נושאת מטוסים.. ערן לטיפולך..!

matan12343

New member
נושאת מטוסים.. ערן לטיפולך..!

ערן.. זה אחלה של רעיון במשחק הקטע של נושאת מטוסים.. אבל בת'כלס...למה זה טוב ?! אתה חייב להגדיל את הנזק שהם יכולים לעשות..את הסוגי מתקפה.. שיעזרו לפחות בשאר התקיפות.. הרבה מתלוננים על קח שחבל כל הקטע הזה של הנושאת מטוסים.. תעשה עם זה משהו..זה יכול להיותקטע אדיר.. כמו שאמרתי... תגדיל את הנזק שהם יכולים לעשות..כמו בהפצצות למשל.. תעשה שהנושאת מטוסים תוריד גם אחוזים.. הנה דוגמה : המבצע "יד ארוכה" אם המשימה מוצלחת אז באפשרותך להשמיד: 0-25 מטוסי קרב 0-10 מטוסי ביון 0-25 מטוסי ריגול 0-75 מטוסים ללא טייס תמיר הכל לאחוזים שיהיה ככה : אם המשימה מוצלחת אז באפשרותך להשמיד: 0-25% מטוסי קרב 0-10% מטוסי ביון 0-25% מטוסי ריגול 0-75% מטוסים ללא טייס ואז אני בטוח שהמשחק יקבל תפנית אחרת לחלוטיןן!!!! סוף סוף הכוחות הנמוכים יוכלו להשתתף בתקיפות רציניות ומועילות..!

matan12343

New member
מחזק..

אחלה של רעיון.. אחרי הכח..מי ירצה לרכוש נושאת מטוסים בשביל להוריד 25 מטוסים... רעיון אדיר הקטע של האחוזים..אהבתי :)

thesharkman

New member
מתן, תמתין עם הסיפור הזה

נתתי לערן רעיון, אני מקווה שהוא ייסיים אותו ואני אצדיק משהו אחד שהוא אמר לי מתקפה מוגבלת כשמה כך היא צריכה להיות, היא צריכה לתת נזק מוגבל נזק שיהיה עד סכום מסוים כאשר אם תתקוף עם 10 מדינות הוא יהיה סביר ואם תתקוף עם 100 מדינות הוא יעשה נזק עם משמעות

matan12343

New member
מה הקשר?

אני מדבר פה על תקיפה עם נושאת מטוסים.. איפה בכל מה שרשמתי הבנת את המושג "תקיפה מוגבלת" ?

למעלה