<

alma fa

New member
../images/Emo46.gif טמטום ורשעות מהממים

אהבתי במיוחד את המשפט המסכם
.

SoundsOfSilence

New member
אני לא מצליחה להבין את האנשים האלה

איך הם יכולים לכתוב משפט כמו "בני אדם מרבים את החיות, משחררים אותם וגורמים לכניסתן לטבע" ולא להבין שבמשפט הזה בדיוק הם הצביעו על הבעיה - בני אדם שזורקים את החתולים שלהם בקיבוצים ומושבים כשנמאס להם מהם. חוץ מזה, אם החתול הוא מכונת הרג מיומנת, זה כי הטבע עשה אותו ככה. זה אולי לא יפה ולא נעים, אבל ככה עובדת הברירה הטבעית - יש מינים שמצליחים להסתגל לשינוי (במקרה הזה השינוי הוא התרבות לא מבוקרת של בני אדם, לא של חתולים, ועיור מואץ, והמינים שמצליחים להסתגל לשינוי הם חתולים, עורבים, יונים, עכברושים וכד') ושורדים ומשגשגים, ויש מינים שלא, והם נכחדים. את זה הטבע קבע, לא החתולים. אי אפשר להאשים אותם על זה שהם מתאימים לתנאי המחייה יותר מחיות אחרות. מישהו הולך ויורה באריה כשהוא צד אנטילופה? בעיה של האנטילופה שהיא הייתה איטית מדי. בתור אנשים שחוקרים את הטבע הם מאוד מתקשים לקבל את החוקים שהטבע עצמו קבע. האדם הוציא את הטבע מאיזון, זה לא התפקיד של החתול לטפל בזה. סתם חבורה של מדענים כושלים שלא מצליחים לחיות עם עצמם ועם רגשות האשמה שלהם על מה שהם כבני אדם עושים לטבע, אז הם משליכים את זה על בעלי חיים. קודם שיפסיקו להשתמש בחשמל, פלסטיק, מכוניות וכד', אחר כך שיפסיקו גם לאכול בשר ולכתוב על נייר ולבסוף כדאי שיחשבו פעמיים לפני שהם מביאים ילדים לעולם, זה יתרום לשימור הטבע הרבה יותר מירי בחתולים.

ליזי133

New member
עדיף שייפתרו קודם את שאר הבעיות הבלתי נגמרות

של כדוה"א לפני שיתחילו "לפתור" את "הבעיה" הזאת.... *התרבות יתר של אנשים *התחממות גלובאלית *כריתת היערות *מינים של חיות שמתות כתוצאה מכריתת היערות ועוד מאשינים את החתול התמים שלא עשה כלום לאף אחד?! שאותם האנשים שהיו שותפים בכתבה יילכו וייסתכלו במראה! חלאות!

s u c a r i a

New member
פשוט נורא. לקרוא ולא להאמין שמישהו יכול לפרסם

כתבה כזו מגמתית בעיתון כזה. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות כשקראתי כמה מהתיאורים בכתבה הזאת... התיאור המפורט על איך חתול צד...מכונת הרג מיומנת חבל על הזמן. אפילו לא מגרגר כדי שלא ישמעו אותו .... עכשיו רוצים לא "להסתפק בעיקור וסירוס" ולהתחיל להמית?!!? - אלוהים ישמור, הרי לא באמת מעקרים ומסרסים! כמה עיריות פה ושם שאולי מקצות לזה משאבים, ואנשים פרטיים. אני בשוק שזה הפתרון שעולה להם. להמית את החתולים. חבורה של אידיוטים פוגעניים ומזהמים בעצמם. (שיסתכלו על הדברים שהם צורכים... בין אם זה בשר ובין אם זה כמעט כל דבר אחר). לי עלו כרגע כמה פתרונות אחרים לבעיה...............................

אני דווקא מסתכל על הכתבה בביטול מוחלט

בוזבזו 3-4 עמודים כל שטויות שאני בטוח שהרבה אנשים (אפילו שאין להם חתולים) לא מתייחסים לכתבות מסוג זה. 3-4 עמודים שהיו יכולים להיות כתבת תחקיר נניח: למה גלעד שליט עדיין לא בבית?...

גינסי

New member
הלוואי וזה היה כך, אך לצערי נראה לי שכל כתבה

כזאת גורמת לשונאי חתולים לשנוא יותר חתולים, ונותנת להם רעיונות וגב לפגוע בחתולי רחוב, ובנוסף לעשות את המוות למאכילים. כמו הנבלה שתפסה אותי אתמול וצרחה עליי שתזמין לי משטרה. וזה לאחר שלקחה את מספר הרכב שלי. אמרתי לה שהרבה יותר טוב שתזמין את השב"כ.

ניקי237

New member
צריכים להפציץ את ידיעות בתגובות בלי סוף

ואפילו לאיים להחרים אותם עד שלא יכתבו כתבה בעד החתולים בשכונה מאכילים פה סביבות 30 חתולים היו הרבה מלחמות עם השכנים הרבה תלונות ולבסוף הכל נרגע יש להם פינה קבועה, נקייה ובשעות שלא רואים כשפה ושם יש עוד שעושים פרצוף וכתבה כזו יכולה להרוס את הכל רק חושבת עכשיו על השכן שלי שכמה פעמים התלונן שיש יותר מתי מתחת לבית (3-5) חתולים שיושב עכשיו עם העיתון וקורא את הכתבה... אם משהו יכול לתת את המייל של העיתון וכל מי שכתב תגובה שישלח אותה ישירות לשם פשוט להפציץ אותם בתגובות

בילי28

New member
נכנסתי לקישור, אבל לא מצאתי

את הכתבה על החתולים. איפה אפשר למצוא אותה שם?

look1234

New member
אין שם-אבל זה לא מונע להגיב

פשוט לכתוב תגובות. אגב, אם אמרו לי שב"תנו לחיות לחיות" (עמוד רשמי) יש את הכתבה, אבל זה לא שווה לדעתי להגיב בעמוד שלהם.

למעלה