ערן/ויקטור

יוסף1122

New member
ערן/ויקטור

שאלה שעולה הרבה.. יהיה מ"ע 2? או איפוס. משהו? בבקשה תענו על זה

2VVVVV

New member
לא צריך איפוס. אנחנו מנצחים

תוך חצי שנה תראה מדינה ישראלית (שלי) בעשירייה ומי שלא רוצה להצטרך למשחק כי הוא חושב שמאוחר מדי לצמצם את הפער טועה. אתה פותח 20-30 מדינות ותוך חודשיים יש לך כבר צבא של כימיות, ביולוגיות, מרגלות ומדינות עיור. אני אשמח לעזור לכל אחד שרוצה לחזור לשחק ואולי אפילו לתת לכם מדינה לסיפתח

יוסף1122

New member
תובל אתה ועוד כמה משחקים בקטנה

לא כמו פעם עשיתי מין נושא בפורום שלנו מי היה חוזר לשחק אם יהיה איפוס.. כמעט כולם או כולם שזה בערך 8/9 ככה.. אמרו שיחזרו.. וכנראה כולל אני

m a d m a n 1

New member
מחזק את תובל(בכוונה משורשר ליוסף)

הפער בין הערבים לישראלים ממש לא גדול ואנחנו אפילו מנצחים תראה מה קרה מאז שחזרתי לשחק:p: כל המאייה בחופשה הערבים מרגישים מאוימים כל יום מושמדות מדינות דגל לערבים כולל מספר ישנים וביולוגיות אטומיות וכימיות ונראה לי שזה מספיק ובקרוב מאוד הישראלים מטפסים וחוזרים לשלוט

יוסף1122

New member
אולי הם עדין בחופשה כי נמאס להם לשחק ולא נכנס

ולפי דעתי. הפער בין הישראלים לעשריה או המאיה.. ענקי ואם ישראלי יעלה למאיה אני מאמין שיכנסו בוא

2VVVVV

New member
יוסף אתה לא באמת יודע מה קורה במשחק

לא שיחקת מעל שנה וגם כששיחקת היית נוב :p תנסו לחזור ותיראו מה באמת קורה במשחק ואז תחליטו מה אתם רוצים כמו שאמרתי נשמח לעזור למי שרוצה לחזור ואני בטוח שלאלכס יש מדינות לתרום לכם ואולי אני גם אתן

יוסף1122

New member
לא שיחקתי חצי שנה.. ולפני שנה וחחצי הייתי נוב

מאחרי האיפוס.. ממש לא הייתי נעב חוץ מזה שמעתי שעמי אור ועוד כמה פרשו מה הייתה הסיבה?

2VVVVV

New member
אור פרש כי הוא טוען שנמאס לו מגינדיס

עמי לא פרש, הוא נעלם

freesoul21

New member
הם בחופשה כי הם מאבדים מדינות בכמויות

אם תפתח מדינה ותסתכל בהיכל תראה שמזמן מדינה לא נכנס אליו וזה כי הם מפחדים להיות מושמדים. עד לפני כחודשיים כ80% מהמאיה הייתה מחוץ לחופשה, ואז התחלנו להשמיד אותם כל יום עקב עדכונים טובים של ערן, עכשיו רק 10-15% מהמאייה מחוץ לחופשה.

יוסף1122

New member
מה שתגידו..

בכל מקרה דיברתי עם ויקטור לא יעשו כנראה מ"ע2 .. שיהיה לכם בהצלחה:)..

m a d m a n 1

New member
אז לפי מה שאתה אומר

ערן בקרוב מוחק את כל המדינות הלא פעילות אז לפי מה שאתה אומר 80% מהמאייה ימחקו מה שאני אומר מתי שערן ימחק תמדינות הלא פעילות 10% מהמדינות במשחק ימחקו ומתוך המאייה אולי 10 מדינות ימחקו כשהם יצאו הם יקבלו כזה מכה שלא חלמו.......יותר 70% מהמאייה ימחקו בנתיים כל מאייה שבחוץ אנחנו מטפלים בהם טוב טוב תאמין לי.......

yoni96

New member
בן ישועל אני חושב שצריך לפתוח מע2 בנוסף ל

השתלטות על מע2 במע2 נוכל לעלות למעלה ושנתבסס נכסח אחד תשני ובמע1 נלחם בערבים לא טוב?

m a d m a n 1

New member
תאמת שאין לי כוח לשתי עולמות

בעולם הזה אני משחק בקושי אין לי כבר כוח אבל ממשיך לשחק........

2VVVVV

New member
גם לי אין כח לשתי עולמות

מבזבז יותר מדי זמן על עולם אחד

למעלה