לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3439934,399 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'הודעה מספר 150318435 '
הודעה מספר 150318435
<< ההודעה הנוכחית
04/03/2011 | 15:29
105
19
אין לכם מושג איך הדם שלי שוצף וקוצף ורותח עכשיו אחרי הכתבה האנטי חתולאית במובהק שהתפרסמה היום במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות.

הכתבה לא מאוזנת בעליל, דבר שניכר כבר בכותרת: "חתול מפלצת?" (סימן השאלה במקור) ובכותרת המשנה אשר מכנה אותו "טורף מסוכן". בהתאם לכך, הכתבה נוטה בצורה מובהקת לצד של אנשי שמירת הטבע המתלוננים על החתולים אשר גורמים לכאורה נזק כבד לחיות בר, ומביאה הרבה פחות את הצד של אוהבי החתולים ואוהבי החיות בכלל אשר מתלוננים כנגד האפליה שעושים בין דם לדם.

למעט שתיים שלוש שורות קצרות (בכתבה המתפרשת על פני 2.5 עמודים), הכתבה מתעלמת באופן בולט מהעובדה שאת הנזק הגדול ביותר לחיות הבר גורם האדם וכי הנזק שגורמים החתולים הוא זניח (ובוודאי שהוא זניח בהשוואה לנזק הבלתי נתפס שגורם האדם).

כמובן שבכתבה מובאים (בין השאר) דבריהם המוכרים והידועים של יורם שם טוב ושל תלמידתו ענבל ברינקר-בראון אשר על רובם אין צורך לחזור והם ידועים ומוכרים לכולכם. אולי רק תוספת קטנה – לטענתו של יורם שם-טוב, "בני אדם מרבים את החיות, משחררים אותם וגורמים לכניסתן לטבע". כמובן, אף מילה על כך שהתרבותם הבלתי מבוקרת של בני האדם, וכפועל יוצא מכך התרחבותם של יישובי מגוריהם, דוחקת את החתולים מסביבתם והיא היא זו שמביאה לכניסתם לטבע.

לכל אורך הכתבה שזורים ביטויים ומשפטים המצביעים במובהק על דעתו של כותב הכתבה: ביטויים כמו "מכונת הרג מיומנת", "טורף מסוכן", "חתול מפלצת", "החתולים לא בוחלים בכלום" (ציטוט של פקח ברשות שמורות הטבע), וכן משפטים כמו: "ההאכלה הזאת באה מכוונות טובות בלבד אך ההשלכות שלה עלולות להיות שליליות, שכן היא תורמת להתרבותם של החתולים באופן מלאכותי מעבר למה שהשטח בו הם חיים מסוגל לספוג" (אז מה אתה מציע? להרעיב אותם למוות?), "אותם מאכילים רחמנים הם מראשי המתלהמים נגד כל מי שמדבר סרה בחתולים", ומשפט נוסף אשר בו אני רואה ביטוי ללעג וזלזול הוא: "ישראלים רבים מתייחסים לחתולים כמו שההודים מתייחסים לפרה".

בסיכומו של דבר, החתול מוצג בכתבה כבעל חיים קטלני, מסוכן וכמעט מפלצתי ואוהבי החתולים מוצגים כ"מתלהמים", בעוד שההיפך הגמור הוא הנכון. אין צורך לשכנע את המשוכנעים (כלומר, חברי הפורום) שהטורף הקטלני והמסוכן ביותר הוא דווקא האדם ולא החתול, אבל כמובן, מהעובדה הזאת כותבי הכתבה מעדיפים להתעלם.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני מתריע כבר שנים רבות,'
אני מתריע כבר שנים רבות,
04/03/2011 | 15:48
2
8
בכל פורום ובכל נושא, שהעיתון הזה הוא עיתון הזבל של המדינה.
בכל נושא ונושא, האמינות והמהימנות של העיתון שואפות לאפס.
כולנו רגילים מינקות לבלוע את שטיפת המוח הזו, וכל אחד מאיתנו, רק כשהוא נתקל בדרעקים של העיתון בנושא מוכר אישית, מתמלא זעם - נקודתית בנושא הזה, מהוכר והקרוב, ועדיין לא מבין, שזבל  זה זבל בהכל, בכל הנושאים.

נכון, יש בעיתון מספר כתבים טובים ומהימנים, אבל היוצא מן הכלל רק מעיד על הכלל.

הבהרה קטנטנה: שאר העיתונים לא הרבה יותר טובים.
חתולים >>
לצפיה ב-'טלמון, יש כתבים מדהימים בעתון הזה'
טלמון, יש כתבים מדהימים בעתון הזה
04/03/2011 | 18:11
1
6

והכוונה לאלה שכן אוהבים בעלי חיים וכן עושים שירות לטובת בעלי חיים.
הכי מוכר הוא ארז ארליכמן ויש גם את ערן ששכחתי את שם משפחתו שהגיע אלינו למושבה לפני כמה שנים כדי לצלם ולגבות עדויות על הרעלה המונית של חתולים וכלבים - כדי להוציא כתבה גדולה.

צריך להפעיל אותם בנושא.

חתול היא חיה אקולוגית וחשובה מאד, מעבר לעוד כמה עשרות סיבות מדהימות עליו.
חתולים >>
לצפיה ב-'יש ללא ספק גם כתבים מצוינים,'
יש ללא ספק גם כתבים מצוינים,
04/03/2011 | 18:26
5
אבל המגמה הכללית היא זבל אחד גדול - עם איים בודדים של הכתבים הטובים.

עם כל הכבוד, חתולים זה לא הנושא היחיד בעולם. אני רואה את הזבל גם בכל הנושאים האחרים.

ואני לא מדבר על נושאים השנויים במחלוקת, כלומר, כן מדבר, גם עליהם, אבל מעבר לחילוקי דעות נאמר בפוליטיקה, תפקידו של העיתון הוא בראש ובראשונה להגיש מידע אובייקטיבי אמין, בלי פרשנות, שהקוראים יחליטו בעצמם בהתאם להשקפת עולמם. אבל לא! העיתון מעלים את האמת, מפיץ שקרים, ואפילו מבליט בכותרות הזועקות "מידע" הסותר את מה שכתוב בהמשך, באותיות הקטנות.
חתולים >>
לצפיה ב-' עוד כתבה שתעשה הרבה נזק'
עוד כתבה שתעשה הרבה נזק
04/03/2011 | 16:13
6
6
לצפיה ב-'עוד כתבה, כנסו'
עוד כתבה, כנסו
04/03/2011 | 17:25
5
3
אסור לנו לשתוק כחובבי חתולים בקשר לכתבה שטנית, מלאת נאצה ושנאה כלפי החתולים שפורסמה תחת הכותרת "חתול שטן" בעיתון של יום שישי, מוסף 7 ימים עמודים 46-50,כתבה התורמת באופן משמעותי לשונאי החתולים ולמתעלליהם לרצות ולפגוע בחיה האומללה הזו יותר,בכתבה זו הוצנעו כל מעלות החתול ונתנה הבלטה בהצגת החתול כחית טרף אכזרית ורעה התורמת להכחדתם של עופות וחיות אחרות, ואני שואלת את עורך הכתבה : האם הוא לא אוכל פרות, תרנגולות, כבשים, דגים, ועופות,מה רוצים מהחיה האומללה הזו? אני צופה גל של התעללויות בחתולים אחרי כתבה זו.

