מוצרים טבעיים כחומרי ניקיון

מוצרים טבעיים כחומרי ניקיון

אתמול גיליתי שהרתחת מים עם לימון בקומקום החשמלי פותרת את בעית האבנית. איך לא סיפרו לי על זה קודם? זה נראה לי כל כך פשוט שאני לא מבינה איך לא גיליתי את זה עד עכשיו. איזה עוד טיפים אתן מכירות על מוצרים טבעיים שיכולים להחליף חומרי נקיון כימיים?

hal767

New member
ישנה סידרה של חומרי ניקוי אקולוגיים

של "טיידי". לדעתי, מוצרי איכות במגוון גדול, שאינם פוגעים באיכות הסביבה. מחירם מאד סביר. משווקים ע"י חברת "אדמה".

freearth10

New member
מי מלח

את השירותים אני מנקה בעזרת מיים עם כמות נדיבה של מלח. ואת הרצפה במיים וכמה טיפות של שמן עץ התה.
מאיה

Rakefetsagman

New member
חומץ

- מהול במים מנקה איתו הכל - אבק שמנוני שירותים, מקלחת בקיצור ה-כ-ל.

ayala26

New member
עוד לא ניסיתי אבל קראתי

בחוברת גינון דווקא שאפשר לרסס עם חומץ באיזור שמושך נמלים ואז הן לא באות יותר.. בתוך הבית עוד לא נתקלתי בנמלים.

tookmy

New member
חומץ

אני מנקה איתו הכל ושוטפת ריצפה עם דלי עם מעט חומץ, מעט שמן אתרי בשביל הריח הטוב. משתמשת בו כמרכך כביסה , שמה בתא של המרכך.

tookmy

New member
הריח לא נשאר, מתאדה ברוח.

לפעמים אני משתמשת במרכך אקולוגי אבל יש לי לא מעט כביסות שאסור להשתמש בהן במרכך, כמו חיתולים רב פעמיים. אני תולה והריח מתנדף.

monni

New member
נכון- קראתי שאפשר לחטא איתו

קרשי חיתוך מעץ, לשפשף עם הסקוץ' פעם פעמיים בשבוע, לחיטוי. אני משלבת חומץ וסודה לשתייה לניקיון שוטף של משטח המטבח (ה"שיש")

שימושים בסודה לשתייה

אצלנו חומץ ניקה נפלא את מגהץ האדים מאבנית. אנחנו סובלים מהרבה אבנית במים, אז שמחתי לקרוא שחומץ משמש כמרכך. האם הוא לא מוריד את צבע הבגדים. האם לכבס כרגיל? בפורום של רייקי יש הודעה מפורטת בתחתית הדף, של שימושים בסודה לשתייה, עם הרבה רעיונות. חומץ וסודה לשתייה הם הידועים יותר וכך גם לימון, אך יום אחד קראתי במדריך להורדת כתמים, כי מי ההשרייה של שעועית הם הכי יעילים להורדת כתמים שלא יורדים.

hal767

New member
לאחר שמניתם את כל תכונות החומץ

כמנקה, ממיס אבנית, מחטא וכד', חישבו איזה נזק הוא עושה למערכת העיכול העדינה שלנו.

נורקס

New member
סודה לשתיה ומלח לימון

אפשר לערבב את שניהם יחד. מצויינים להלבנה במקום אקונומיקה. אנחנו מנקים איתם את : השרותים, הכיורים, האמבטיה, הכיריים. וזה יוצא ממש נקי

למעלה