אירוח בנושא מנשאים

אני מצטרפת להמלצה על הפאוץ' ../images/Emo45.gif

יש לי פאוץ' של GOO GA שנקרא PEANUT SHELL (לא ישראלי, לא גרה בארץ פשוט... אבל הרעיון דומה בכולם) והוא נפלא לנשיאה צדית. הוא נהדר גם לנשיאה בתנוחת ערסול, קנגרו, בטן אל בטן, ועל הגב. אני מרוצה - אש!

אשכר ש

New member
אכן מנשא "מצדי".

גם המנשא של יעלה היה נוח, אבל לי וליותם התאים יותר ה"מצדי".

מנשא צד

ראשית, יאמו אינו מיועד לנשיאת צד. נסיתי את תנוחת הצד שלו וזה ממש לא נוח. ככלל, אני טוענת שאם רוצים לשאת על הגב, צריך מנשא שמיועד לגב, ואם רוצים לשאת על הצד, צריך מנשא שמיועד צד. אחרת סתם לא נוח. נעמה תארה את מנשאי הצד המעולים שיש, בנוסף אליהם יש גם מנשאים טובים תוצרת חוץ, כגון מאיה ווראפ ואובר דה שולדר. אם יש לך סלינג ולא נוח לך אתו, או שהוא מנשא גרוע, או שאת זקוקה להדרכה כיצד להשתמש בו נכון. אישית, אני משתמשת בפאוץ' של יעלה (כבר אמרתי שאני סוחבת ילד במשקל 12 קילו?
) והוא מעולה.

שלום ../images/Emo13.gif

שמחה לפתוח את האירוח ולהתחיל לענות על השאלות. אורית בנבצרות זמנית בגלל שכח עליון החשיך את הקיבוץ כולו (כולל המחשב שלה). אם ימצא פתרון היא תצטרף אלינו בהמשך (בינתיים אני אשתדל להזכיר גם את המנשאים שהיא אוהבת
). אני אזכיר כאן שמות וטיפוסים של מנשאים. אם דרושים הסברים נוספים או פרטים על המנשאים - תשאלו. יוצאת לדרך....

בחירת מנשא לפני הלידה

שלום יערה, קצת קשה לענות תשובה חד משמעית על שאלה כזאת. מצד אחד - מנשא כדאי למדוד עם התינוק לפני הקניה. כל מנשא. מצד שני - אמא אחרי לידה, לוקח לה זמן לצאת מהבית ויכולים לעבור שבועות עד שתהיה לה הזדמנות למדוד מנשאים ולמצוא את המנשא שלה. אני ממליצה לכל הריונית למצוא מנשא בד ארוך בסביבתה, בהשאלה וללמוד איך להשתמש בו (כדאי גם לקבל תזכורת כמה שיותר מוקדם אחרי שהתינוק נולד). אני חושבת שברב המקרים מנשא בד ארוך יעשה את העבודה בשבועות הראשונים. היתרון במנשא כזה הוא בכך שהוא מאוד נפוץ והשימוש בו הוא, לרב, לזמן קצר. אין בעיה למצוא מנשא פנוי להשאלה. כשהאמא מתחילה לצאת מהקונכיה היא יכולה להתחיל לרחרח ולראות אם יש מנשא שיותר מתאים לה. אולי לופי, אולי מנשא אלכסוני כלשהו. אולי בד ארוך יתאים לה עד סוף גיל הערסול והמנשא הבא יהיה כבר לנשיאת צד או גב.

איזה אירוח מקסים!

אפשר לקבל תמונות של מנשאים כדי להבין "מי" "מו" "מה"? כי אני הולכת לאיבוד בין כל שמות וסוגי המנשאים שעלו כאן באירוח וזה מבלבל אותי

מנשא צד: מצדי

לא מתאים מגיל לידה, נפלא מגיל 4 חודשים, קל לשימוש ונח להפליא (למי שאוהב מנשאי צד)

סיכום

שמחתי להיות כאן הערב (אני תמיד שמחה כשנותנים לי אפשרות לקשקש על מנשאים...). אם יהיו לכן שאלות נוספות בעתיד אתן מוזמנות לפנות אלי באימייל או בטלפון (פרטים באתר שלי - ראו חתימה למטה). מי שרוצה למשש מנשאים יכולה לבוא למסיבה מחר ברמת השרון (פרטים באותו אתר). מקווה שכל אחת תמצא את המנשא שלה והאמהות שלה תהיה בעקבות זאת קצת יותר קלה.

איך מתאמים סדנא כזאת?

יש לכן יופי של יזמה. כמה אנשים צריך לסדנא? לאיזה גילאים יש לכן מענה? (עד איזה...?) לאילו איזורים אתן מגיעות? האם אתן גם מוכרות במפגש? האם רק חדשים או גם משומשים? ושאלה בלי קשר... המלצה על מנשא לילדה בת שנה+ (שהיתה במנשארי ועכשיו בבייבי ביורן...ושאנחנו לא רוצים על הגב אלא מלפנים/צד...) יש? תודה, יופי של ארוח

למעלה