בכבוד רב

חנה
חתולים >>
לצפיה ב-'ניתן לכתוב מכתב כנגד העיתון בשם כולנו'
ניתן לכתוב מכתב כנגד העיתון בשם כולנו
04/03/2011 | 18:14
4
4
מישהו מוכן נסח ??
חתולים >>
לצפיה ב-'זה מה שצריך לעשות '
זה מה שצריך לעשות
04/03/2011 | 18:30
3
2
בנוסף להפרכה עניינית של השטויות הכתובות ב"כתבה", צריך להעלות את השאלה, של מי היה האינטרס לפרסם את הזבל הזה?!
חתולים >>
לצפיה ב-'זה שקוף'
זה שקוף
04/03/2011 | 23:09
2
1
לי זה מריח חזק מאוד כמו.....החברה ל"הגנת" הטבע שכבר כמה זמן מבקשת לתת אישור לירות בחתולים
חתולים >>
לצפיה ב-' ברור'
ברור
05/03/2011 | 11:27
1
1
לצפיה ב-'אני מתביישת במדינה הזאת בשבילה "הייתה לי ארץ"'
אני מתביישת במדינה הזאת בשבילה "הייתה לי ארץ"
06/03/2011 | 16:50
2
לצפיה ב-'כתבה נוראית על חתולים - מוסף ידיעות אחרונות'
כתבה נוראית על חתולים - מוסף ידיעות אחרונות
04/03/2011 | 14:59
12
11

במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות מתפרסמת השבוע כתבה של עמיר בן-דוד – "חתול מפלצת".

כתבה חסרת הבנה, צהובה, חד צדדית , פרימיטיבית והכי חשוב – תפגע מאד בכל מאמצינו למצוא בתים לחתולים האומללים ותגרום לנטישת חתולים המונית של אנשים בורים חסרי הבנה שייבהלו מ"הפנינים" שכתב אותו עמיר בן-דוד.

לא מספיק שאנחנו, בני האדם גרמנו לכל אותם חתולים להינטש ברחובות (הרי הם לא צנחו מהירח) לחיי סבל נוראיים, באים
מנובלים שכאלו וכותבים כתבה חסרת אחריות ומרושעת.

אין סוף לעיתונות הצהובה ולחיפוש חומר פוגעני בעיתונות – הרי זה מושך את העין ויעורר סערה.  
דברים טובים חולפים כמובנים מאליהם.

קם לו כתב, חיפש וחיפש חומר ואוווו – מצא את החתולים כשעיר לעזאזל.

הרי עולמנו הנדר, מעשה ידי אדם, מלא בכל כך הרבה דברים טובים, אין מלחמות ואין מעשי רצח, האיזור רגוע ושליו וזה הזמן המתאים להפוך את עולמנו למושלם יותר – להתנפל על החתולים.

אנא -  קיראו הכתבה וכיתבו תגובות למערכת המוסף :    7days@yedioth.co.il .    תגובותיכם ייסיעו מאד במאבקנו נגד כתבה זו ובמאמצינו למנוע נטישת חתולים ומציאת בתים לנטושים.
חתולים >>
לצפיה ב-'עיתון הזבל הזה'
עיתון הזבל הזה
04/03/2011 | 15:31
11
2
לא מתייחס לתגובות. צריך להחרים את העיתון. לפרסם ולהפיץ קריאה להחרמת העיתון.
חתולים >>
לצפיה ב-'להפציץ אותם בתגובות ולאמר שתפסיקו לקנות את '
להפציץ אותם בתגובות ולאמר שתפסיקו לקנות את
04/03/2011 | 15:40
3
העיתון אם המערכת לא תפרסם כתבה אוהדת לחתולים.
חתולים >>
לצפיה ב-'נשמע לי בלתי אפשרי להחרים את ידיעות'
נשמע לי בלתי אפשרי להחרים את ידיעות
04/03/2011 | 19:44
9
3
אולי נכון יותר לכתוב למערכת תגובות סותרות לכתוב
חתולים >>
לצפיה ב-'כתבתי מכתב למערכת ידיעות אחרונות'
כתבתי מכתב למערכת ידיעות אחרונות
04/03/2011 | 22:49
3
29
אך לפני שאשלח אותו, אבקש שתקראו אותו בעיון ותביעו את דעתכם אם הוא זקוק לשינויים כלשהם/תוספות/השלמות/השמטות וכו'.

להלן המכתב:

4.3.2011

לכבוד
מערכת ידיעות אחרונות
א.ג.נ.,

הנדון: כתבה אודות חתולים במוסף "7 ימים"

ברצוני למחות בתוקף נגד הכתבה אשר פורסמה היום בעיתונכם  ואשר עסקה בנושא הנזק אשר גורמים, לכאורה, החתולים לחיות הבר.

כאשר ראיתי את הכותרת ואת כותרת המשנה, קיוויתי כי למרות הכותרות הללו יובא בכתבה דיון רציני ומאוזן אודות הבעיה הנדונה אשר אינני מכחישה כי היא קיימת. קיוויתי כי במסגרת דיון זה, במקביל למקום שניתן לדיעותיהם של המדענים ואנשי רשות שמורות הטבע, יינתן מקום דומה ואף זהה לדיעותיהם של אוהבי החתולים ופעילי זכויות בעלי חיים. אולם לצערי התבדיתי.

הכתבה מציגה את הבעיה באופן בלתי מאוזן בעליל. בנוסף לעובדה שדיעותיהם של המדענים ואנשי רשות שמורות הטבע מוצגות בה הרבה יותר בהרחבה ובפירוט מאשר דיעותיהם של אוהבי החתולים, היא שזורה לכל אורכה בביטויים ובמשפטים המצביעים במובהק על דעתו השלילית של כותב הכתבה כלפי החתולים: מדובר בביטויים כגון "מכונת הרג מיומנת", "טורף מסוכן", "חתול מפלצת", "החתולים לא בוחלים בכלום" (ציטוט של פקח ברשות שמורות הטבע), וכן במשפטים כגון: "ההאכלה הזאת באה מכוונות טובות בלבד אך ההשלכות שלה עלולות להיות שליליות, שכן היא תורמת להתרבותם של החתולים באופן מלאכותי מעבר למה שהשטח בו הם חיים מסוגל לספוג", "אותם מאכילים רחמנים הם מראשי המתלהמים נגד כל מי שמדבר סרה בחתולים", ומשפט נוסף אשר בו אני רואה ביטוי ללעג ולזלזול הוא: "ישראלים רבים מתייחסים לחתולים כמו שההודים מתייחסים לפרה".

על פי חוסר האיזון הבולט בכתבה, ניתן בהחלט להתרשם כי לכתחילה לא היתה  כוונה להציג דיון מדעי מעמיק ורציני, וכי דיעותיהם של אוהבי החתולים מובאות כלאחר יד ורק על מנת לצאת ידי חובה.
בנוסף, הכתבה לוקה באי דיוקים, סתירות והעלמת מידע, והרי מספר דוגמאות לכך: בכתבה מובאים דבריו של פקח רשות שמורות הטבע (שאינו מזוהה בשמו), אשר טען כי היה עֵד לטריפתו של קיפוד על ידי חתול. אני, כאוהבת חתולים וכבעלת ידע לא מבוטל בנושא, יכולה להעיד כי פעמים רבות ראיתי קיפודים וחתולים אוכלים זה לצד זה ומעולם לא ראיתי חתול שתקף קיפוד (וגם לא תוצאות של תקיפה כזאת). יתרה מזאת, הקיפודים אשר אכלו לצד החתולים אף לא טרחו להיכנס לתנוחה של מגננה (דהיינו, להתקפד) מאחר שלא ראו בחתולים איום. חתולים יודעים היטב שלא כדאי "להתעסק" עם קיפודים משום שזו עלולה להיות חוויה מכאיבה. במקרה המתואר, סביר להניח שמדובר היה בקיפוד חולה או פצוע אשר לא היה באפשרותו להתגונן/להתקפד כפי שעושה קיפוד בריא מול איום. אולם את העובדות הללו לא טרח הכתב להביא, וכנראה אף לא טרח ללמוד את הנושא כפי שאמור היה לעשות כל מי שמעוניין לקיים דיון מדעי רציני, מעמיק ומאוזן.

