חיות בית ותינוקות
שאלה:

אמאיו

New member
פעם הייתי חובבת חיות מושבעת...../images/Emo13.gif

אני מתאפקת לא לפרוס את כל השינויים שעברתי לגבי העניין החייתי. האמת שמאז הלידה אני בעלת אינסטיקטים חייתים בעצמי, ומגיבה טריטוריאלית ולריחות וצלילים ממש כמו חתולת פרא ששומרת על צאצאיה. כרגע יש לי חתולה שאני מחפשת לה בית . היא איתי כבר 7 שנים, ומההתחלה היא היתה יללנית, וכשהייתי לבד זה לא הפריע לי כל כך. כשהאיש הצטרף לחיי הוא ביקש שתצא מהבית. עד אז היא ישנה איתי, עלתה על כל דבר ונכנסה לכל ארון, והקיאה כדורי שער מידי פעם כשגרה. הוצאתי אותה בפחד החוצה פעם ראשונה לא במטרה לחזור לישון בבית... וכבר שנה שהיא חיה לה בחוץ. וזה לא היה קל, החתולים בחוץ יכולים להיות ממש רשעים. מאז שאני בכפר וזה רוב חייה, ניתקלתי בחתולים רעים ממש. אבל גם בכלבים שנכנסים לחצר ובאים לטרוף איזה חתול. אין לי מילה אחרת חוץ מרעים. אבל לרוב, עם כלבים אני מאשימה את הוריהם בני האדם. ולגבי חתולים אני מתכוונת יותר לחתולים חופשיים מבית. היללות שלה רק התגברו מאז שהיא בחוץ. ובעיקר מנסרות במוח בזמן שאני מתעוררת בבוקר, וכשהקטנה נרדמת היא לפעמים מעירה אותה ביללות אין סופיות... אני כבר וויתרתי עליה. עדיף לה לחיות בבית יותר סבלני ואוהב. בכל מקרה אני מאוד בעד חיות כחלק טבעי מחיי הילדים. יש אין ספור מחקרים חיוביים על ההשפעות של חיים לצד חיות. אני כרגע חושפת את בתי לחיות מחוץ לבית. יש פה משפחה של קיפודים יפים והיום ראינו שועל וזוג חוגלות ממש באמצע נתניה! בבית יש חיות מסוג ג'וק נמלים ויתושים. "אני שונא דרדג'וקים". דבר אחרון : רציתי לשאול אים מישה/י/וא יודע על חומר / צמח טבעי שדוחה חתולים. יש פה חתולים שמסמנים את הבית(למי שמכיר את הריח)... זה לגמרי רציני.
אני זוכרת שקראתי על צמח כזה ונמחק לי מהראש. תודה ולילה טוב.

אביטלתל

New member
3 חתולות בבית

הן איתנו כבר המון שנים אנחנו ישנים במיטה משפחתית ונמנעים (לא באדיקות) מהכנסת החתולות לחדר השינה שלנו שאר הבית פתוח לפניהם אחרי שאיילה נולדה התחלנו להקפיד קצת יותר על שימוש קבוע בשואב אבק ובתקופות שבהן לא היה לנו כוח היינו פורשים סדין ישן על הספות אבל זה היה יותר עניין אסטתי אם אין בעיית אלרגיה במשפחה, ואם החיות מטופלות היטב ונבדקות באופן קבוע ע"י וטרינר, אני חושבת שאין שום בעייה בריאותית עם הנוכחות שלהן בסביבת התינוק

../images/Emo122.gif הנה נקודת התורפה שלי

אצל החברים גם אחרי שאיבה יש שיערות על השטיח.

