לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1709117,091 עוקבים אודות עסקים

פורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack

לצפיה ב-'אירוח ראש מנהלת עתידים בפורום'
אירוח ראש מנהלת עתידים בפורום
<< ההודעה הנוכחית
14/02/2011 | 18:09
40
213
לצפיה ב-'אירוח בפורום עתודה'
אירוח בפורום עתודה
11/02/2011 | 13:16
26
82
צהריים טובים לכל חברי הפורום והאורחים.

במטרה לסייע למועמדים/מתעניינים/עתודאים בלימודים, אנו שמחים לארח בפורום את ראש מנהלת עתידים - סא"ל ליאור פרלמן.
אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, האירוח יתקיים ביום שני הקרוב (14/2/2011), בין השעות 18:00 - 19:30.

מומלץ לקרוא על התוכנית באתר עתידים (http://www.atidim.org) או במאמרי הפורום.

הודעה זו תישאר נעוצה עד תום האירוח. אתם מוזמנים לשרשר לכאן שאלות (ע"י כפתור "הוספת תגובה" בתחתית ההודעה) בכל הקשור למלגות והמסלולים המיוחדים שמפעילה המנהלת, כגון פעמי עתידים והמכינה הקדם-אקדמית. אפשר לשאול גם לגבי המחשבים. ניתן להוסיף שאלות כבר עתה - התשובות הרשמיות יופיעו רק במהלך האירוח. נא לא לשרשר הודעות שאינן בנושא האירוח לכאן.
עתודה >>
לצפיה ב-'הוראת המדעים, הצטרפות מאוחרת'
הוראת המדעים, הצטרפות מאוחרת
14/02/2011 | 13:58
6
71
שלום לסא"ל פרלמן

עתודאי לפיזיקה שנכנס כבר לשירות יכול להצטרף למסלול הוראת המדעים? נגיד שאחרי שנת שירות פתאום מרגישים שהוראה יותר מתאימה כתרומה למדינה, אפשר להוציא תעודת הוראה ולהצטרף להוראת המדעים? כאילו, ברור שזה לא טוב כמו עתודאי שמתחיל את המסלול מההתחלה בהוראה, אבל נגיד ללמד שלוש שנים, זה משהו שאתם מקבלים? ואם כן, אז איך מתחילים את המעבר? והדרגות נשארות?

תודה
עתודה >>
לצפיה ב-'עתודאית לאחר סיום תואר ראשון'
עתודאית לאחר סיום תואר ראשון
14/02/2011 | 14:49
4
70
איך מבטלת שירות מטעמי דת מה צריך לעשות ואיפה?
עתודה >>
לצפיה ב-'ביטול שירות מטעמי דת'
ביטול שירות מטעמי דת
14/02/2011 | 18:05
3
74
ערב טוב
לצערי לא אני הכתובת לבירור סוגייה זו.
ברבנות הצבאית קיימת פונ' - רמ"ד הבת הדתייה - את מוזמנת לפנות אליה בנושא.
אבל חוץ מזה - לא חבל על השנים שהשקעת בלימודים ?
עתודה >>
לצפיה ב-'תודה לך , איך אני מגיעה לרבנות הצבאית ?'
תודה לך , איך אני מגיעה לרבנות הצבאית ?
14/02/2011 | 19:02
1
65
אני אמשיך את הלימודים , ואעשה שרות לאומי
עתודה >>
לצפיה ב-'בלתי אפשרי'
בלתי אפשרי
14/02/2011 | 19:05
62
למיטב ידיעתי בלתי אפשרי.
עתודה >>
לצפיה ב-'היא שאלה על ביטול השירות, לא על ביטול התואר'
היא שאלה על ביטול השירות, לא על ביטול התואר
15/02/2011 | 10:58
37
לצפיה ב-'מורים בשירות'
מורים בשירות
14/02/2011 | 18:03
52
ערב טוב
מסלול "עתידים להוראה" אכן מיועד לבוגרי תיכון הלומדים במסגרת העתודה לתואר ראשון במדעים מדוייקים או באנגלית ולתעודת הוראה באונ' העברית בירושלים.
שילוב בוגרי העתודה, שאינם בוגרי המסלול, כמורים בפריפריה לא נבחן עד היום.
תהליך שכזה מחייב אישור של מנט"מ לעצם קיומו ואני בספק גדול אם יאושר.
ממליץ לך לפנות אליהם לברור הסוגייה.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'שיבוץ בצבא'
שיבוץ בצבא
14/02/2011 | 16:06
1
85
שלום ליאור

ברצוני לדעת האם נלקח בחשבון ציון קינן שפי שביצענו כקבלה למסלול , והאם זה משפיע על הוצאה לקק"צ של עתודאי לפני או תחילת השירות הסדיר?  

