שאלת התייעצות לדימיטרי

• פותח הנושא Ka13
  • פורסם בתאריך

Ka13

New member
שאלת התייעצות לדימיטרי

היי דימיטרי ,
מתלבטת אם להאכיל חתולים במזון הזה -
Petkind Green Tripe & Bison
שמיועד לכלבים. הבנתי שיש בו טאורין במידה מספקת אבל מה דעתך באופן כללי על הרכיבים וספציפי על הטעם - פר
קצת לא קשור לחתולים או יכול לעבוד ?

זה הלינק :
http://petkind.com/tdbi

רכיבים:
Beef tripe, bison tripe, turkey, peas, turkey meal, pea protein, chicken meal, pea starch, chicken fat (preserved with mixed tocopherols), lentils, flaxseed, natural flavor, quinoa, pumpkin, spinach, carrot, broccoli, cranberry, apple, blueberry, banana, dicalcium phosphate, calcium carbonate, sodium chloride, potassium chloride, salmon oil (preserved with mixed tocopherols), chicory root, vitamins (vitamin A acetate, vitamin D3 supplement, a-tocopherol acetate, niacin, calcium pantothenate, riboflavin, thiamine mononitrate, pyridoxine hydrochloride, folic acid, vitamin B12 supplement), minerals (zinc sulfate, ferrous sulfate, zinc proteinate, iron proteinate, copper sulfate, manganous oxide, copper proteinate, manganese proteinate, calcium iodate, sodium selenite), choline chloride, taurine, dried Lactobacillus acidophilus fermentation product, dried Lactobacillus casei fermentation product, dried Bifido bacterium bifidium thermophilum fermentation product, dried Streptococcus faecium fermentation product, yucca schidigera, rosemary, cayenne, peppermint, thyme, green tea extract

Guaranteed Analysis:
Crude Protein (min)..........................32.0%
Crude Fat (min)..................................16.0%
Crude Fiber (max)...............................4.0%
Moisture (max)..................................10.0%
Ash (max)...............................................8.5%
Phosphorus (min)...............................0.8%
Magnesium (max)............................0.10%
*Taurine (min).......................2790 mg/kg
*Omega 6 (min)..................................3.0%
*Omega 3 (min)..................................0.9%
*Not Recognized as an essential nutrient by the
AFFCO Dog Food Nutrient Profiles.

dimitrygo

Active member
מנהל
מעניין. הציון שלו בערך 68, יש גם גירסת בקר שהיא אפילו עוד

יותר טובה. אין לי מושג לגבי הטעם, לא ניראה לי שבאופן כללי צריכה להיות בעיה אך כל חתול וההעדפות שלו.
&nbsp
אני רואה שהוא לא כזה זול. מה הסיבה שאת לא בוחרת מזון יעודי לחתולים? אני קצת מהסס להמליץ על המזון הזה כי למרות שעל פניו הכל ניראה תקין אבל עדיין זה מזון שלא מיועד לחתולים.

Ka13

New member
ברשימת המרכיבים יש לקראת הסוף גם פילפלת - Cayenne

זה בעייתי לחתולים ? נתתי קצת היום לראות אם אוהבים ונראה שכן חוץ מאחד אבל לו תמיד קשה עם אוכל חדש , מה שכן לכולם היה קשה עם הגודל של הגרגירים שהוא מאוד גדול ומפליא שככה כי אמור להתאים לכל הגזעים ולכל הגדלים.
שולחת לך גם בפרטי
&nbsp

Ka13

New member
לא בטוחה שהצלחתי לשלוח מסר פרטי ,

גרגירים שהם גדולים יכולים להזיק לשיניים של חתולים ?

dimitrygo

Active member
מנהל
קיבלתי את המסרים. חתולים אמורים להיות מסוגלים לרסק את

הגרגרים עם השיניים אבל בטוח שזה יותר קשה להם. חתולים עם בעיות שיניים יתקשו במיוחד.
פילפלת בכמויות קטנות לא מזיקה, להפך, תורמת לבריאות http://essentiallydogs.com/health-benefits-of-cayenne-pepper
הבעיה היא שוב שזה מזון לכלבים וכל המינונים מותאמים לכלבים אם כי היא נמצאת בסוף הרשימה והכמות שלה כניראה מזערית ביותר במזון הזה.

Ka13

New member
הייתה הודעת שגיאה אז שלחתי שוב .. ושוב :))

תודה על התשובות , אסתכל מחר שוב איך הם אוכלים ואחליט.

גורדיאן

New member
סליחה שאני מתערב...

אבל אני חושב שהרעיון מזעזע. למה לעשות ניסויים על החתול?
כתוב שזה מיועד לכלבים, תני את זה לכלבים או זרקי את זה לפח וקני לחתול אוכל שמיועד לו.

Ka13

New member
תתערב חופשי אני לא יודעת מה אתה מדמיין

אבל מזעזע זה לא. ניסוי גם לא רק בדיקה
זה אוכל ממש טוב ומדובר בחתולי רחוב שאוכלים אוכל ממש ממש טוב ( יותר מזעזע לדעתי זה לתת ג׳ורג׳י או לקנות אוכל בשקים של קילו שברור שהוא מעופש זה מזעזע ) הם התרגלו לגרגירים כל כך קטנים ( של גו ) הרכיבים מעולים ממש לא מפריע לי שזה כלבים רק גודל הגרגירים מפריע לי . כל אחד קיבל 5, 6 גרגירים בנוסף למזון הקבוע לראות אם אוהבים... לא מכירה עוד אנשים כמוני שכל כך אכפת להם ומאכילים במזון איכותי חתולי רחוב אז את המזעזע תשמור לפוסטים אחרים

למעלה