ביקור פתע!!!! 0.0

Shiroi

New member
ביקור פתע!!!! 0.0

הולה מינה-סאן... לפעמים אני מוצא נתקל במשהו שעשוי לעורר עניין אצל חברי הקהילה ואני חש צורך עז לקפוץ להגיד שלום ולידע אתכם על הדרך... לפני כמה ימים נרשמתי לFaceBook. כן כן, גם אני רעב לתחושת קהילתיות במסווג web 2.0... בכל מקרה, מצאתי שם אפליקציה ממש חמודה של Last.fm. זאת תוכנה שבאופן מפתיע נכנסה למאגר המידע המוסיקלי באינפו שלי, ושלפה משם את האמנים שאני אוהב ולפי זה הרכיבה לי PLAYLIST של האמנים ואמנים דומים. לכאורה, עוד אתר פנדורה סטייל (למרות שפנדורה סגרה שעריה לכל מי שלא אמריקאי), אבל לא הייתי מטריד אותכם אם זה היה רק זה. חוץ מהשירים הלועזיים הרגילים הוא נותן תוצאות של אמנים ישראלים ואמנים יפנים. אז הנה לכם, שיהיה לנו אחלה סתיו ושהחורף יבוא אלינו במהרה... תודה ושבת שלום, דן

innocence

New member
שלום שלום^^

גם לי יש פייסבוק, ועד היום לא הבנתי מה עושים שם.. אשמח להסברון קצר:)

Shiroi

New member
ובכן...

הרעיון הכללי של רשתות חברתיות (אתרים מסוג פייסבוק), הוא דרך לשמור על קשר עם החברים, המכרים, השותפים לעבודה או סתם אנשים שפגשנו במקום כלשהו בחיינו. מה שמיחד את פייסבוק זה שכל דבר חדש שמישהו מהחברים מעדכן את יכולה לראות. ככה יש לך קשר רציף עם מאורעות החיים של הקרובים אלייך. בנוסף דברים השגרתיים יש שם עוד המון אפליקציות שאפשר להוסיף לפרופיל ושהופכים את כל עניין שיתוף הדברים שאנחנו אוהבים ליותר מעניין. דברים כגון: נגן מוסיקה של פלייליסט של שירים אהובים, מפה עם מקומות שביקרת, אפליקציה של פוקר טקסס הולדם לשחק עם החברים, ועוד המון דברים. זה מגניב, ואני בטוח שברגע שיהיו שם יותר אנשים מהסביבה הקרובה אליך תוכלי לנצל את זה יותר. עד כאן... 60 שניות על פייספוק ^_^

innocence

New member
יש לי כל מיני דברים.

מצאתי גם לא מעט אנשים שהכרתי וזה כן החזיר קשר פחות או יותר, אבל כזה.. זה לא יותר מדי מעניין^^;; כאילו, אני לא מעדכנת שם כלום כי זה מרגיש מיותר וגם החברים שלי כנראה מוצאים את זה מיותר. מדי פעם אני שולחת הודעה, אבל זה לא באמת.. כאילו, בשביל מה יש מסנג'ר ואייקיס?^^;;; הדבר הראשון שעשיתי זה לשים תמונות, פשוט כי לא ידעתי לעשות שום דבר אחר@_# הנה הפייס בוק שלי. http://www.facebook.com/profile.php?id=514149185

Shiroi

New member
הנה כמה שימושים

אני עכשיו בתקופה שכל החברים טסים להם לדרום אמריקה/מזרח/אנגליה... והאתר הזה זה אחלה דרך בשבילם לשמור על קשר עם כל החבר'ה בלי לשלוח מכתבים לחמשת'אלפים אנשים על מצבם (אינטרנט זה מצרך יקר). אז פשוט מעלים לאתר תמונות וכותבים מה שרוצים, על הדרך אפשר להתעדכן אונליין מה שלום האחרים. בשביל כל הIM למיניהם צריך ששני הצדדים יהיו מחוברים, מה לעשות. לא תמיד אנחנו זמינים באותו זמן, במיוחד כשיש הפרשי שעות. אני יודע, למשל, שאני לא יכול להתעדכן עם כל האנשים שאני מכיר רק דרך הטלפון. מה לעשות, השבוע נהיה לחוץ כשיוצאים לחיים של אחרי הצבא (לפחות בשבילי). אז זאת עוד דרך לשמור איתם על קשר. חוץ מזה שזאת אחלה דרך להכיר אנשים חדשים, למרות שזה צריך להתפס בארץ קודם, בשביל שנראה תוצאות. סופ"ש שקט,

innocence

New member
להכיר חדשים?

לא בטוחה שזו כו דרך נפלאה, כי אין ממש איך להכיר לפי תחומי עניין משותפים, אלא רק לפי "רשתות" וכאלו. זה די מבאס.

oracle

New member
איזה כיף לראות אותך! ../images/Emo140.gif

לאסט פמ זה באמת כלי חמוד~ ^_^

Shiroi

New member
כיף להראות ../images/Emo3.gif

וכמובן שכיף לראות אותכם... לצלילי tears של X japan...
איך שהוא השרשור סטה מהמסלול לכיוון OT לגמרי... סורי ^_^;

למעלה