האם ישנו מצב שעתודאי יסיים את שירותו כקא"ב ולא יצא לקורס קצינים במהלך כל שירותו (סדיר+קבע)?

האם ישנה העדפה בשיבוץ מצד החילות לעתודאים בוגרי תכנית "עתידים" ?

תודה .
עתודה >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/02/2011 | 18:10
64
ערב טוב
1. לציון קינן שפי יש משקל בהחלטה על הקבלה/אי הקבלה שלך למסלול העתודה.מלבד זאת ועל מנת לעמוד בדרישות של קק"צ תדרש לעבוד מבדקי קצונה נוספים.
2. כעקרון ע"פ הנחיית הרמטכ"ל - עתודאי = קצין, וצה"ל עושה מאמץ על מנת לעמוד בהנחייה זו. יחד עם זאת ישנם מקרים חריגים בהם עתודאים מסיימים את שירותם בצה"ל עם דרגות קא"ב בלבד ( ללא קק"צ ).
3. אין עדיפות לבוגרי "עתידים" בשיבוץ ביחידות ובגופים הטכנולוגים.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'עתידי, עתודה ומרק"ם'
עתידי, עתודה ומרק"ם
14/02/2011 | 18:09
3
61
שלום לסא"ל פרלמן

קודם כל רציתי לדעת אם יש איזה הבדל בין העתודה לעתידים חוץ מכך שהעתידים מיועד לתושבי הפריפריה? האם יש עוד הבדלים בין השניים?
מעבר לכך ראיתי את המושג מרק"םפ בקשר לעתודה- מה זה אומר?
מעבר לכך, אם נתוניי החיילים גבוהים (קב"א 55 ודפ"ר 80) האם זה נותן לי משהו מבחינת המיונים לעתודה, כלומר איזו עדיפות או משהו (כמובן מעבר לכך שבעזרתם אני יכול להתמיין לעתודה)?
ואם לדוגמה הנתונים שלי מבחינת פסיכומטרי הם מעל לסף, האם זה אומר משהו בנוגע לסיכויי קבלתי לעתודה או לאוניברסיטה (האם לאוניברסיטה יש תנאים שונים לקבלה לעתודאים או לעתידים)?
עתודה >>
לצפיה ב-'עתידים ועתודה'
עתידים ועתודה
14/02/2011 | 18:17
2
90
ערב טוב
תוכנית עתידים מיועדת לבני הפריפריה הגאוגרפית והחברתית הלומדים במסגרת העתודה האקדמית.
במסגרת זו זוכים הסטודנטים לליווי ותמיכה כלכלית, מקצועית וחברתית המסייעים להם במהלך תקופת הלימודים וכאן נעוץ ההבדל המהותי בין שני הגופים.
לצערי לא מכיר את המושג מרק"מ - היכן ראית אותו ?
לגבי נתוני האיכות הגבוהים שלך - לא נותן לך עדיפות בתהליך המיון לעתודה.
לגבי ציון הפסיכומטרי - מעבר של ספי הפסיכומטרי של העתודה לא מבטיח קבלה אקדמית - אתה חייב לעמוד בדרישות הסף של הפקולטה אליה תירשם.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
14/02/2011 | 18:56
1
52
תחילה אני מבין נכון אם אני אומר שהעתידים זה לא בעצם עתודה לפריפריה, רק עם נתוני סף נמוכים יותר כמו שהוסבר לנו בבית הספר (לומד בי"ב בבית ספר צבאי של חיל האוויר)?
כלומר הקבלה לעתודה\עתידים- לא מבטיח מבחינתכם גם קבלה לאוניברסיטה בפקולטה שרציתי?
עתודה >>
לצפיה ב-'לא הבנת נכון'
לא הבנת נכון
14/02/2011 | 19:03
47
ערב טוב
לא יודע מי הסביר לכם את יעודה של תוכנית "עתידים" בביה"ס  - לתוכנית מתקבלים רק מי שעומדים בתנאי הסף של האקדמיה והעתודה.
