משתגע בקשר למזון חתולי חצר.

משתגע בקשר למזון חתולי חצר.

שלום.
כבר שנה וחצי שאני לא מצליח להחליט איזה מזון לתת לחתולי החצר היקרים שלי. פעם נתתי ג"ורג"י , אחר כך עברתי לאולטרה קט אבל אז הגרגירים נראו לי קשים מידי והחתולים גם לא אהבו אותו יותר מידי ואז החלפתי לג"וסי קט שאותו החתולים מאוד אוהבים והנה הערב אני נתקל בשרשור ישן מ - 2012 שבו דמיטרי כותב שהמזון לא נראה לו טוב בכלל מכל מיני סיבות. ניסיתי גם עוד כמה מזונות אבל הם לא אהבו כלום. ג"וסי קט מספר 1 ברמת הטעימות. למבחן החתולים של דמיטרי אני לא מצליח להיכנס. האם מישהו יכול לתת לי בבקשה את 3 המקומות הראשונים של מזונות הרחוב + הציונים שלהם ?

dimitrygo

Active member
מנהל
לא חייבים WORD, יש שם קבצי HTML ו-RTF שניתן לפתוח בכל מחשב

ללא שום תכנה מיוחדת שצריך להתקין.

Yukita

Active member
מנהל
הקישור

זה הקישור לדף המתאים באתר של דימה:
&nbsp
http://www.catfood.co.il/comparison
&nbsp
בדף הזה יש כמה אפשרויות להורדת הקובץ המשווה בין סוגי המזון, הראשון זו הורדה של קובץ וורד פשוט והאחרון - הורדה של ה"ציונים" באקסל. צוקי, נסה ובדוק אם אחד מאלה יעבוד.
&nbsp
בקובץ הוורד, מה שנראה כמו תוכן עניינים במסמך מכיל גם את דירוג המזונות, ליד כל מזון כתוב הציון שקיבל והדירוג הוא מהגבוה (בהתחלת תוכן העניינים) לנמוך (בסוף).
&nbsp
מזונות לחתולי רחוב לא בדיוק מדורגים בנפרד, בגדול הקטע הוא שבחתולי רחוב בדרך כלל לא מתאפשר להשקיע כספית כמו בחתולי בית (בכל זאת, מספר חתולי הרחוב נוטה להיות גדול יותר במידה ניכרת) ולכן, אם הבנתי נכון, מסתכלים נמוך בטבלה, במזונות שהם לא ההכי איכותיים, ומשתדלים לא לצנוח מדי מתחת ל-40 בערך. אבל דימה יוכל לתת את ההמלצות הישירות או להפנות לכיוון חשיבה אחר או פשוט לתקן את דבריי בהתאם למתבקש

2 שאלות -

במה את מאכילה ?
&nbsp
ושאלה נוספת , האם קיים מזון חתולי רחוב עם מרכיב ראשון בשרי , לא קמח , ובמחיר סביר ,
נאמר שק במחיר של עד 160 שקלים. אם יש כזה אז איך קוראים לו ?

או קיי עכשיו אני עובר על המבחן.

אולטרה קט קיבל ציון 43 .
כשהגעתי לאיזור הציון 50 התקציב כבר התחיל לעלות לרמות שאני לא יכול לעמוד בהם.
&nbsp
מה דעתכם על מזון בשם אוליבר ? מישהו שמע ? מכיר ?

מיההס

New member
מצטרפת לבקשה

האם אפשר לקבל שמות של מזונות מומלצים במקום הג'וסי קט.
תודה

גורדיאן

New member
תשובה:

אלו 2 מזונות שקניתי + הם מופיעים ברשימה של דימיטרי:
Luckas - משקל 18 ק"ג מחיר 140 ש"ח דירוג 43
Ultra Cat - משקל 18 ק"ג מחיר 139 ש"ח דירוג 41/43
המחיר כמובן יכול להיות שונה מחנות לחנות.

אני מבין את הרצון להשיג מזון איכותי ככל האפשר במחיר נמוך ככל האפשר, אבל לא מבין את הדאגה שלך דווקא למזון טעים, בקבוצת חתולים תמיד יהיו כמה שמשהו לא יהיה טעים להם והשאר ההפך.
בכל אופן אתה יכול לקנות יחד עם השק הגדול גם שק 5-6 ק"ג של פריסקיז, שזה אוכל נחות יחסית אבל טעים מאוד, ולערבב את שניהם - צריך לערבב אותם אחרי הקניה, לא לפני ההגשה לחתולים, כדי שהריח של הפריסקיז יידבק בשאר.

בינתיים הזמנתי היום דרך קבוצת רכישה

שק של מזון חתולים שנקרא for cat
&nbsp
שק של 20 קילו עולה לי 135 שקלים במקום 155 שקל מחיר רגיל.

גורדיאן

New member
אחרי כל הרעש והצלצולים עם המבחן של דימיטרי בחרת

אוכל שהדירוג שלו הוא 30?
וזה עוד ב-135 ש"ח כשאתה מספר שאולטרה-קט בדירוג 43 ניתן להשגה ב-120 ש"ח?
מי מנהל את קבוצת הרכישה הזאת, ענבל אור?

למעלה