ילדה למסירה

moggycat

New member
מישהו רוצה לאמץ את השכנים שלי?

למסירה כמה שכנים משועממים שמפריע להם לראות חתולי רחוב מאושרים, הם פשוט מקנאים שמאכילים אותם. למישהו יש פינת האכלה שניתן לזרוק את השכנים האלה? רצוי להאכיל את השכנים באוכל יבש ומיובש כמוהם ולאקלם אותם בכלוב קטן עם ארגז חול. רצוי חול קריסטל שידקור להם בת..

למסירה , כל הלכלוך והאבק מהבית שלי!

וים שערות כלבה המסתובבות חופשיות ללא רסן. הנמסרות אינן מחונכות

יקירה50

New member
פיברומיאלגיה למכירה

ומי שלא יודע מה זה ?כדאי שיקנה ויראה במו עיניו ,ותשאלו את לוריאנה

sashalola

Well-known member
הרבה בריאות../images/Emo24.gif

הסתקרנתי וקראתי באינטרנט מאחלת לך שתרגישי טוב

פשש... כל הכבוד על המחקר!

תודה תודה על האיחולים, הלוואי על כולנו, בינתיים שערות כלבה, לכלוך ואבק, למכירה במבצע, רק היום ! רק היום! אבטיח בשקל.... (אופס זה כבר פזמון אחר)

P u s s i c a t

New member
למסירה עולם

מסריח
עקב ריבוי מקרים של התעללות בבעלי חיים, ונטישתם מעוניינת להחליף את העולם באחד מתוקן יותר עם העולם יימסרו בעלי חתולים שמחליפים חתול בגלל סלון חדש, תינוק חדש, בן זוג חדש, פרקט בסלון ומצעים מחירבת ג'יהנם. לאחר המסירה לא תתאפשר חרטה ולא ניתן יהיה לשאול שאלות לגבי מקום הימצאו של העולם הישן על כל תכולתו.... בתמורה מבקשת עולם טוב. נקי מסבל, רעב מצוקה ומחלות. עולם בו לכל הולך על ארבע יהיה בית. (וגם להולך על 2 אם אפשר בבקשה
) לפרטים ותרומות, נא לא לפנות לעמותה היושבת אי שם בתל אביב... בשאיפה, היא כבר לא תהיה קיימת

®Hada

New member
למסירה - חתול כאפות ../images/Emo57.gif

שחור, קטן, נדחף ובעל כושר ספיגה מרשים, הוא יאכל לחתולים שלכם ת'אוכל גם אם הם יקפצו עליו שניהם ויעשו עליו סנדוויצ'. חולצת זהו-זה ירוקה תינתן במתנה + תקליט של ציון גולן.

ההגמון

New member
גם אני למסירה ../images/Emo7.gif

בחורה מתולתלת, עם לב שבור. באה עם דירת שני חדרים בר"ג, והרבה חברים על ארבע... אנא, עזרו לי, או שאני אמסור את עצמי לצב"ח ת"א.
מצורפת תמונה
עזרו לי למצוא לי משפחה חמה ואוהבת...

אוווו דירת שני חדרים ברמת גן? ../images/Emo99.gif

אני מוכנה להיות המשפחה שלך
מבטיחה לקנות לך הרבה קטניפ ולהאכיל אותך במזון חתולים משובח.

Noaal

New member
השרשור הזה הוכנס לטאגליינס

בכדי שנוכל לקבל/להיזכר ב- 5 דקות של שפיות בכל העולם הלא שפוי הזה...

Vikile

New member
אמא.. את מוכרת אותי לבדואים???

עכשיו אני עצובה :((((

מה מוכרת ? כולה דמי רצינות

אני לא אשמה שהעיניים שלך חומות והספות שחורות את פשוט כבר לא מתאימה לבית

Vikile

New member
אבלל אמאאא

הבטחת שתשאירי אותי בבית :( איפה אני אגור עכשיו? אופפפ כולם זורקים אותי... :( זהו הלכתי להכין לי חבל =[[[[[

למעלה