עתודה >>
לצפיה ב-'כנס עתודה'
כנס עתודה
14/02/2011 | 18:15
2
52
הבנתי שיש כנס עתודה ב16 לחודש לקבוצה מסויימת של אנשים בעלי קריטריונים מסויימים
הסבירו לי שזה לתלמידי 4-5 יחידות מתמטיקה ו5 פיזיקה שהם נמצאו מתאימים לעתודה
אני נחשב בתוך הקבוצה הזאת אבל לא קיבלתי שום זימון
דיברתי עם אחראי עתודה והוא אמר לי להתקשר ל037388888 לבדוק את העניין אבל יש שם עומס
אז מה לעשות ולמה לא קיבלתי זימון?
עתודה >>
לצפיה ב-'כנס עתודה'
כנס עתודה
14/02/2011 | 18:20
1
45
ערב טוב
הזימון לכנס הוא באחריות מנט"מ ומדור עתודה של צה"ל.
אם לא תצליח ליצור קשר עד מחר - אתה מוזמן להתקשר אלינו 03-7335634 ולבקש לדבר עם מיכאל משען - רת"ח השיווק שלנו - הוא יעזור לך בנושא.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'כנס עתודה'
כנס עתודה
14/02/2011 | 18:28
38
תודה על העזרה אני ינסה להתקשר עוד ויקווה שהעומס יפסיק
ודרך אגב שלחתי מיילים למדור עתודה אבל רק הפנו אותי לטלפון שציינתי ואמרו לי למי מיועד הכנס
עתודה >>
לצפיה ב-'כמה שאלות על הקבלה לעתודה'
כמה שאלות על הקבלה לעתודה
14/02/2011 | 18:15
5
58
1.אם אני נרשמת למסלול העתודה לכמה עדיפויות, האם הצבא הוא זה שבוחר את אחד מהם לפי שיקוליו ואחר כך מותיר לי להירשם רק אליו?
2.אם אני ארשם לכמה מוסדות בעדיפות אחת(לאותו מקצוע),אז ברגע שיותירו לי להירשם למשל לעדיפות זו,אז אצטרך לנסות ולהירשם לכל המוסדות שרשמתי ולשלם על כולם? או שאוכל לבחור אחד מהם ועל השאר לוותר, או שהצבא הוא זה שיבחר עבורי גם את המוסד לפי צרכיו?
3.אם הצבא יותיר לי להירשם למקצוע מסוים אבל אני לא אעבור את הסף במוסד שבחרתי בעדיפות זו(ונגיד רשמתי שם מוסד אחד בלבד), האם אני יכולה במקרה כזה לעבור לעדיפות אחרת עם סף נמוך יותר ולנסות להירשם אליה או שאיני מתקבלת כלל לעתודה במקרה כזה?
4.במלגת הקיום של עתידים הכוונה היא רק למעונות או שאפשר לבקש גם אם לא אגור במעונות?  אני אצטרך כסף לנסיעות כל יום למשל

תודה
עתודה >>
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
14/02/2011 | 18:27
4
48
ערב טוב

1. העתודה תמיין אותך לכל אחת מהעדיפויות שבחרת. תוכלי להירשם לכל אחד מהמקצועות שלגביהם עברת את המיון הראשוני.
2. בסופו של דבר, בהנחה ותעברי את המיון הראשוני של העתודה, תוכלי להירשם לכל מוסד בו תרצי ללמוד ומאושר על-ידי העתודה. מאחר ויש מספר מקומות מוגבל לכל מקצוע, אנו ממליצים להירשם ליותר ממוסד אחד וליותר ממקצוע אחד.
3. במידה ולא תתקבלי למקצוע אותו תרצי ללמוד, תוכלי להירשם למקצוע אחר, אם הינך עומדת בסף הקבלה אליו.
4. את מלגת הקיום תקבלי על סמך מצבך הכלכלי, ללא קשר למגורים במעונות. תוכלי להשתמש בה לכל צורך.

בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'כמה דברים נוספים'
כמה דברים נוספים
14/02/2011 | 18:41
3
31
תודה, אבל לגבי שאלה 1 האם זה אומר שהצבא לאחר השלב הראשון לא מביא לי מקצוע אחד בלבד שנבחר בשבילי לפי צרכיו וציוניי?
ולגבי 2 מכל רשימת המקצועות והמוסדות שרשמתי אוכל לבחור לבד למה להירשם לפי הציונים והרצון שלי בסופו של דבר?
עתודה >>
לצפיה ב-'צורך ורצון'
צורך ורצון
14/02/2011 | 18:51
2
33
ערב טוב
הצבא לא יכפה עליך ללמוד מקצוע או ללמוד במוסד בו לא תרצה ללמוד .
אתה צריך לוודא שאתה מתקבל למוסד ולמקצוע אותו תרצה ללמוד.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'תיקון וכמה שאלות נוספות'
תיקון וכמה שאלות נוספות
14/02/2011 | 19:14
1
23
ערב טוב
1.לא התכוונתי שהצבא יכפה,שאלתי אם יש לי אפשרות לבחור ולנסות שוב מבלי שזה יפריע לעתודה,כי הרי אפשר פשוט ליפול מעתודה במקרה שלא עברתי או שלפי צורכי הצבא יש כבר הרבה מועמדים, ובנוסף הרי אנשים אומרים שהצבא מאשר את אחד המקצועות ועושה זאת כי מקצוע מסוים יותר מבוקש בצבא או שיש בו פחות מועמדים.

כלומר השאלה העיקרית היא האם הצבא כשהוא נותן אישור ראשוני נותן גם מקצוע מסוים או שאני בוחרת בשלב זה למה להירשם מהשלוש שרשמתי?

עוד מספר שאלות שצצו אם אפשר:
2.איך המבדקים שעוברים במכון האזרחי משפיעים על הקבלה לעתודה? זה מבחני ידע,קבוצתיים או אישיותיים? האם יתכן שאתקבל למוסד שנרשמתי ולאחר מיון זה אפול מעתודה? איזה כישורים נדרשים אם כן?
3.אם באחד מהמסלולים המיוחדים(פסגות תוכנה/הנסדת חומרים או תארים כפולים) אני לומדת לשני תארים במקביל זה אומר ששכר הלימוד הופך לכפול והעזרה שניתנת מהעתודה היא עדיין אותו סכום?

תודה על כל התשובות!
עתודה >>
לצפיה ב-'כמה תשובות נוספות'
כמה תשובות נוספות
14/02/2011 | 19:21
22
אפשר בהחלט לשנות עדיפויות בבחירת מקצוע - הדבר צריך להעשות בתאום עם הצבא ובהתאם לצרכים השונים
תוצאות המבדקים במכון קינן שפי משמשים אחד הקריטריונים בקבלה למסלול - כעקרון אילו מבחני אישיות הכוללים, בין השאר, גם דינמיקה קבוצתית.
בהחלט יתכן שתתקבלי למוסד אקדמי אבל לא תתקבלי בסופו של דבר לעתודה, עקב מספר מקומות מוגבל בהתאם למקצוע הנלמד
ישנה תוספת מסוימת לתשלום שכ"ל במסלולים המיוחדים במסגרת העתודה - כ 5000 ש' נכון להיום מעבר למענק העתודאי העומד ע"ס 8500 ש'.
עתודה >>
לצפיה ב-'קבלה למכינה של עתידים.'
קבלה למכינה של עתידים.
1
128
שלום רב,
אני מתגורר בפריפריה א' והייתי מעוניין לדעת יותר על תהליך המכינה של עתידים.כרגע הסכם שלי בקבלה לאוניברסיטה הוא טיפה מעל הרף קבלה ויש סיכוי גדול ששנה הבאה לא אוכל להתקבל.
כמה שאלות לגבי המכינה:
1)במכינה משפרים גם ציונים בגרות(מתמטיקה ,אנגלית...)?
2)ראיתי באתר של עתידים שבמכינה ניגשים פעמיים לפסיכומטרי,האם הצבא משלם על ההרשמה לפסיכומטרי או שאני אצטרך לשלם?
3)האם זה נכון שציוני המכינה באונ' ת"א מתקבלים גם באונ' העברית וגם ההפך?
4)נגיד והתקבלתי למכינה בת"א ושיפרתי בגרויות(אם אפשר) ועדיין הסכם לא מספיק לקבלה למקצוע שאני ארצה ללמוד,האם אחרי המכינה אוכל להגיש בקשה ללמוד באונ' בן גוריון?
5)שאלה אחרונה -
הפסיכומטרי שלי הוא 635 וממוצע הבגרות הוא 100-101 האם סיכויי הקבלה שלי למכינה גבוהים?

