ילדה למסירה

את יכולה לזרוק אותו במושב שלנו.

עוד אחד פחות אחד מה זה משנה? אצלנו זורקים הרבה. גם דודים. אגב גם החבורה שלי למסירה. אני עוברת לחול ולא מוצאת דירה מתאימה. חבורה נקיה מטופחת ומתורבתת (אוהבים לצפות בהישרדות מיקרונזיה עם אמא שלהם). יש אחד ערס שחור שחצן וגם אחת דברנית חבל"ז ואחד שאוהב לדגום מהחלב של הנס קפה ואחת שאוהבת פירות ועוד ועוד בקיצור מעניינים. בסוף החודש הבא אני עוברת לחו"ל ואם לא יימצאו להם בתים טובים אשלח אותם לצב"ח או אשחררם לרחוב. ראו הוזהרתם ! ואני מאיימת כאן, אם לא הבנתם.

לקרן גלעד יש לי "אחלה" של פינת האכלה

להציע לך בואי ותזרקי אותו אצלי. הפינה שוכנת בשכונה איומה שמתעללת בכל חדש שמגיע אליה ובמיוחד בידידותיים. ואם המתעללים לא יתפסו אותו הכביש יעשה זאת ללא בעיה.

sashalola

Well-known member
למסירה, ../images/Emo68.gif

אני עצמאית שקטה , מבשלת אופה מנקה ומקפלת כביסה אבל אני מחפשת בית שיטפל בי ויעריץ אותי כראוי ליצור מקסים שכמותי: בית שקט, אם אפשר ריק בלי טלפון ושכנים מעצבנים אסתפק במיטה נוחה לשינה מחשב שלא נופל כל שתי דקות ומקרר שיש בו חסה קוטג' אבל גם סושי. אני מקרקרת ומשייפת ציפורניים בפצירה אנא, אפילו בית אומן, לשבוע שבועיים אחרת אזרוק את עצמי לרחוב ושיהיה על המצפון שלכם

Mind Games

New member
אולי אני מעוניינת אבל יש לי שאלה -

כתבת שאת מקרקרת. את גם מטילה ביצים

Mind Games

New member
אין בעיה עם זה. ג'יימי מומחה בנושא לחץ ייללני

מתון ובעזרת הלחץ שלו את תטילי גם בייצים מפלטינה.
כמה קטן את מתקפלת? עם אישה אחת ו-3 חתולים אין יותר מדי מקום על המיטה...

קרועים אתם ../images/Emo6.gif

אני מוכנה לאמץ את מי שיודעים לבשל תקבלו דירת 3 חדרים + מרפסת ומעלית חתולה שתביא לכם עכברי צעצוע באמצע הלילה חתול לוכד זבובים ועוזרת בית פעם בשבוע דיל טוב, לא?

ToFLY

New member
לקחתי! נשמע מצויין../images/Emo6.gif יאללה תאמצי אותי

ToFLY

New member
שניצל וסלט הולך? אפילו פסטה במקרי חירום../images/Emo3.gif

נו, תצילי אותי מהרחוב... אני ילדת בית

Amalthea

New member
יש לי הסכם כזה

עם חברה שלי. היא באה לנקות את הבית, בתנאי שאני מבשלת לה
(ואם ממש מלוכלך - אז אני צריכה להפריש גם גינס או שתיים
) אבל היא לא למסירה! אולי אני צריכה לעבור לשרשורשוויץ..

למעלה