מה אני עושה ובקשת תרומה.

מה אני עושה ובקשת תרומה.

אז שלום ,אני עודד ואני מציל חתולים בבאר שבע.
מוציא חתולים, בעיקר גורים, בעיקר חולים וחסרי סיכוי מהרחובות.
עושה את זה כבר שנים.
מבריא , משקם ומוצא להם בתים. גם מאכיל עשרות חתולים כל יום.
מקדיש לזה המון זמן, אנרגיות, כסף, משלם מחיר רגשי ונפשי, זה עולה לי בסטרס
ובחרא מצב רוח (כשקורה להם משהו למשל) וגם בדמעות כשאני מאבד אחד מהם, כמו שקרה לי אתמול.
אני לא עובד והמעט כסף שיש לי הולך אליהם, נותן להם באהבה.
אני קשור אליהם ממקום עמוק ואמיתי.
אני מטפל בהם כאשר לי עצמי יש התמודדויות קשות בחיים האישיים, יוצא אליהם גם כשאין לי כוח לנשום והמצב רוח שלי לא קיים.
אני מתאמץ בשבילם ממש ממש.
בשבועות האחרונים אני מטפל בשבעה גורים משתי המלטות בשכונה שלי.
אתם יכולים לראות פה בפורום את הגורים האלה, מחפש להם בתים.
אחד מהם אצלי בבית ועוד אחד באומנה, השאר ברחוב.
מאכיל אותם , נותן תרופות, מנסה להחזיק אותם בחיים ובמצב גופני סביר ובמקביל מחפש בתים.
אתמול מצאתי אחת מהם במצב של גסיסה, רצתי איתה למרפאה, אמרתי להם לעשות בשבילה הכל אפילו שאמרו לי שאפשר להרדים אבל לצערי היא לא החזיקה ומתה.כנראה נשיכה של כלב, מצאו עלייה חורים.
נשאר לי חוב של 410 שקל במרפאה, אם מישהו יכול לעזור בתרומה (נותנים אשראי בטלפון) זה יעזור לי מאוד, הקטע הכלכלי קשה לי.
מרפאת ברנע, הטלפון שלהם 08-6421848, תרומה לעודד הכטמן.אפשר להתקשר אליהם מחר החל משמונה בבוקר.הם לא נותנים לי להשאר בחוב, חייב לסגור את זה מחר.הגורה שמתה ריסקה לי את הלב, בכיתי עלייה חזק ועדיין כואב לי מאוד.תחושה של פספוס גדול.
אני אסיים עם סיפור אופטימי, גור שמצאתי במצב גרוע עד גוסס באיזה פארק, תת משקל, משלשל בטירוף, בשר חשוף בכפות הרגליים, אכול קרציות ופרעושים, דלקת עיניים..שמתי באומנה טובה ותראו איזה שינוי.זה מה שאני עושה.
אם תרמתם ספרו לי על זה בהודעה פרטית.
תודה רבה

למעלה