מחפשת סיפורי FIV פעילה מעודדים :(

מחפשת סיפורי FIV פעילה מעודדים :(

אז יש מסתבר שלקטן שלנו fiv
מסכנוני קטן, בגלל זה הוא כזה חלשלוש
רק בן שנה...
הוטרינר אמר שאי אפשר לדעת אם זה עניין של שבועות חודשים או שנים.
ושזו אמנם מחלה שבעיקרון אפשר לחיות איתה שנים...אבל בגלל שיש תסמינים כבר מעכשיו זה מראה על פרוגנוזה גרועה ולבגרות הוא כנראה לא יגיע (והלואי שהוא יופתע).
כואב הלב.. רק לפני 3 חודשים מת לנו חתול אהוב ונפלא בן שנה וקצת בפתאומיות, ומסיבה שלא הייתה לנו ברורה לגמרי עד היום.
אני דואגת גם לחתול הנוסף שלנו הקטן בן חצי שנה שהוא גם אולי נדבק..
הוטרינר אמר שאי אפשר לדעת ואני כל כך מקווה שלא.
הקטנצ'יק כל כך אנרגטי, כל הזמן מציק, רוצה לשחק..וה"גדול" מסכן עייף ואין לו כח להחזיר לו..פשוט חוטף מכות מיילל ובורח.....להפריד בניהם בחדרים?לא נראה לי כי הם חברים ואוהבים לישון ביחד ולהיות יחד...
לא יודעת מה לעשות...מנסה להפריד בינהם פיזית כשהוא מציק לו אם אני רואה, ולשחק איתו.
הוא גם מסכן כי לחבר שלו אין כח לשחק איתו...שניהם מסכנים....לא נביא עוד חתול שלא ידבק גם כן.

מה סך הכל ביקשתי? לגדל חתול שיגיע לאריכות ימים?
אני נותנת להם את האוכל הכי טוב..מלא אהבה. ובסוף זה מה שקורה...
אוף :( :(

Yukita

Active member
מנהל

אויש.
&nbsp
יתכן שקוראים אחרים בפורום יוכלו לתת מבט מעשי אישי מנסיונם. בינתיים רציתי רק לומר שאני מקווה לטוב.
&nbsp
באשר לשאלה לגבי להפריד או לא להפריד, זה מאוד תלוי במה שרואים בשטח. חתולים משחקים ככה, אוב המשחקים לא ייראו חביבים או חברותיים כל כך למתבונן מן הצד, ולכן יתכן שהגדול דווקא לא סובל. מצד שני, יש את מצבו הרפואי - פחות הדיאגנוזה הכללית כמו מה מצבו מעשית כיום. אם הוא חלש וחולה, יתכן שקצת זמן לבד בלי הצקות אכן יעזור לו לנוח מעט לזמן מה, לפני שיחזור לחברת השני ויוכל ליהנות אולי מהצדדים הטובים יותר של היחסים ביניהם.

למעלה