בנוסף, התועלת הרבה אשר מביאים החתולים בניקוי הרחובות והחצרות ממזיקים שונים כגון נחשים, מובאת בכתבה בצמצום רב – בכמה שורות בודדות. גם אופן הצגתה של עובדה זו  מותיר את הרושם שהיא הובאה על מנת לצאת ידי חובה ותו לא.  

בנוסף, קיים חוסר הגיון מובהק בחלק מהטיעונים. לדוגמא, נאמר כי "אצל חתולים אין ואקום. אם אוכלוסייה בעיר או בשכונה מסוימת תסורס ותעוקר, החברים מהשכונה הסמוכה יבואו למלא את החסר וידאגו להמשיך במלאכת פרו ורבו." אולם אם, חלילה, תיושם ההצעה להרוג חלק מהחתולים ו/או להרעיב אותם למוות, האם במקרה דנן לא ייווצר ואקום? ייווצר גם ייווצר. נראה שהכתב לא היה מודע כלל לחוסר ההיגיון הנ"ל.

זאת ועוד, כותב הכתבה בוחר להתעלם מהעובדה שכמעט את כל הנזק הנגרם לחיות הבר גורם האדם, אשר בהתפשטות חסרת המעצורים של יישובי מגוריו הוא דוחק את החתולים אל מחוץ לתחום המחיה שלהם ומאלץ אותם להגיע לטבע – אותו טבע אשר להגנתו נחלצים מתנגדי החתולים, אשר שוכחים (או בוחרים להתעלם מכך) כי האדם הוא אשר גרם מלכתחילה למצב לא בריא זה. בנוסף לכך, קיימת צביעות רבה בטיעון כי החתולים גורמים להשמדה של חיות בר רבות – צביעות אשר נובעת מהעובדה שהוזכרה בשורות הקודמות, לפיה האדם הוא הגורם העיקרי להכחדתן של חיות הבר. כאמור, נושא זה מובא בכתבה בשורות ספורות בלבד.

אין לי כמעט כל ספק שפרסום הכתבה הנ"ל יגרום נזק עצום לחתולים - אנשים מסוימים אשר מתעבים חתולים, עלולים לראות בכתבה זו היתר רשמי להתעלל ולהרוג חתולים במקרה הרע, או למנוע את האכלתם ובכך לדון אותם לגסיסה ממושכת בייסורים במקרה הפחות רע. חתולים רבים סובלים גם כך מהתעללויות אכזריות, מרעב ומצמא, ופרסום הכתבה הזו רק יעצים את סבלם ובהחלט עלול להביא למותם של רבים מהם.
חתולים >>
לצפיה ב-'שימי לב אגב שחוסר האיזון'
שימי לב אגב שחוסר האיזון
05/03/2011 | 02:01
מתבטא גם בהתייחסות לשונאי החתולים כאנשי מקצוע, ולאוהבי חתולים פשוט כאוהבי חתולים וכל דבר שנאמר על ידם ממוסגר ב: לטענתם של...
דרך מצויינת להציג צד אחד כנכון ואבסולוטי וצד שני כתמהוני.
חתולים >>
לצפיה ב-'קראתי את מכתבך למערכת ידיעות'
קראתי את מכתבך למערכת ידיעות
06/03/2011 | 12:24
אני חושבת שהתייחסת יפה במכתבך לכל אותן הערות מזלזלות בציבור אוהבי החתולים. אין גם לי ספק שאנשים שהיו "פרווה" לא שנאו ולא אהבו חתולים, קראו את הכתבה ועכשיו דעתם שלילית על החתולים. בנוסף, אולי ניתן היה גם להתייחס לכך שכתוב בכתבה "במקרים חריגים" אפשר לירות בחתולים... מה זה מקרים חריגים? יכולות להיות לכך פרשנויות רבות, וזה בעצם אור ירוק לירי בחתולים באשר הם נמצאים.
מה לגבי כל הציידים החוקיים והלא חוקיים בחיות הבר? מן הראוי לירות גם בהם... ואולי גם לירות בחוטבי העצים שפוגעים בטבע... או בזורקי שקיות הניילון בטבע... ובטח שצריך למצוא אשמים בשריפה בכרמל ולירות גם בהם...
חתולים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד , יפה מאוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
כל הכבוד , יפה מאוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07/03/2011 | 12:17
לצפיה ב-'למה בלתי אפשרי? כל המנויים יכולים להפעיל לחץ'
למה בלתי אפשרי? כל המנויים יכולים להפעיל לחץ
04/03/2011 | 23:28
4
3
לצפיה ב-'סביר להניח שלא לכל המנויים של '
סביר להניח שלא לכל המנויים של
05/03/2011 | 11:24
3
ידיעות זה צורם, וגם אי אפשר להגיע לכולם.....
חתולים >>
לצפיה ב-''
05/03/2011 | 14:45
2
אשמח מאוד אם תוכלי אולי לשים בחתימה של המכתב כמה שיותר אנשים. אני מאוד אשמח לחתום עליו...
ואני בטוחה שעוד רבים והמשמעות תהיה חזקה יותר אם יש הרבה חתומים.
כתבה מזעזעת
חתולים >>
לצפיה ב-''
05/03/2011 | 15:54
הצלחתי לא להמשיך לקרוא מעבר לכמה השורות הראשונות, לא רוצה להרוס לעצמי את מצב הרוח (שוב)..
חתולים >>
לצפיה ב-'גם אני חושבת כמוך,גן אני הייתי חותמת על מכתב '
גם אני חושבת כמוך,גן אני הייתי חותמת על מכתב
05/03/2011 | 18:42
2
לצפיה ב-'אוי ואבוי יש לי שכנים שמחכים לי בפינה'
אוי ואבוי יש לי שכנים שמחכים לי בפינה
04/03/2011 | 18:09
3
5

ומחפשים את כל התירוצים כדי להפסיק את ההאכלה.  אוי ואבוי והם מנויים בידיעות אחרונות.

עוד לא הספקתי לקרוא, אלך לקרוא ואנסה לארגן תגובה מתאימה.

שונאי בעלי חיים שכמותם
חתולים >>
לצפיה ב-'בנוגע לשכנים,'
בנוגע לשכנים,
04/03/2011 | 18:35
2
1
צריך להתחשב בהם במידת האפשר. גם שכנים שלי לא מרוצים שהחתולים מטפסים על האוטו שלהם, ואחד מהם ממש הזדעזע כאשר היידי(!) נכנסה לו למנוע, ובקושי הוא הצליח לחלץ אותה משם.

אז אני העברתי את ההאכלה לצד השני של האוטו שלנו, שהוא יותר ריק. למה שלא אתחשב בו?

נ.ב.

מסתמן אימוץ להיידי
חתולים >>
לצפיה ב-'חבל רק שלא כל השכנים שפויים'
חבל רק שלא כל השכנים שפויים
04/03/2011 | 23:13
1
יש הרבה פסיכים בעולם הזה שכל דבר מפריע להם, גם אם מתחשבים וגם אם אין באמת משהו שמפריע.