תודה מראש על התשובות
עתודה >>
לצפיה ב-'מכינה'
מכינה
14/02/2011 | 18:38
106
ערב טוב
ראשית הציונים עליהם אתה מעיד, נכון להיום,בהחלט יתכן ויאפשרו לך קבלה לחלק לא מבוטל מהמקצועות הנלמדים במסגרת העתודה.
אם תרצה בכל זאת להגיע למכינה שלנו אז:
במכינה לומדים, בין השאר, גם אנגלית ומתמטיקה - בסוף המכינה תוכל לבחור בין ציוני גמר המכינה ובין ציוני הבגרות לבסיס השקלול הסופי שלך.
במהלך הלימודים במכינה הקדם אקדמית שלנו בטכניון ובאונ' העברית אכן ניגשים הסטודנטים ל 2 בחינות פסיכומטריות - אחת מהן אנחנו מממנים ואת השנייה אתה תידרש לממן.
יש הכרה הדדית בין המכינה הקדם אקדמית בת"א לזו שבעברית.
ניתן בהחלט ללמוד במכינה קדם אקדמית במוסד אחד וללמוד בסופו של דבר את התואר במוסד אחר.
חוץ מזה - שאלות טובות !
שיהיה בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'שאלה חשובה !'
שאלה חשובה !
14/02/2011 | 18:34
1
61
שלום לך סא"ל ליאור פרלמן.
יש לי שאלה בנוגע לקבלת הציון של הבחינה הפסיכומטרית
האם יש סיכוי שאתם תקבלו את הציון שלי אם אני יעשה אותו ביולי 7.7.2011???
עתודה >>
לצפיה ב-'ציוני פסיכומטרי'
ציוני פסיכומטרי
14/02/2011 | 18:41
67
ערב טוב
כעקרון מועד הבחינה האחרון הרלוונטי לשנה"ל תשע"ב, הינו מועד אפריל 2011,למעט חריגים שאושרו ע"י מדור עתודה ( בדר"כ בעלי אישור למבחנים מותאמים המתקיימים במועד יולי )
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'מספר שאלות על עתודה'
מספר שאלות על עתודה
14/02/2011 | 18:22
1
52
1)ראיתי שבפייסבוק לפני מ'ס ימים בדף של העתודה שניתן ללמוד הנדסה חקלאית,ורציתי לשאול מה ניתן לעשות עם התואר הנ'ל בצבא?
2)לפני מ'ס שבועות חתמתי לנחל,השאלה שלי היא האם במהלך שנת השירות לה אני יוצא אני אוכל להירשם לעתודה,או אם אני אעזוב את השנת שירות באמצע,האם אוכל להירשם לעתודה ולהתחיל ללמוד בסמסטר ב',או מתחילת השנה הבאה.

תודה
עתודה >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/02/2011 | 18:31
34
ערב טוב,

1. העיסוק בצבא לבוגרי הנדסה חקלאית הוא בדומה לעיסוקם של מהנדסי מכונות. אם תרצה לשוחח עם בוגרים שלנו מתחום זה, תוכל לפנות אלינו למייל michaelm@atidim.org

2. אין בעיה להגיע לעתודה לאחר שנת השירות. במהלך שנת השירות, לא ניתן יהיה לשלב אותך במסלול העתודה.
עתודה >>
לצפיה ב-'עתידים, עתודה ומרק"ם'
עתידים, עתודה ומרק"ם
14/02/2011 | 18:50
1
48
שלום לסא"ל פרלמן

