המשך

shawinger

New member
ההגדרה לא נכונה

האם את מתכוונת למיטוזה? תכתבי את ההגדרה כפי שהיא מופיעה באיבחון? האם הוא עשה איבחון כלשהו איך הגעת לזה?

שרונה49

New member
המשך ייעוץ

בהריון בחלבון עוברי יצא נמוך מדי ואז עשיתי מי שפיר ויצא חצי חצי כמובן אח"כ המשכתי לעשות בדיקות דם עוברי ומעקב אולטרסאונד במשך כל ההריון. כשהוא נולד הכל היה בסדר הכוונה להתפתחות. עכשיו הוא בן 3 והוא עבר בדיקת אבחון פסיכולוגי בגן שלו וגילו שיש לו איחור התפתחות של חצי שנה הייתי רוצה לדעת האם זה קשור למוזייקה 11 שהוא נולד איתה?

shawinger

New member
קשה לשלוף און ליין אבל

יש הצלחה בנושא של אי התפתחות בשיטת אדוונס של לייף אנרג'י צריך איבחון מקיף, אנחנו לא עובדים על מישור אחד חשוב לדעת איך היה ההריון, מה קרה במשך ההריון עד כמה איחור בהתפתחות, מתי זה החל? אם את רוצה תרופת בזק אין כזו, אם תרצי נפנה אותך אני אותך למטפל טוב קרוב לאיזור המגורים שלך או אני או קטרין גילה

שרונה49

New member
המשך ייעוץ

שלום לך, קודם כל רציתי לדעת את שמך,ורציתי לדעת האם אבחון פסיכולוגי לא מספיק בכדי לקבוע האם זה מזה? ואם לא אז אני צריכה ליצור קשר עם גנטיקה בשניידר או לא. הילד נכון להיום עושה ריפוי ועיסוק, ויש לו קלינאית לתקשורת האם יש עוד משהו שהוא צריך או לא. שנה הבאה הוא עולה לגן עירייה ושמו אותו בגן של ילדים עם מוגבלויות גן שפתי באילת אם את מכירה.

shawinger

New member
אז שמי גילה ואני מטפלת בליקויי למידה.....

כדאי ורצוי שתבדקי אפשרות של גנטיקה, אני לא יודעת מספיק על הבעיה אבל תלכי לבדוק, יש דברים שאנחנו יכולים לעזור באי התפתחות היו לנו מספר מקרים בנושא אבל שוב לא ניתן לתת עצות הפרטים שנתת מזעריים, זה טוב שיש לו קלינאית תקשורת אבל אולי יש דברים שהם לא לפורום אנחנו לא רופאים אבל הרבה פעמים אנו משלימים צרכים שברפואה הקונווציונלית לא עוזרים אם תרצי אפנה אותה למישהו לפי האיזור שלך אבל חשוב שתלכי למרפאה בשניידר א ו כל מרפאת גניטיקה אחרת

שרונה49

New member
המשך

גילה שלום אני אלך לשניידר אבל השאלה שלי מה זה מוזייקה 11 או כרומוזון 11 אני פשוט לא מבינה בדברים האלו. וגם למה אף אחד לא יכול להגיד לי מה זה . כמו שיודעים שכרומוזון מסויים אני חושבת 29 שהוא פיגור שכלי אז מה זה כרומוזון 11? איך זה שאף אחד לא יודע כולל גנטיקה אין ספרים או מאמרים מסויימים שאומרים מה זה. איפה אני יכולה לקרוא על כרומוזון 11? ואני אשמח אם תפני אותי למישהו קרוב לאילת. אני יתייעץ עם הרופאה שלי תודה רבה לך.

אופס.. יצא לי הפוך

בכל מקרה שרונה, אנחנו לא מומחים לגנטיקה, אני מציאה שתפני ליעוץ גנטי ותבקשי הסברים על כרומוזון 11. כמו כן כל טיפול שלא תעשי אם הוא ברפואה הקונבציונאלית או המשלימה לא תשנה את הכרומזון עצמו. אם תוכלי לתאר במה את רוצה לקבל יעוץ בכדי להמליץ לך או לייעץ לך על סוג טיפול ספרי לנו יותר על מה קורה בשטח עם הילד זאת אומרת במה מתבטאת בעית הכרומוזון

זה נקרא תסמונת פסיפס לעיתים נקרא גם מוזייקה

אפשר לקרוא על כך בפורום דוקטורס- אני חושבת שבתפוז. אבל אם תקלידי בגוגל פסיפס את תמצאי את מה שאת מחפשת. מדובר עד כמה שאני זוכרת מלימודי הביולוגיה על אדם שחלק מתאי גופו הם עם תוספת לכרומוזום וחלקם בעלי 46 כרומוזומים כלומר, תקינים ולכן קוראים לזה תסמונת פסיפס. דניאלה

למעלה