(בד"כ פסיכים כאלו בעצמם לא מתחשבים בסביבתם ורק מפריעים)

חתולים >>
לצפיה ב-'יש שכנים נבלות כמה שאתה מתחשב זה לא עוזר.'
יש שכנים נבלות כמה שאתה מתחשב זה לא עוזר.
05/03/2011 | 11:06
6
פשוט שונאים חתולים.
ולא יכולים לראות אותם .
לא מובן לי למה שונאים את החיה המופלאה הזאת.
שלא עושה רע לאף אחד.
חתולים >>
לצפיה ב-'עלק מעבירים את הדיון לכנסת'
עלק מעבירים את הדיון לכנסת
04/03/2011 | 19:04
2
2
בכנסת ישחטו אותם חיים ... כאילו אכפת שם למישהו מהחתולים המסכנים האלה...
עוד אתם תישמעו שיוציאו חוק חדש להמית אותם .....
חתולים >>
לצפיה ב-'תתפלאי, יש גם ח"כ שפויים בכנסת...'
תתפלאי, יש גם ח"כ שפויים בכנסת...
04/03/2011 | 23:21
מבינה את מה שאת אומרת באופן כללי, אבל יש כמה וכמה חברי כנסת שכן אכפת להם, והשאר סתם לא עושים כלום (חוץ מהדתיים שמסכלים ניסיונות לעיקור/סירוס מסודר אבל מצד שני יש יתרון שהם גם לא יתנו להמית אותם כי גם זה מנוגד לתורה).

לא צריך להיות פסימיים יתר על המידה, המצב אמנם על הפנים בארץ - אבל גם קשה להאמין שיצא חוק כזה. בינתיים החוקים והבג"צים הולכים ונהיים תומכים יותר בבע"ח בכלל ובחתולי-רחוב בפרט.

חתולים >>
לצפיה ב-'האמת היא שיש לחתולים נציג בכנסת...'
האמת היא שיש לחתולים נציג בכנסת...
05/03/2011 | 04:00
1
קוראים לו איתן כבל והוא דואג להם ללא הרף.. רק עכשיו הוא מעביר חוק שקובע עונש מאסר למי שינסה לעקור ציפורניים לחתול (וטרינר או כל אדם) ובכלל יש לו 10 חתולים... אני מאמין שהוא נותן להם את הבמה הנכונה בכנסת נגד כל מיני ח"כים שמחפשים לפגוע בחתולים.
חתולים >>
לצפיה ב-'פשוט בא לבכות'
פשוט בא לבכות
04/03/2011 | 20:07
לצפיה ב-'קישור לכתבה הסרוקה'
קישור לכתבה הסרוקה
04/03/2011 | 23:14
1
2
לצפיה ב-' טמטום ורשעות מהממים'
טמטום ורשעות מהממים
04/03/2011 | 23:59
אהבתי במיוחד את המשפט המסכם.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני לא מצליחה להבין את האנשים האלה'
אני לא מצליחה להבין את האנשים האלה
05/03/2011 | 01:57
3
2
איך הם יכולים לכתוב משפט כמו "בני אדם מרבים את החיות, משחררים אותם וגורמים לכניסתן לטבע" ולא להבין שבמשפט הזה בדיוק הם הצביעו על הבעיה - בני אדם שזורקים את החתולים שלהם בקיבוצים ומושבים כשנמאס להם מהם.

חוץ מזה, אם החתול הוא מכונת הרג מיומנת, זה כי הטבע עשה אותו ככה. זה אולי לא יפה ולא נעים, אבל ככה עובדת הברירה הטבעית - יש מינים שמצליחים להסתגל לשינוי (במקרה הזה השינוי הוא התרבות לא מבוקרת של בני אדם, לא של חתולים, ועיור מואץ, והמינים שמצליחים להסתגל לשינוי הם חתולים, עורבים, יונים, עכברושים וכד') ושורדים ומשגשגים, ויש מינים שלא, והם נכחדים. את זה הטבע קבע, לא החתולים. אי אפשר להאשים אותם על זה שהם מתאימים לתנאי המחייה יותר מחיות אחרות. מישהו הולך ויורה באריה כשהוא צד אנטילופה? בעיה של האנטילופה שהיא הייתה איטית מדי. בתור אנשים שחוקרים את הטבע הם מאוד מתקשים לקבל את החוקים שהטבע עצמו קבע. האדם הוציא את הטבע מאיזון, זה לא התפקיד של החתול לטפל בזה. סתם חבורה של מדענים כושלים שלא מצליחים לחיות עם עצמם ועם רגשות האשמה שלהם על מה שהם כבני אדם עושים לטבע, אז הם משליכים את זה על בעלי חיים. קודם שיפסיקו להשתמש בחשמל, פלסטיק, מכוניות וכד', אחר כך שיפסיקו גם לאכול בשר ולכתוב על נייר ולבסוף כדאי שיחשבו פעמיים לפני שהם מביאים ילדים לעולם, זה יתרום לשימור הטבע הרבה יותר מירי בחתולים.
חתולים >>
לצפיה ב-''
05/03/2011 | 17:08
לצפיה ב-'עדיף שייפתרו קודם את שאר הבעיות הבלתי נגמרות '
עדיף שייפתרו קודם את שאר הבעיות הבלתי נגמרות
06/03/2011 | 14:59
1
של כדוה"א לפני שיתחילו "לפתור" את "הבעיה" הזאת....
*התרבות יתר של אנשים
*התחממות גלובאלית
*כריתת היערות
*מינים של חיות שמתות כתוצאה מכריתת היערות
ועוד מאשינים את החתול התמים שלא עשה כלום לאף אחד?!
שאותם האנשים שהיו שותפים בכתבה יילכו וייסתכלו במראה!
חלאות!
חתולים >>
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 17:48
1
לצפיה ב-'פשוט נורא. לקרוא ולא להאמין שמישהו יכול לפרסם'
פשוט נורא. לקרוא ולא להאמין שמישהו יכול לפרסם
05/03/2011 | 07:46
1
1
כתבה כזו מגמתית בעיתון כזה.
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות כשקראתי כמה מהתיאורים בכתבה הזאת... התיאור המפורט על איך חתול צד...מכונת הרג מיומנת חבל על הזמן. אפילו לא מגרגר כדי שלא ישמעו אותו ....

עכשיו רוצים לא "להסתפק בעיקור וסירוס" ולהתחיל להמית?!!? - אלוהים ישמור, הרי לא באמת מעקרים ומסרסים! כמה עיריות פה ושם שאולי מקצות לזה משאבים, ואנשים פרטיים.
אני בשוק שזה הפתרון שעולה להם. להמית את החתולים. חבורה של אידיוטים פוגעניים ומזהמים בעצמם. (שיסתכלו על הדברים שהם צורכים... בין אם זה בשר ובין אם זה כמעט כל דבר אחר). לי עלו כרגע כמה פתרונות אחרים לבעיה...............................
חתולים >>
לצפיה ב-'הגעתי מהשער,אני חושבת שצריך לפנות לאתי אלטמן,'
הגעתי מהשער,אני חושבת שצריך לפנות לאתי אלטמן,
06/03/2011 | 18:29
היא בולדוזר,אולי ממנה תבוא הישועה!
חתולים >>
לצפיה ב-'אני דווקא מסתכל על הכתבה בביטול מוחלט'
אני דווקא מסתכל על הכתבה בביטול מוחלט
05/03/2011 | 09:17
8
1
בוזבזו 3-4 עמודים כל שטויות שאני בטוח שהרבה אנשים (אפילו שאין להם חתולים) לא מתייחסים לכתבות מסוג זה.

