להעלות את הכושר הגופני בזמן קצר?

keiko

New member
להעלות את הכושר הגופני בזמן קצר?

זה בטח ישמע לכם מצחיק ולא מציאותי אבל אני צריכה להעלות את הכושר שלי עד ה-3 לאפריל. הבעיה שאני לא יודעת מה לעשות...ואני בספק אם הליכות זה מספיק.. הדברים שאני צאירכה להשתפר בהם- כפיפות בטן (אפילו לא מלאות..קצרות ומוזרות כאלו) ריצה כוח בידיים שורה תחתונה-זה היה מאוד נחמד אם לא אקבל כאבי ראש בכפיפות הבטן ולא אנשום כמו אסתמתי שעישן קופסת סיגריות אחרי ריצה קצרה...

למפל1

New member
היי

מהי היכולת שלך כיום ? ולאן אתה רוצה להגיע בזמן הקצר שהצבת לעצמך ? עלייך לקחת בחשבון שרק עבודה מבוקרת עם מאמן אישי תביא לך באופן יחסי תוצאות מיידיות. אתה מוזמן להיכנס לאתר שלי ולהתרשם ואשמח להביא אותך ליעד מציאותי עד ה3 באפריל . www.ravitlampel.co.il

keiko

New member
היכולת

אני לא יודעת מספרים מדוייקים אבל אני יודעת שאני מאוד חלשה בכל התחומים...מתעייפת אחרי ריצה קצרה ואין לי כוח בכלל בשרירים.. אני רוצה להיות יכולה לעשות כמה שיותר שכיבות סמיכה בדקה ולרוץ כמה שיותר סיבובים באותו הזמן... מצטערת על המידע המופשט אבל לצערי לא זכרתי את הנתונים המדוייקים... ולצערי אין לא את האמצעים לפנות למאמן אישי

Ambitionz

New member
בר-אור?

השאלה היא מה נתוני הפתיחה שלך, כמה את עושה היום ולאן רוצה להגיע?

avitalzaidel

New member
לפי תמונת המצב שאת מתארת במשפט האחרון

אני לא חושבת שזה אפשרי עבורך לפתח כושר גופני בזמן קצר כזה. את רוצה להיות מוכנה למשהו? מה?

keiko

New member
גם לי נראה ככה

בבקשה לא לצחוק אבל למבחן הבגרות בספורט...ריצה ארוכה..ריצה קצרה הלוך ושוב..מתח...וכפיפות בטן (לפחות זה מה שאני זוכרת)

avitalzaidel

New member
ריצה ארוכה וקצרה שונות בהכנה אליהן

בריצה הארוכה דרושה סבולת, אם את אינך מתאמנת בקביעות יהיה לך קשה לעמוד בריצה. ריצה קצרה היא כח מתפרץ ובנוסף יש את שינויי הכיוון שהם מקשים על שמירת הקצב הגבוה. בריצה הקצרה חשוב להתאמן על זינוק מהיר לאחר שריקה ועל סיבוב כדי לשנות כיוון ע"י רגל ציר. אבל שוב אני אומרת, תצטרכי לעבוד קשה ועדיין לא תצליחי להגיע לכושר כמו שאת רוצה. מצטערת לאכזב, אני פשוט אומרת את האמת.

keiko

New member
אני לא מאוכזבת

ידעתי את זה...אם כך אנסה את הכי טוב שלי כדי לפחות לעבור..

למעלה