פליליסט לשבוע הקרוב

limors2

Active member
../images/Emo45.gif

יעל, האם את התולשת?

ady18

Well-known member
פליליסט לשבוע הקרוב

2-3 השמעות ביום: כל השבוע מרגיש כמו שבת - בעז בנאי געגוע - שמעון בוסקילה חתונה לבנה - אביתר בנאי עד שבאת - בית הבובות גרמת לי ללכת - ג'קו אייזנברג אין סוף - התבלינים הרגלים רעים - יוני בלוך אמונה - כפיר אפשטיין לך אלי - מאיר בנאי חוזר אלי - מטרופולין עם עברי לידר מה שהלב בחר - קובי אפללו מה שלא הספקתי לומר - רן דנקר ועילי בוטנר אייכה - שולי רנד השמעה יומית במסגרת שידור מי הלוחש- גאיה בית ספר למשחק - מרינה קסימיליאן בלומין עם אוהד בן אבי יותר טוב לסלוח - שירי מימון קוד המחשבות - אלי לולאי לפני תהום - נעם רותם הכי קרוב - מושיק מורציאנו הוזה אותך מולי - אייל גולן לא בטוחה - עדי כהן Clever and strong - עמית ארז זה - הפה והטלפיים חסר לי - יעל נחשון 1-7 השמעות בשבוע ואולי - אביגיל רוז סתם עוד יום - אוהד חיטמן בשדות של המושב - אורטל אופק לוחמת- אייל גולן חם לי בלב - אסי זיגדון קרב אגרוף- אפרת גוש ליבבתיני - ארז לב ארי לחיות את החלום - בן ארצי להיות \ So far - הבנות נחמה הביתה, הלוך וחזור - הפרוייקט של עידן רייכל באה אלי - הראל מויאל גאידמק\לילה לבן\אם אפגוש את אלוהים - התקוה 6 ציון - יונתן רזאל ואביתר בנאי קחי לך זמן (בהופעה) + סינגלס - יציאת חירום שירה - מירי מסיקה קרדיט לפופ ישראלי

tkuihehr

New member
איזה יופי ../images/Emo13.gif

תודה, מסרי להם. הפלייליסט לא רע [שהוא ישראלי בלבד] כל השבוע מרגיש כמו שבת - בעז בנאי טוב שיתחילו לחפור עליו, 3 פעמים ביום. טוב מאוד שהם ממשיכים לדבוק באין סוף - התבלינים, הוא שיר מעולה. נמאס לי מגרמת לי ללכת - ג'קו אייזנברג ,לא רק שמשמיעים אותו איזה 4 פעמים ביום, שמים אותו גם בשעות טובות, ויוצא לשמוע אותו המון.

me123

New member
זה לא ישראלי בלבד../images/Emo6.gif

זה פשוט פורום "פופ-ישראלי" ובגלל זה מעניין אותם רק שירים ישראליים
באמת מעניין אותי מה עם שירים בינ"ל

tkuihehr

New member
אני יודע שהפלייליסט כולל אנגלית

ברור, אבל התגובה שלי היתה רק על השירים הישראלים, מאחר וזה מה שנתון לי [כלומר, אמרתי שהחלק הישראלי מפלייליסט הוא טוב, על הבינ"ל אין לי דעה עוד, כי לא ראיתי אותו]

me123

New member
כל הכבוד../images/Emo13.gif

אבל מה שמעניין אותנו זה האמצעי, נכון?

ady18

Well-known member
בינ"ל

פלייליסט :2-3 השמעות BIG GIRL (YOU’RE BEAUTIFUL) MIKA SHADOW OF THE DAY LINKIN PARK NO ONE ALICIA KEYS GIMME MORE BRITNEY SPEARS TIRED OF BEING SORRY ENRIQUE IGLESIAS BLEEDING LOVE LEONA LEWIS WON’T GO HOME WITHOUT YOU MAROON 5 DON’T STOP THE MUSIC RIHANNA APOLOGIZE TIMBALAND FEAT. ONE REPUBLIC בין 1-7 השמעות בשבוע: BABY WHEN THE LIGHT DAVID GUETTA FEAT. COZI AYO TECHNOLOGY 50 CENT FEAT. JUSTIN TIMBERLAKE PERHAPS, PERHAPS CAKE HOT STUFF CRAIG DAVID UNINVITED FREE MASONS FEAT. BAILEY TZUKE 1973 JAMES BLUNT STRONGER (מסיבה) KANYE WEST 2 HEARTS KYLIE DO IT NELLY FURTADO WITH EVERY HEARTBEAT ROBYN BEAUTIFUL GIRLS SEAN KINGSTON CRANK THAT (מסיבה) SOULJA BOY

limors2

Active member
חחחח מאיפה שלפת את זה פתאום?

איכ, סולג'ה בוי. אחותי מתה על זה והיא שומעת את זה כל היום
תודה לך!!!!!!

tkuihehr

New member
זה טוב מאוד

אנחנו צריכים למצוא את המקור הזה שתולש את הפלייליסט מעמודי התחנה ומקליד אותו לרשת, ואז להביא אותו לפה ולהפוך את הבאת הפלייליסט מהתחנה לפורום לקבועה.

tkuihehr

New member
פלייליסט מסיבה

יש פלייליסט מסיבה, מיוחד לשירים מסיבתיים כאלו

amiomer

New member
שמה זה אומר? מתי משמיעים אותם?

ומה זה אומר השמעה יומית במסגרת השידור?

ady18

Well-known member
אממ

מסיבה אני לא יודעת מתי בדיוק והשמעות במסגרת תוכנית זה אומר לכול תוכנית יש שיר\ים שמשמיעים במהלכם

ady18

Well-known member
לכול תוכנית יש את השיר\ים שלו

שאותם ניתן למצוא במהלך אותם התוכניות...

למעלה