3-4 עמודים שהיו יכולים להיות כתבת תחקיר נניח: למה גלעד שליט עדיין לא בבית?...
חתולים >>
לצפיה ב-'הלוואי וזה היה כך, אך לצערי נראה לי שכל כתבה '
הלוואי וזה היה כך, אך לצערי נראה לי שכל כתבה
05/03/2011 | 11:02
2
1
כזאת גורמת לשונאי חתולים לשנוא יותר חתולים,
ונותנת להם רעיונות וגב לפגוע בחתולי רחוב,
ובנוסף לעשות את המוות למאכילים.
כמו הנבלה שתפסה אותי אתמול וצרחה עליי שתזמין לי משטרה.
וזה לאחר שלקחה את מספר הרכב שלי.
אמרתי לה שהרבה יותר טוב שתזמין את השב"כ.
חתולים >>
לצפיה ב-'צריכים להפציץ את ידיעות בתגובות בלי סוף'
צריכים להפציץ את ידיעות בתגובות בלי סוף
05/03/2011 | 11:40
1
ואפילו לאיים להחרים אותם עד שלא יכתבו כתבה בעד החתולים

בשכונה מאכילים פה סביבות 30 חתולים היו הרבה מלחמות עם השכנים הרבה תלונות ולבסוף הכל נרגע יש להם פינה קבועה, נקייה ובשעות שלא רואים כשפה ושם יש עוד שעושים פרצוף וכתבה כזו יכולה להרוס את הכל
רק חושבת עכשיו על השכן שלי שכמה פעמים התלונן שיש יותר מתי מתחת לבית (3-5) חתולים שיושב עכשיו עם העיתון וקורא את הכתבה...

אם משהו יכול לתת את המייל של העיתון וכל מי שכתב תגובה שישלח אותה ישירות לשם פשוט להפציץ אותם בתגובות
חתולים >>
לצפיה ב-'כל כך מוכר '
כל כך מוכר
05/03/2011 | 11:45
לצפיה ב-'אתה כל כך צודק...'
אתה כל כך צודק...
05/03/2011 | 11:26
4
1
לצפיה ב-'עזבו מכתבים-כנסו בהם בפיסבוק'
עזבו מכתבים-כנסו בהם בפיסבוק
05/03/2011 | 14:18
3
מי קורא מכתבים, בואו נפציץ אותם בפייסבוק. יש לידיעות אחרונות פייסבוק וצריך להגיב שם כמה שיותר
חתולים >>
לצפיה ב-'נכנסתי לקישור, אבל לא מצאתי '
נכנסתי לקישור, אבל לא מצאתי
05/03/2011 | 16:15
2
1
את הכתבה על החתולים. איפה אפשר למצוא אותה שם?
חתולים >>
לצפיה ב-'רציתי לפרסם אותה בפייסבוק וגם לא מצאתי'
רציתי לפרסם אותה בפייסבוק וגם לא מצאתי
05/03/2011 | 16:38
1
לצפיה ב-'אין שם-אבל זה לא מונע להגיב'
אין שם-אבל זה לא מונע להגיב
05/03/2011 | 16:59
פשוט לכתוב תגובות.

אגב, אם אמרו לי שב"תנו לחיות לחיות" (עמוד רשמי) יש את הכתבה, אבל זה לא שווה לדעתי להגיב בעמוד שלהם.
חתולים >>
לצפיה ב-'עכשיו יש. מישהו העלה'
עכשיו יש. מישהו העלה
05/03/2011 | 18:10
2
1
תחפשו את זה ב "Most recent"
חתולים >>
לצפיה ב-'לא מצאתי לא תגובות ולא most recent מה זה ?'
לא מצאתי לא תגובות ולא most recent מה זה ?
05/03/2011 | 19:04
1
4
לצפיה ב-'תחפש. מתחת לתמונות הפרחים. '
תחפש. מתחת לתמונות הפרחים.
05/03/2011 | 19:57
2
לצפיה ב-'הסבר למה הכתבה פורסמה עכשיו + קישור לכתבה'
הסבר למה הכתבה פורסמה עכשיו + קישור לכתבה
05/03/2011 | 19:57
אפשר למצוא בפייסבוק של ענת רפואה, מנהלת עמותת מאחורי דלתות המעבדה:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=200837473277804&set=a.102969893064563.7116.100000546571665&theater

ולכל מי שמזלזל פה בכוח של ידיעות אחרונות, אל תטעו. מאות אלפי אנשים קוראים את העיתון הזה, מספיק שמאות אלפי אנשים ראו את הכתבה וקישרו במוח את המילים "חתול=מפלצת" ויצרו נזק לשנים שקשה מאוד לתקן.
חתולים >>
לצפיה ב-'לינק לטור שכתבתי בנושא'
לינק לטור שכתבתי בנושא
05/03/2011 | 21:51
תגיבו, אני רוצה לשלוח לידיעות ולכתב את הלינק...

http://www.hazikit.co.il/Article.asp?id=1953
חתולים >>
לצפיה ב-'גם הנאצים חשבו שהם הגזע הנבחר'
גם הנאצים חשבו שהם הגזע הנבחר
06/03/2011 | 16:21
1
וגם הם כמו האידיוטים שיוצאים נגד החתולים - הם חלק מהגזע הנבער.
חתולים >>
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 08:35
1
לצפיה ב-'אני מבקש למרות הנושא הכואב בכל זאת לשמור'
אני מבקש למרות הנושא הכואב בכל זאת לשמור
06/03/2011 | 16:34
על הכללים ולכבד את זכויות היוצרים ולא להעתיק לפה כתבות ותגובות מאתרים אחרים אלא פשוט לתת קישורים לדפים הרלוונטיים.

מצרף קישור לתגובה של תנו לחיות לחיות לכתבה בידיעות אחרונות  http://www.letlive.org.il/article_1099_%D7%9E%D7%9...
חתולים >>
לצפיה ב-'כמה דברים שצריך לעשות - '
כמה דברים שצריך לעשות -
06/03/2011 | 16:51
3

1. לבטל מנוי על עיתון ידיעות - ולהסביר בדיוק למה מבטלים.
2. לבטל חברות ברשות שמורות הטבע והגנים - ושוב להסביר בדיוק למה מבטלים.
3. לבטל חברות בחברה להגנת הטבע - ושוב להסביר בדיוק למה מבטלים.
4. להפסיק לתרום לגופים שמצויינים בסעיפים 2 ו-3.

תובנות נוספות:

5. בפעם הבאה כשנכנסים לכאן חוקרים כגון גברת עינבל בירקנר בראון - שנכנסה לכאן בזמנו וביקשה נתונים ממאכילי חתולים - לא לשתף איתה פעולה ולהיות חשדנים מאוד. אז בזמנו ביקשתי מהמשתתפים כאן לא לשתף איתה פעולה - והיו כאלה שכן עזרו לה. אז הנה התוצאה - בבקשה - מוגשת לכם במגש. סטרו לכם על הלחי הראשונה - האם תרצו עוד סטירה ? בעתיד? זיכרו את מה שכתבתי. כי מי שבסופו של דבר חוטף את הריקושטים - אלה החתולים.
6. הכתבה דמגוגית ומגמתית מאוד. לרשות שמורות הטבע והגנים יש כנראה התחשבנות עם השר לאיכות הסביבה היקר - גלעד ארדן. מאז שהוא מתנגד ליוזמת משרד החקלאות לירות בכלבים משוטטים - עושים עליו עליהום. זו אחת הדרכים.
7. אם תחליפו את המילה חתולים במילה כלבים משוטטים - תקבלו את אותה תזה של המלומדים שהסבירו עצמם בכתבה. מבחינתם כל מה שלא שייך ל"טבע" שלהם נשוא מחקרם - השכם להשמידו.

תחשבו על זה.

וכדאי להיות אסרטיביים וכדאי לא להתלהם ולא להתחרפן. תהיו חזקים. אין צורך להכנס לפניקה ולבהלה - זה רק משבש את המחשבה הנקיה.

