ילדה למסירה

מוסרת דודה

(בדרך כלל אני לא קוראת לה ככה, הכינוי הרשמי הוא "הדבר שדוד שלי התחתן איתו"). מתוחזקת, מחונכת לצרכים (שלה בלבד) ומתחככת המון. אם אף אחד לא מעוניין אני אמסור אותה לצב"ח. ,

תודה על ההמלצה

האמת שיש מצב שהוטרינר שלנו יסכים להרדים אותה על חשבונו, פשוט הוא מכיר אותה...

אם כך עדיף, חבל על הנסיעה עד צב"ח ת"א

שלא לדבר על הדלק מאוד יקר היום

xslf

New member
למסירה סבתא

אמריקאית, קפדנית, עקשנית. אבל מוציאה את הכלב בזמן... תבוא לישראל בסוף החודש הבא. מישהו רוצה?

ההגמון

New member
אני!

נורא קשה לי עם הכלבים לבד! היא משירה הרבה שערות? היא מחונכת לארגז? תסתפק בכרית כלבים על הריצפה? מעוקרת? מחוסנת? -איך השגתם את האישורים להעברה שלה מארה"ב לישראל? איזה פקודות היא יודעת? יש לה שבב? תבוא עם הציוד הדרוש? בעיות התנהגות מיוחדות? עברה אילוף?

TSH5

New member
למסירה

שיערות ברגליים. כל פעם אני מסלקת אותן והן חוזרות

ira87

New member
למסירה סבא עקב אלרגיה רצינית

מדובר בסבא קצת בלגניסט ואנרגטי, אני חושבת שיסתדר בבית שבו לא יגרום אלרגיה, בית ללא נכדה אוהבת חיות זה בכלל מצוין. במידה ולא אמסור אותך לצב"ח תל אביב או להסגר העירוני :- D אנא עזרו לי למצוא לו בית, רק אל תשפטו אותי בחומרה, אני באמת אוהבת אותו ויהיה לי מאוד קשה להיפרד ממנו. הרגתם אותי עם השרשור הזה , אם האמת מאחוריו לא הייתה עצובה אפשר היה יופי לצחוק על זה

ציפציף1

New member
אם כבר אז כבר, גם אני למסירה, עייפתי

משאירה להם את הבית מחפשת בית אחר, מקווה שיצליח לי הרבה יותר מאשר לכם.

פוֹלי

New member
למכירה - מדינה

מצטערת שאני לא יכולה למסור אותה, אבל יש המון קריטריונים ואנשים שזקוקים לכסף הזה...

enat06

New member
בקשר לחסימה...

אני חושבת ששמן פראפין יעשה את העבודה, אבל מומלץ להתייעץ עם וטרינר..לפחות בטלפון..

של4

New member
חחח, איזה שירשור../images/Emo6.gif מצחיק אך לחשוב שישנם כאלו

אנשים באמת שזה כ"כ עצוב ובלתי יאומן.

GeJuFan

New member
להחלפה שלוש חתולות שונאות גורים

עקב עונת ההמלטות ומבול הגורים שהגיעו אליי החלטתי שהגיע הזמן להחליף את השלישייה שלי בחתול/ה/ות/ים שיהיו חבורתיים לגורי חתולים שמגיעים אליי. אנה אנרג'ייזר על ארבע חשוב שיהיה לה הרבה מקום לרוץ. אהה וכן מי שיקח אותה יכול לוותר על הביקור לקוסמטיקאית החתולה עושה פילינג מקצועי ללא תשלום. צילי, הישנונית שבחבורה וזו שיודעת לפתוח דלתות. אהה חשוב לדאוג למקומות חשוכים ונעימים היא לא ממש אוהבת לישון במקומות פתוחים. ולאקי המשוגעת שבחבורה מוגבלת חברתית יש לה נטייה להתעצבן כשנוגעים לה בבטן. נולדה בלי עפעפיים עליוניים עברה ניתוח לא עזר הרבה. אהה וכמעט שכחתי לציין שהחתולה בדיאטה. אהה וככה לאקי לא סובלת את אף אחת מהן, אבל היא הדמיננטית אז לא משנה. אנה פחדנית ואוהבת את כולם אבל גם אוהבת להציק. וצילי רק רוצה שיעזבו אותה במנוחה עד שאחותי חוזרת הביתה. הגילאים נעים ביו שנתיים וחצי לבנות ושלוש שנים ללאקי. זהו אם מישהו רוצה מוזמן ליצור קשר
אני אמות מיליון פעם, אקבל נשיכות, שריטות ומה לא עשרות מיליוני פעמים ושום דבר לא גורי חתולים, לא גבר, לא ספה, לא מעבר דירה לא תינוק לא אלרגיה ולא מחלה גם לא מוות יגרמו לי למסור את התינוקות שלי.

למעלה