אמארונה

New member
אצלנו נפתרה נקודת התורפה הזו

בצורה מאוד פשוטה: אין לנו שטיחים בבית, למרות שאנחנו מאוד אוהבים שטיחים

אביטלתל

New member
צריך שואב אבק טוב במיוחד

כמו דייסון או קירבי אנחנו משתדלים לשאוב לפני שמגיעים אורחים מי שמגיע בלי התראה מסתכן בקצת שערות האורחים הכי קשים הם ההורים של בן הזוג ואם לא הספקנו לנקות לקראתם אנחנו פורסים סדינים ישנים על הספות

../images/Emo13.gif על הדרך ענית לי על תהיה נוספת

שעלתה לי בראש בימים האחרונים, סתם בלי קשר- המלצה לשואב אבק.
תודה

אביטלתל

New member
וכדאי לדעת מראש

שניהם יקרים דייסון הוא מהיקרים בשוק וקירבי מאוד מאוד יקר, אבל נחשב הכי הכי טוב לנו יש דייסון והוא טוב אני חושבת שבשתי החברות תוכלי למצוא סוכן שיבוא אלייך הבייתה להדגמה של שואב אבק במחירים כאלה מנסים לפני שקונים

RTשוק

New member
../images/Emo107.gif + ../images/Emo95.gif = ../images/Emo23.gif

אצלנו זה סיפור אהבה: הכלבה והילדון פשוט מאוהבים אחד בשני. בהחלט יש שיערות בבית, אבל זה מחיר פעוט שאנחנו מסכימות לשלם (עוד הרבה לפני פרוץ התינוק לביתנו - תמיד חיינו עם בעלי חיים בבית). יש לנו שטיחים (לא הרבה) ויש שואב אבק, אנחנו מגלחות את הכלבה בקיץ וכו-לם נהנים
אני לא מסוגלת לדמיין את החיים שלנו בלי כלב/חתול בבית, ואני ממש יכולה לראות את האהבה שזורמת ביניהם! (אגב, מז"ט לפתיחת הפורום)

נורקס, מנסיון עם כלבה

הכל תלוי בסוג הכלב (על חתולים אני לא מדברת כי לא היה לי מעולם). בעיקרון אני מאד בעד כלב בבית (לא חושבת שאני צריכה לפרט לך את היתרונות) אבל לצערי החוויה שהיתה לי עם הכלבה שלי פשוט גורמת לי לא לרצות יותר לעולם כלב בבית למרות שזה לא אובייקטיבי. הכלבה שלי היתה מסוג כנעני שזה סוג קשה מאד לגידול בבית, זהו כלב בר שצריך לחיות בחוץ, לרוץ כל היום ולנבוח ללא הפרעה. להגיד לך את האמת- היה לי יותר קשה עם הכלבה שלי כשייתה גורה מאשר עם הילדה שלי ואני ממש אבל ממש לא מגזימה!!!!! לצערי הרב ולשמחתה, נאלצתי לוותר עליה והיום היא בעבודה של גיסי, נובחת ללא הפרעות, רצה והיא חיה בשטח פתוח כמובן שמטופלת היטב והיא מאושרת שם. אז בקיצור כן כן כן אבל תלוי איזה סוג.

limim

New member
לנו יש ../images/Emo108.gif ו../images/Emo107.gif בבית

והיה לי ברור שאגדל את הילדים שלי מגיל 0 עם בע"ח, כפי שאני גדלתי. איך מגדלים עם כל השערות האלה? וואלה, לא יודעת. אותי זה לא הטריד אף פעם, רק אני מקפידה שהחיות לא יעלו על המיטות ו/או הטרמפולינה/סלקל וכו' של הילדים. אחרי שאיתי נולד והבאנו אותו הביתה, קראתי לאחים הבוגרים פנחס
וזואי
שיכירו אותו. זואי התחככה בו ופנחס הרביץ לו לק ישר על הפרצוף
ככה ידענו שהם קיבלו אותו ושזו תחילתה של ידידות נפלאה. סיפור קטן: כשאיתי היה פצפון, גיסי שאל אותי "איך את נותנת לו ללקק את הילד?" ועניתי לו "הפה שלו יותר נקי מהפה של הרבה אנשים שאני מכירה" מיותר לציין שהוא עזב את הנושא

למעלה