תחשבו גם על זה.

חתולים >>
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 17:30
2
פרסמתי בפייסבוק אצלי,
הרי אנשים היו מתהפכים לו הייתה נכתבת כתבה כזו על כלבים שמסוכנים לבע"ח אנדמיים לא פחות. גם הדרדרות הן מין פולש, ויש מאות בעלי חיים וצמחים שעונים להגדרה זו.
מדוע נטפלים כך לחתולים?
בני אדם פשוט חשוכים ומונעים ממניעים אוויליים.

האור היחיד שאני רואה בעניין: לו נייצר מספיק רעש, נגייס (הלוואי) מספיק תמיכה נגד גישה צבועה ומפלה זו, ואולי יופנה הזרקור למקום הנכון: המשך עידוד לעיקורים וסירוסים ע"י המועצות המקומיות.
כזו אני, תמיד אופטימית...
חתולים >>
לצפיה ב-'רק לפני חודש ארדן פיטר את מנכ"ל רט"ג'
רק לפני חודש ארדן פיטר את מנכ"ל רט"ג
06/03/2011 | 17:38
1
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/214/116.html
את מחיר הפוליטיקה משלמים החתולים
חתולים >>
לצפיה ב-' ברור. פוליטיקה ותככים ומלחכי פינכה '
ברור. פוליטיקה ותככים ומלחכי פינכה
07/03/2011 | 09:57

ומחממי כסאות
וגוף שחושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה !!!
חתולים >>
לצפיה ב-'אני בשוק'
אני בשוק
06/03/2011 | 17:47
1
חתולים הם חמודים, הופכים אותם למפלצות וזה כלכך לא נכון מכלכך הרבה בחינות
חתולים >>
לצפיה ב-'יחס האדם לחיות משליך על יחסו לבני אדם אחרים'
יחס האדם לחיות משליך על יחסו לבני אדם אחרים
06/03/2011 | 18:19
5
1
מי שאוהב חתולים ממילא יאהב גם בני אדם ולא יתאכזר אליהם. להבדיל אלף הבדלות את בעלי הכלבים שמעלימים עין כשהכלב מלכלך את המדרכות בצואה ולא אוספים אותו כפי שמחייב החוק, כלבים תוקפניים החייבים בהשמדה כי הם באמת חיות טרף שאין סיבה להחזיק באיזור מיושב.
אבל חתולים? הם המנקים של הטבע: צדים עכברים וגורי חולדות, מחכים  לגוזלים שנפלו מהקן וממילא ימותו ללא הטיפול של ההורים, נחשים שבקעו ועדין קטנים נתפשים על ידי החתולים ונבלעים כאוכל גורמה, בסך הכל החתול חיה  לבדה  אינה צריכה בטיפול הצמוד של האדם, וצדה ביעילות לפי צרכייה. אינה משחיתה ואינה משאירה לכלוך כמו הכלבים. קוברת את צרכיה כדי שלא יגלו את קיומה. ובסך הכל נעימה למגע, חנפנית למי שמטפל בה ויודעת בוודאות ממי להתרחק.
חתולים >>
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 18:41
2
1
לצפיה ב-'בשנות ה-90 , "סבלו" בסינגפור מחתולים '
בשנות ה-90 , "סבלו" בסינגפור מחתולים
07/03/2011 | 01:19
1
2
הסיפור של מדינת סינגפור וחתוליה, ממחיש בצורה מאוד טובה עד כמה חשובים החתולים בחיינו.

בשנות ה-90 , "סבלו" בסינגפור מחתולים והם החליטו לחסל את כל אוכלוסיית החתולים באי.

לאחר השמדתם של חתולי סינגפור, הוכו הסינגפורים במכת עכברים קשה.

עכברי סינגפור שעד כה דוכאו ע"י החתולים הזריזים, יתרבו בכמויות,  יצאו לרחובות והסתובבו ללא פחד ברחובות העיר.

הסינגפורים הבינו כי עדיף לחיות עם חתולים מאשר עם עכברים והם ייבאו ממדינות שכנות חתולי רחוק בכדי שיחסלו את העכברים.

אז אם אתם מאלה שחושבים על הרחקת חתולים מגינתכם תחשבו על זה שוב.

הרחקת חתולים מגינתכם הפרטית עשויה להביא אליכם מבקרים עוד פחות רצויים.

מי אתם מעדיפים שיסתובב לכם בגינה, ג’וק חום עם מחושים סקרניים שזזים לכל הצדדים או חתול חמוד?

עכבר או חולדה שיכנסו אליכם הביתה ויכרסמו לכם את המזון שבמזווה או חתול שנמצא מחוץ לבית ומסתובב בגינה?
חתולים >>
לצפיה ב-'אני אמשיך להאכיל חתולים,ויונים,למורת רוחם,'
אני אמשיך להאכיל חתולים,ויונים,למורת רוחם,
07/03/2011 | 07:47
2
של שונאי חתולים,אנשים יותר גרועים מהם!
חתולים >>
לצפיה ב-'עשית לי רע עכשיו'
עשית לי רע עכשיו
07/03/2011 | 01:59
1
עצם זה שאתה אוהב חתולים לא אומר שכלבים זה מקור כל הרוע.
וזה שאתה מגדל חתול לא אומר שכל מגדלי הכלבים משאירים את הקקי של הכלב על המדרכה...
[מעבר לזה שיש כלבים משוטטים שפשוט מחרבנים ואין מי שיאסוף אחריהם...]
חתולים >>
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 08:37
2
לצפיה ב-'הכתבה הזו גורמת לי דוקא לחבב '
הכתבה הזו גורמת לי דוקא לחבב
06/03/2011 | 20:01
2
חתולים.
הרי לפי הכתבה הזו הם זוללים עכברים, חולדות, נחשים וצפורים כלומר את כל בעלי החיים שאני שונא (כולל צפורים).
חתולים >>
לצפיה ב-'איך זה שבאירופה לא רואים חתולים ברחוב '
איך זה שבאירופה לא רואים חתולים ברחוב
06/03/2011 | 20:27
5
47
ופה אנחנו מוקפים בהם?
מה המדיניות באירופה?
חתולים >>
לצפיה ב-'באירופה קר, קודם כל'
באירופה קר, קודם כל
06/03/2011 | 20:41
1
6
ולכן בעלי חיים שלא מותאמים לכך לא שורדים. ביוון למשל יש הרבה חתולים, ובמקומות חמימים באיטליה.
את החתולים השמידו באירופה באופן עקבי החל מימי הביניים,
כולל עד השנים האחרונות.
חתולים >>
לצפיה ב-'כבר די הרבה שנים לא הורגים שם חתולים'
כבר די הרבה שנים לא הורגים שם חתולים
06/03/2011 | 20:45
5
לפחות ברוב מכריע של המדינות
חתולים >>
לצפיה ב-'במדינות קרות אין כמעט חתולים בחוץ'
במדינות קרות אין כמעט חתולים בחוץ
06/03/2011 | 20:44
4
ביוון ואיטליה למשל יש הרבה חתולים,
באיטליה הם מעוקרים ומטופלים, באופן כללי נראה שהאיטלקים מאוד חיוביים בהיבט הזה
לגבי יוון ראיתי הרבה עצומות נגד התעללות בכלבים וחתולים שם, כך שנראה שהמצב לא משהו

