בחייאת ערן מזה הדבר הזה??

matan12343

New member
בחייאת ערן מזה הדבר הזה??

עכשיו כל המשחק שלי תקוע.. פתחו עלי חלונות תקיפה ואני לא עושה כסף.. איך זה בדיוק עוזר?? אני רוצה להחזיר תקיפה אבל אני לא יכול בגלל שאני לא עושה כסף אז אין לי עם מה לקנות חיילים..! זה לא יותר הגיוני שהצד שאמור להגיב יקבל יותר כסף !??! ככה זה יעודד יותר תקיפה !!! מה שאני עושה עכשיו זה מחכה שהחלון יסגר כדי שאני אוכל להרוויח שוב כסף , רק הבעיה היא שזה שכבר תקף אותי עלה בכח ועכשיו אני לא יכול להחזיר..!! ערן בקשה תחשוב על זה , זה יוצר בעיה בעיה הקטע של 75%- כאשר תוקפים אותך.. תודה..

gindis

New member
תשובה

זאת הדרך שלכם להלחם בחזקים. הם לא יוכלו להרוויח ואתם תחלישו אותם וזה ייתן לכם החלשים הזדמנות להגיע למקומות הראשונים.

itaiy

New member
זה יעזור, אבל גם לא יעזור כי אנחנו נפגעים.

הסיבה היא כי אנחנו ממש חלשים! בגלל שאנחנו בדירוגים 1000 - 20,000 וגם להם יש שם מלא מדינות אז הם יכולים לפתוח על כל המדינות שלנו חלונות וגם אנחנו עליהם. בדירוגים 1- 100 אנחנו יכולים לפתוח עליהם חלונות. אבל בדירוגים 100 - 800 שאנחנו בכלל לא נמצאים שם ולא יכולים לפתוח חלונות אז הם מתחזקים עוד יותר ממה שהם עכשיו בעוד שרוב המשחק עוצר בערך במקום בגלל שמרוויח 25% רק. חוץ מזה, זה לא אשמתו של הנתקף שפתחו עליו חלון, וכל אחד יכול לפתוח מדינה ותוך 24 שעות כבר לגרום למדינה במאייה שהיא תרוויח רק 25%...

gindis

New member
תשובה

אתם יכולים לפתוח חלון תקיפה על הדירוגים 1-100 וע"י כך לגרום להם לא לקבל כסף. החזקים ייחלשו ואתם תתחזקו.

GangLandx

New member
ממש אבל ממש לא נכון

אם זה היה חד צדדי אתה צודק , אבל ברגע שגם הם פותחים חלון עלינו ההתקדמות של 2 הצדדים נשארת אותו הדבר רק מרוויחים פחות זה הכול . לא יהיה צימצום פערים .

m a d m a n 1

New member
ערן הכוונות שלך טובות ואני שמח אבל זה לא עוזר

אני שמח שאתה רוצה לטובתינו ורוצה שאנחנו נתחזק אבל אתה לא פועל חכם..... כמו שאנחנו פותחים עליהם חלונות והם יקבלו 25% הם יכולים לפתוח מדינות חדשות ואז הם יפתחו עליינו....... וחוץ מיזה ערן מה שהם מקבלים ב 25% אני לא מקבל ב 200% אז זה גם לא עוזר לי...מעדיף שתחזיר למה שהיה כי עכשיו תקפו אותי ואני לא יכול להתאזן בכוח כי אני מקבל 400 מיליון לתור במקום 2 מילארד זה ממש לא עוזר לי בבקשה ערן תחזיר למה שהיה

למעלה