קודם כל רציתי לדעת אם יש איזה הבדל בין העתודה לעתידים חוץ מכך שהעתידים מיועד לתושבי הפריפריה? האם יש עוד הבדלים בין השניים?
מעבר לכך ראיתי את המושג מרק"ם בקשר לעתודה- מה זה אומר, קשור לרפואה?
מעבר לכך, אם נתוניי החיילים גבוהים (קב"א 55 ודפ"ר 80) האם זה נותן לי משהו מבחינת המיונים לעתודה, כלומר איזו עדיפות או משהו (כמובן מעבר לכך שבעזרתם אני יכול להתמיין לעתודה)?
ואם לדוגמה הנתונים שלי מבחינת פסיכומטרי הם מעל לסף, האם זה אומר משהו בנוגע לסיכויי קבלתי לעתודה או לאוניברסיטה (האם לאוניברסיטה יש תנאים שונים לקבלה לעתודאים או לעתידים)?
עתודה >>
לצפיה ב-'מרק"מ'
מרק"מ
14/02/2011 | 18:53
36
ערב טוב
זהו מבחן האישיות הנדרש בקבלה לפקולטה לרפואה.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'שאלה חשובה בקשר למיון לעתידים'
שאלה חשובה בקשר למיון לעתידים
46
אם אני יעשה את המועד של יולי אתם תוכלו להתחשב בציון?
עתודה >>
לצפיה ב-'שאלות על המכינה'
שאלות על המכינה
14/02/2011 | 18:32
3
76
שלום, קיבלתי בפסיכו' 538 ואני לא מתכוון לגשת שוב למועד אפריל ובשיחה עם נציגת עתידים היא המליצה לי לדחות בשנה את הצבא וללכת למכינה קדם אקדמית אבל לא מתאם עתידים ולכן רציתי לשאול:
1) האם אני הולך לא מתאמכם אז אני ממן לבד את המכינה או איך זה עובד?
2) האם אני צריך להרשם בכל זאת עכשיו לעתודה?
3) על איזו מכינה קדם אקדמית מדובר-באיזה מוסד?
עתודה >>
לצפיה ב-'מכינת עתידים'
מכינת עתידים
14/02/2011 | 18:48
2
99
ערב טוב
1. נכון להיום, לא מכיר אפשרות ללמוד במכינה קדם אקדמית לפני השרות, אלא אם כן זו המכינה של עתידים - המכינות שלנו פועלות בטכניון, באונ' העברית ובאונ' ת"א.
2. ציון 538 לא מאפשר לך קבלה למסלול העתודה - אנחנו יכולים להציע לך את מסלול "פעמי עתידים" המכשיר את בוגריו למקצועות ההנדסה - אלק', מכונות ותוכנה.
בהצלחה
עתודה >>
לצפיה ב-'מכינת עתידים עוד כמה שאלות'
מכינת עתידים עוד כמה שאלות
14/02/2011 | 19:05
1
459
אוקיי
אז האם יש לי סיכוי להרשם למכינה של עתידים עם הציון הזה וכיצד אני עושה את זה?
והאם אני צריך להירשם לעתודה עכשיו למרות שאני דוחה אותה בשנה ונרשם למכינה הקדם אקדמית שלכם?
והאם במכינה חייבים לשפר גם פסיכו' וגם בגרוית או רק אחד מהם? ומי ממן את המכינה הזו אני או עתידים במקרה ואני מתקבל עליה?
עתודה >>
לצפיה ב-'זקוקים לפרטים האישיים שלך'
זקוקים לפרטים האישיים שלך
14/02/2011 | 19:07
84
על מנת שנבדוק את נתוניך ונוכל להמליץ לך את ההמלצה המתאימה ביותר אתה מוזמן ליצור קשר עם מיכאל משען - קצין השיווק של עתידים 057-8159995
מחכים לטלפון
עתודה >>
לצפיה ב-'שיבוץ'
שיבוץ
14/02/2011 | 19:48
62
האם ישנה התחשבות בנתוני צו ראשון בראיונות לחילות השונים ?
עתודה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על האירוח '
תודה רבה על האירוח
14/02/2011 | 19:41
2
67
שמחתי מאוד לענות על השאלות של כולכם.
אני מזמין אתכם להצטרף לעמוד שלנו בפייסבוק ולהמשיך לשאול אותנו גם שם

עתודה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה רבה לראש מנהלת עתידים ואנשי עתידים'
תודה רבה לראש מנהלת עתידים ואנשי עתידים
14/02/2011 | 20:09
40
על ההשקעה והמענה לשאלות.
עתודה >>
לצפיה ב-'תודה לך על התשובות.'
תודה לך על התשובות.
14/02/2011 | 21:52
29

הודעות אחרונות

01:09 | 15.11.18 אורחים בפורום
02:29 | 12.11.18 אורחים בפורום
14:57 | 21.08.18 אורחים בפורום
09:19 | 31.07.18 אורחים בפורום
17:54 | 11.06.18 אורחים בפורום
20:01 | 31.05.18 אורחים בפורום
14:27 | 28.05.18 אורחים בפורום
22:30 | 01.05.18 אורחים בפורום
14:26 | 17.09.17 ריניהיחידי
17:07 | 04.09.17 nomchi

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