חתולים >>
לצפיה ב-'תטייל באיטליה לדוגמה, רק לא ברומה ותראה הרבה'
תטייל באיטליה לדוגמה, רק לא ברומה ותראה הרבה
06/03/2011 | 21:15
7
לצפיה ב-'באירופה רואים דברים אחרים'
באירופה רואים דברים אחרים
07/03/2011 | 07:22
4
גופות יונים וגופות של עכברושים, כי אין חתול שיאכל אותם.
מצד שני באירופה כמעט ולא תראה כלבים משוטטים, הם פשוט משגיחים יותר לגבי חיות שבני אדם יצרו.
חתולים >>
לצפיה ב-'גם אני רתחתי מזעם כשקראתי את הכתבה.'
גם אני רתחתי מזעם כשקראתי את הכתבה.
06/03/2011 | 21:18
4
4
זה שאין להם על מה לכתוב, מוצאים סיבות למה להמית חתולי רחוב אומללים ולסרס אותם. אוספים לעצמם תומכים.
בושה למדינה.
אני בזה לכתבה ולכותביה.
כל הכבוד לך על העלאת הנושא.
חתולים >>
לצפיה ב-'לא טרחתי בכלל לקרוא אותה, זבל בהתהוות!'
לא טרחתי בכלל לקרוא אותה, זבל בהתהוות!
06/03/2011 | 23:17
3
3
אני שונאת את ידיעות אחרונות ואת מעריב, מדובר על עיתונים משוחדים שהולכים לפי דעת בעלי העיתון (תמיכה חריפה בשמאל למשל והשמצת מדינת ישראל כל שני וחמישי).
אני לא טורחת לקרוא את החרא הזה.
חתולים >>
לצפיה ב-'הו שלום לך '
הו שלום לך
07/03/2011 | 08:31
1
1
לצפיה ב-'יו!!'
יו!!
08/03/2011 | 19:54
1
קיבלתי פלאשבק לגיל 20

טוב לראות אותך!
חתולים >>
לצפיה ב-' שלא לדבר על "הארץ"...'
שלא לדבר על "הארץ"...
07/03/2011 | 09:17
3
לצפיה ב-'אתם לא אובייקטיבים במיוחד'
אתם לא אובייקטיבים במיוחד
06/03/2011 | 23:50
5
2
אם במקום חתול פרוותי וחמוד, הייתה חיה בעלת תכונות זהות לחלוטין לחתול אך עם חזות מבחילה, לא נראה לי שהייתם ממהרים להגן עליה.
חוץ מזה גם שרובכם הגדול זועק על כך שבני האדם הם הגורמים העיקריים לנזק הסביבתי (שזה בהחלט נכון), אך עם זאת לא מוכנים לקבל שגם האכלה של החתולים היא התערבות מזיקה.
חתולים >>
לצפיה ב-'ובלי קשר'
ובלי קשר
06/03/2011 | 23:51
1
אני מסכים שידיעות הוא יותר צהובון מאשר עיתון.
חתולים >>
לצפיה ב-'ההבדל הוא בשמירה על חייהם של החתולים'
ההבדל הוא בשמירה על חייהם של החתולים
07/03/2011 | 07:30
1
כן, זה פורום חתולים וקשה לבקש מאנשים שיהיו אובייקטיבים לחלוטין... נזק סביבתי אפשר לצמצם וזו באמת מגמה בכל העולם, אך למרות זאת יש קצת הבדל בין ליכלוך בשקיות נילון ופגיעה באוזון לבין רצח של חתולים... מבחינתנו (אוהבי החתולים)ירי בחתולים זו אינה אפשרות! התערבות מזיקה זה לכרות יערות שלמים וע"י כך לקפח חייהם של קופים וחיות נדירות בעולם, לעשות פיקניקים בטבע ולהשאיר המון אשפה, לשרוף יערות בכוונה או שלא..
חתולים >>
לצפיה ב-'מזיקה?'
מזיקה?
07/03/2011 | 07:33
1
מה עדיף ? לתת לחתולים לגווע למוות מרעב בייסורים קשים?
\להזכירך בניגוד לנהוג לחשוב, מדובר בחיה מבוייתת לחלוטין שאינה מצליחה לשרוד ללא האכלה מסודרת וגם אז, הרבה פעמים לא מצליחה לשרוד.
האם אתה מסוגל לעבוד על יד בעל חיים שגווע מרעב ועניו צמאות לאוכל ומים ולהתעלם ?
כמה בלב יכול להיות עשוי מאבן לאור המראה קשה הנל שקיים ברחובות במדינה בכל פינה ?
אז צר לי, הפיתרון הוא כן להאכיל ולתת שתייה כדי לפחות לגרום להם ליחיים מעט פחות נוראיים ממה שכבר אכפנו עליהם. ועל מנת למנוע דור המשך צריך לעשות מבצעי סירס.עיקור בכל המדינה בצורה אגרסיבית!
חתולים >>
לצפיה ב-'לו ראית את החתול הג'ינגי'
לו ראית את החתול הג'ינגי
07/03/2011 | 08:34
1
כשאימצתי אותו לא היית כותב זאת, כמעט כל מחלה אפשרית, רוב פרוות גופו נשרה, הנמלים התחילו לאכלו חי, וראה איך נראה היום עם המון אהבה!
חתולים >>
לצפיה ב-'נכון אנחנו אוהבים חתולים'
נכון אנחנו אוהבים חתולים
07/03/2011 | 09:41
2
ומה השנאה הזו שלך אליהם? רק אדם עם הפרעה פתולוגית יכול לשנוא חיה כה נהדרת
חתולים >>
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 08:32
8
1
ידיעות/YNET הוא צהובון ולא שווה שיתיחסו אליו יותר מזה.
בכל מקרה את ההתייחסות לכך שמגדלי בע"ח בכלל וחתולים בפרט חיים יותר שנים משאר האוכלוסיה, שחתולים צדים עכברים חולדות שידועים כמעבירי מגפות, צייד נחשים ועקרבים ארסיים אדאג ליידע את אלו ששוקלים גם לאמץ חתולים

אני למשל חסמתי את YNET אצלנו עד היום בבוקר

להתרגז פרושו להאשים את עצמך בטיפשותם של אחרים.
חתולים >>
לצפיה ב-'כולם בבקשה לכתוב מכתבי מחאה'
כולם בבקשה לכתוב מכתבי מחאה
07/03/2011 | 09:10
6
1
נגד הרעיון המזוויע לירות בחתולים לשר להגנת הסביבה גלעד ארדן: sar@sviva.gov.il

וגם לעיתון חדיעות אחרונות למוסף "7 ימים" שנתנו לכתבה כה מסיתה ומבחילה להתפרסם: 7days@yedioth.co.il
חתולים >>
לצפיה ב-'להמשיך לעקוב בפייסבוק'
להמשיך לעקוב בפייסבוק
07/03/2011 | 09:43
2
מתארגנת הפגנה , ענת רפואה מארגנת אותה http://www.facebook.com/profile.php?id=10000054657...
חתולים >>
לצפיה ב-'אפשר להעביר לכאן את המידע מפייסבוק'
אפשר להעביר לכאן את המידע מפייסבוק
07/03/2011 | 10:07
1
לטובת אלו נטולי הפייסבוק ?
גם בשביל זה יש את הפורום
חתולים >>
לצפיה ב-'בפייסבוק של איילת מור כתוב'
בפייסבוק של איילת מור כתוב
07/03/2011 | 11:09
בחול המועד פסח מתחילה צעדה אשר תיקרא "זעקת האילמים" למען הכלבים של כווולנו בהסגרים, ולמען חתולי הרחוב במדינת ישראל. הצעדה באה לעורר את המדינה . הצעדה תחל מכנסת ישראל ותסתיים בעצרת של ענת רפואה בתל אביב. אנו נצעד לאורך כביש מספר 1!!!!
חתולים >>
לצפיה ב-'כתבתי מכתב די ארוך ומפורט'
כתבתי מכתב די ארוך ומפורט
07/03/2011 | 11:15
מקווה שיתייחסו אליו.

