בשעה טובה חנכתי פינת ההאכלה במוצ"ש

tenen

New member
בשעה טובה חנכתי פינת ההאכלה במוצ"ש

לקח לי קצת זמן להתארגן, בחנות ליד הבית לחתולי רחוב הם מוכרים איזה אוכל בשם GEORGY ואמרתי לעצמי שאם לא יהיה טוב מקסימום אחליף בשק הבא.

המקום שבחרתי לי היה על החומה של החצר (המקום היחיד שהכלב לא מגיע בחצר)
מס' החתולים השונים שנצפו עד היום 4, אבל משום שבלילה האוכל נגמר אני מעריך שיש לפחות עוד 2.

2 סבבי האכלה, אחד בלילה ואחת מוקדם בבוקר.
כל סיבוב אני ממלא את כוס המדידה מהאוכל של הכלב, אם וכאשר אראה יותר חתולים בו זמנית אבין שצריך להגדיל הכמות.

עם המים קצת יותר קשה משום שאי אפשר על החומה, וזה בתוך החצר מתחת החלון, מהכלב לפחות חלק מהחתולים בוודאות לא מפחדים, ממני קצת מפחדים בינתיים אז באים יותר שהחלון סגור (אני שומע אותם שותים דרך החלון).

בטח בסופש יהיה לי זמן ואצלם את החתולים אוכלים על החומה.
הצעות / הערות יתקבלו בברכה.

כל הכבוד.

חתולים מאוד אוהבים לאכול על חומות. הם אוהבים להיות קצת גבוהים יותר מהמדרכה. לדעתי זה נותן להם קצת יותר ביטחון ושליטה ונקודת תצפית טובה יותר.
כל הכבוד. כל תחנת האכלה חדשה היא ברכה ושמחה עבור חתולי הגינה
( אני לא אוהב את המילה חתולי רחוב ).

dimitrygo

Active member
מנהל
אני לא יודע באיזו כוס מדידה אתה משתמש, אני נותן לכל חתול

כשני שליש של כוס פלסטיק חד פעמית. אם אתה מאכיל פעמיים ביום אז אולי אפילו פחות. כדאי לעקוב על החתולים וראות כמה הם אוכלים, כך תוכל להתאים את כמות המזון לתאבון שלהם. אני מציע לך לא לשים כל המזון בערימה אחת אלא לפזר אותו במנות לאורך כל החומה, כך כל חתול יוכל לאכול את המנה שלו בלי להפריע לחתול אחר ובלי לפחד מחתול אחר.

tenen

New member
אני לוקח כוס מדידה שלמה של הכלב

ומפזר את האוכל ברצף לאורך החומה כדי שיוכלו לאכול כמה במקביל.
לעקוב אחרי החתולים קצת קשה, אני שם את האוכל בלילה ומוקדם בבוקר ועוד חשוך והחתולים לרוב לא מגיעים ישר כך שאני יודע שהם היו במקום רק כמה שעות אחרי לפי האוכל שנעלם.
אם אראה שמגיעים יותר חתולים והאוכל נעלם במהירות אגדיל הכמות
&nbsp
אני חושב שהפינה שלי היא סוג של מנה נוספת עבור החתולים שמגיעים, מסתבר שיש עוד מאכילים עם פינות גדולות ממש צמוד לבית שלי ומבחינתי זה חיובי כי זה אומר שעכשיו גם אם אחד מאיתנו מפספס יש גיבוי.

למעלה