Yukita

Active member
מנהל

אלפי שקלים!!!!

אלפי שקלים השקעתי בגידור המרפסת במקום המגורים החדש שלנו, אליו עברנו במיוחד כי היתה מרפסת גדולה להנאת כולם. אולי לא הגידור הכי יפה והכי יקר, אבל עדיין הושקעו סכומים נכבדים

אז כמובן שחייב להיות חוכמולוג אחד (מתוך חמישה חתולים ושני כלבים) שמוצא את הדרך לעבור את הגדר. כל פעם - מרגלים אחריו, סותמים מעבר אחד - והוא מתארגן על מעבר אחר

מחר שוב ביקור בטמבוריה בנסיון לפתור את בעית הפרצה האחרונה... עכשיו כבר לא נשארו למנוול הקטן הרבה אפשרויות, אבל הוא מצא דרך לטפס על עמודי המתכת אליהם מוצמד הגידור, לאזן את עצמו בראש העמוד ולדלג לצד השני

Yukita

Active member
מנהל
יש קזינו בישראל!

עמדת ההימורים נפתחת: נראה אם תצליחו לזהות מי "חתול הפארקור" שלנו: הסיכויים 5:1

גורדיאן

New member
אני מהמר באחד ק"ט (קופסת טונה) על...

זה עם הזנב!

בחייך, יוקיטה, את רוצה לספר לי שהגדר הזאת מסוגלת לעצור חתול כלשהו? החתולים שלי אוכלים גדר כזאת בלי מלח.
פינת הקיביצר במוח שלי אומרת שאולי אם ראש הגדר היה פונה פנימה (כמו "ר") זה היה אולי עוצר אותם אבל אני לא בטוח גם בזה.

גורדיאן

New member
מקבלים מיליון דולר ואת ארמון בקינגהאם.

פנה כאן לקבלת הכתובת של הנסיך הניגרי שיתן לך את זה תמורת תרומה צנועה של כמה אלפי דולרים.

cipo 1

New member
E.T נראה הכי תמים וכאילו לא בעניינים

לי אין צורך בגדרות במקום בו אני חי אבל גם לי הגדר הזו נראית רק
מראית עיין
שבת שלום !!
עודד

Yukita

Active member
מנהל
הוי אחיי קטני האמונה

לא קלטתם כבר שהתמונות של החתולים הראו רק את גרסת הבטא של הגדר?
&nbsp
כיום הגדר נראית יותר כמו בתמונות כאן, פשוט אין מסדר פושעים בצילומים האלה...
&nbsp
למי שמתקשה לראות - יש מה שמכונה "רשת תוכים" אל-חלד (טוב, מן הסתם עוד עונת גשמים או שתיים נראה עד כמה זה הכון)
המגביהה עוד את הרשת המקורית, שלמרות שביקשתי הקבלן לא ממש הצליח לחבר את העמודים שלה כך שהחתולים לא יוכלו לטייל על המעקה באמצע הדרך.

כאמור, לא יפה במיוחד וממש לא מושלם, אבל לא אמור להיות כזה קל למעבר p-:

Yukita

Active member
מנהל
לא סתם יש cat באלקטרז

מה לעשות -
&nbsp
1. חתולים נופלים. יצא לי להכיר אישית חתולים (ברבים) שנותרו נכים ועברו שיקום קשה לאחר נפילה, ואחת שנהרגה כשהחליקה, נפלה, ושופדה על גדר הבנין למטה.
&nbsp
2. המרפסת אצלנו מתחברת לגג שעליו יש גם מרפסת של השכנים. כמובן אי אפשר להרשות ביקורי שכנים...
&nbsp
3. הברחן שלנו יצא כי הוא רצה לצוד לטאות. מקרה קלאסי של הלואות הירוקות יותר הדשא הסינתטי של השכן. בכל זאת, הלטאות לא אשמות - גם להן מגיע לחיות. חוץ מזה, הן אלו שאוכלות את היתושים!

Yukita

Active member
מנהל
כרגיל בבתי הימורים...

אין זוכים!
&nbsp
מעניין שאיש לא זיהה את הפושע האמיתי. באמת גם בדרך כלל נוטים להבחין בו פחות, אולי כי הוא נראה "רגיל" יותר... כמו בכל ספר מתח טוב, הפושע הוא אף פעם לא אחד מהנחשדים בעניין

Yukita

Active member
מנהל
כרגע לא ברור לי

איך הוא יוצא. עד שסתמתי את הדרך, הוא עבר בעבר בטיפוס על קורת העץ בדיוק לפני תחילת הגדר, שם באמת פספסתי את נקודת התורפה.

גורדיאן

New member
הוא נראה לי קצת מטושטש...

טוב, אולי זה בגלל שקשה לי לראות כשאני עומד על הראש.

למעלה