המכתב בקובץ המצורף.
חתולים >>
לצפיה ב-'ועוד משהו חשוב מאוד ששכחתי להוסיף'
ועוד משהו חשוב מאוד ששכחתי להוסיף
07/03/2011 | 11:26
1
כל מי שכותב/יכתוב מכתב למערכת, חשוב מאוד שישמור על שפה נקייה ככל האפשר - לא להשתמש בקללות/ביטויי גנאי למיניהם, לא לאחל איחולים לא סימפטיים, לא להזכיר את השואה/הנאצים וכד'. שימוש בשפה לא נקייה כפי שתיארתי, לא רק שלא יועיל, אלא עלול להזיק עוד יותר משום שהוא מחזק/מאשש את הדימוי של אוהבי החתולים כפי שמופיע בכתבה. אז אנא מכם, למרות הזעם העצום, המוצדק והמובן לחלוטין - התאפקו. כתבו בשפה נקייה ועניינית, ובלי להתלהם. רק כך נוכל להגיע לתוצאות כלשהן.

לדעתי הבקשה הזאת שלי מאוד חשובה. האם ניתן/מותר להקפיץ אותה לראש הדף?
חתולים >>
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 14:32
לצפיה ב-'צודק לגמרי, אבל...'
צודק לגמרי, אבל...
07/03/2011 | 11:12
הבעיה היא לא בעצבים שחטפתי מהכתבה. אם זאת היתה הבעיה היחידה, היא לא היתה בעיה כל כך גדולה. הבעיה היא שמאות אלפי אנשים קוראים את ה"עיתון" הזה ומן הסתם נחשפו לכתבה הזאת. ביניהם, יש להניח, ישנם גם שונאי חתולים לא מעטים ו/או כאלה אשר מתנגדים להאכלת חתולים, ובשל כך כתבה כזאת עלולה להיות הרת אסון עבור אוכלוסיית חתולי הרחוב. אפילו עבור אלה המואכלים ומטופלים באופן סדיר (קל וחומר עבור אלו שלא).
חתולים >>
לצפיה ב-'באותו נושא - מתוך ספר פסיכומטרי!'
באותו נושא - מתוך ספר פסיכומטרי!
07/03/2011 | 09:58
לא אתן ציטוט מדוייק בשל הפרת זכויות יוצרים

אבל בעודי פותרת שאלות בספר פסיכומטרי נתקלתי בדיוק בזה - על מחקר שמצא כי המגדלים חתולים בבית תורמים בעקיפין להשמדת זני יונקים וציפורים בסביבה שלהם כיוון שהם ממשיכים לצוד מתוך אינסטינקט ולא כיצר הישרדותי.

אומנם אין הרבה הגיון במשפטים בפסיכומטרי (למרות שהם טוענים שכן ), אבל אחרי שהתוודעתי לכתבה בידיעות המשפט הזה בלט לי מאד בין שאר המשפטים...
חתולים >>
לצפיה ב-'אני נגד הכתבה, וכמי שחולה על חתולים החתול=רוע'
אני נגד הכתבה, וכמי שחולה על חתולים החתול=רוע
07/03/2011 | 11:29
1
1
אם החתול היה בגודל של רוטווילר הוא היה אוכל את היד של הבעלים

כי הוא רע  , באידיש

אקוצ - איז א שויינא

אבל אני חולה עליהם כי הם מתוקים
חתולים >>
לצפיה ב-'אויש נו איזה שטויות'
אויש נו איזה שטויות
07/03/2011 | 13:16
3
לצפיה ב-'מה שכן...'
מה שכן...
07/03/2011 | 11:56
5
הם מתעלמים מהעובדה שאם יהיו פחות חתולים ברחוב ובישובים אז יהיו הרבה יותר נחשים ועקרבים באזורי המגורים.
בזכות החתולים יש ברחובות הרבה פחות מזיקים למיניהם(כולל עכברושים) ממה שבאמת אמורים להיות... חבל מאד ש"שוכחים" להעלות את זה
כאשר בודקים את היתרונות מול החסרונות שיש לחתולי  הרחוב\היערות\הטבע.
חתולים >>
לצפיה ב-'מה זה נחשים ועקרבים לעומת החתולים הנוראים'
מה זה נחשים ועקרבים לעומת החתולים הנוראים
07/03/2011 | 12:23
4
המסוכנים והמפלצתיים? נחשים ועקרבים? - קטן עלינו. החתולים הם הם הסכנה האמיתית.

אגב, אני לא רואה בעכברושים מזיקים - הם בעלי חיים כמו כל בעלי החיים. העכברוש, כעקרון, הוא חיה נקייה ואינטליגנטית מאוד, דברים שבאים לידי ביטוי מלא כאשר עכברוש חי בביתם של בני אדם. אבל משום שרובם חיים במקומות מזוהמים כמו הביוב, ומשום שמקשרים בינם לבין מחלות קשות כמו דֶבֶר, בני אדם נרתעים מהם אינסטינקטיבית ורובם לא מודעים לתכונות הללו של העכברוש.
חתולים >>
לצפיה ב-'החתולים - הנוראים - המסוכנים - וה: מפלצתיים? '
החתולים - הנוראים - המסוכנים - וה: מפלצתיים?
08/03/2011 | 14:54
3
הסבר - פרט - ו: נמק?

במה בדיוק לדעתך החתולים הם "סכנה" כזו "אמיתית" להישרדות המין האנושי, וקיום כל העולם כולו ?

ומהו בדיוק האינטרס שלך להציג את החתולים באור כזה כל כך שלילי?
חוץ מזה שאתה כל כך מתעב חתולים ובעלי חיים בפרט....  
וגם בני אדם(?)

חתולים >>
לצפיה ב-'פשוט לא מאמינה'
פשוט לא מאמינה
08/03/2011 | 22:12
2
אני אפילו לא טורחת לשאול אם קראת את ההודעה שלי שפתחה את השרשור, כי לאור ההודעה שלך, ברור שלא קראת אותה וגם לא את ההודעות שלי בהמשך. משום שאם היית קורא אותן, היית מבין שאני שונאת חתולים בדיוק כפי שאתה רוצח סדרתי (של בני אדם) ו/או מתעלל/רוצח של בעלי חיים (מבחינתי זה היינו הך).

מלבד זאת, האם אינך יודע לזהות ציניות כשאתה נתקל בה? כי כל ההודעה הזאת שלי היא ציניות טהורה מההתחלה עד הסוף.
חתולים >>
לצפיה ב-'אופס '
אופס
09/03/2011 | 19:48
1
2
חח... וואלה מצטער
טעות שלי
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה. ההתנצלות מתקבלת. '
תודה. ההתנצלות מתקבלת.
10/03/2011 | 14:39
לצפיה ב-'אנשים חסרי לב'
אנשים חסרי לב
07/03/2011 | 12:28
אוף
חיה כל כך אומללה
חתולים >>
לצפיה ב-'טורף קטלני????'
טורף קטלני????
07/03/2011 | 15:18
אם כבר במובן הזה כלבים מסוכנים הרבה יותר מחתולים. מה הקטע שלהם?
חתולים >>

הודעות אחרונות

13:38 | 27.06.19 אורחים בפורום
19:52 | 26.06.19 roza witch
10:13 | 26.06.19 אורחים בפורום
04:51 | 26.06.19 אורחים בפורום
00:51 | 25.06.19 אורחים בפורום
19:04 | 20.06.19 אורחים בפורום
06:13 | 20.06.19 אורחים בפורום
19:26 | 19.06.19 אספרסו2
11:48 | 18.06.19 רנה זיתונה דואר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