיים לא

אורלי אמרה, ובצדק, שאוניקס לא באמת רוצה לעשות צרכים מחוץ לארגז ואנחנו נעזור לו להרגיש בטוח שוב כדי להשתמש בארגז.
לא רוצה לקלקל אבל בינתיים יש ירידה בכמות הפיפי מחוץ לארגז ואני ממש מקווה שבעזרת אורלי נצליח לשים את זה מאחורינו ושאוניקס יהפוך לחתול בטוח יותר.

דגלמנגה

New member
אם נקודות הפיפוי ידועות - השתמשי בחומרים בעלי ריח דוחה

חתולים וכלבים. לא הרבה, כי לחתולים יש אף משובח, ואת לא רוצה שיידחו מכל החדר.
יש ג'ל יעודי, בחנויות לבעח"י, ויש שמן אתרי אקליפטוס בסופרפארם.
לגבי הריח שאת אוהבת - למה שלא תספיגי את הצוארון בקצת ויהיה לך ריח ניקיון צמוד...

למעלה