כביסות וריחות :)

אמא10000

New member
כביסות וריחות :)

הי לכולם,
לא הייתי כאן כמה שנים :)
זוכרת שפעם נכתב על זה רבות לכן יודעת שכאן אמצא את התשובה :) :)
איזה שמן מומלץ להוסיף לכביסה? זוכרת שדובר על לוונדר אך שאר המשפחה שלי לא ממש מתחברת לריח.. מה עוד מומלץ? משהו שמתאים לכל המשפחה - גברים, נשים וילדים..
אנחנו משתמשים באבקת כביסה ומרכך ולא רוצים לשנות (חלקינו רגישים כך שעד שמצאנו מה טוב..לא נתחיל לשנות) רק רוצה ריח אחר

Belladonna Took

New member
אני אהבתי פצ'ולי

אבל לדעתי אם את מוסיפה מרכך לא תרגישי בכלל את הריח...
&nbsp
ממליצה לך לנסות לשים חומץ במקום המרכך בתוספת של שמן אתרי כלשהו.
החומץ מרכך את הכביסה והריח שלו לא נשאר. הוא גם בריא למכונת הכביסה בגלל ענייני האבנית.
&nbsp
אני משתמשת בג'ל כביסה אקולוגי וכרגע גם במרכך אקולוגי, אבל הייתה תקופה ארוכה שהשתמשתי בחומץ עם או בלי שמן אתרי וזה היה סבבה. סתם התחשק לי שינוי אז חזרתי לתקופה מסוימת למרכך...

regvuv1

New member
אצלנו שמן אורן

אבל אני מסכימה עם קודמתי, לא נראה לי שתצליחו להריח שמן אתרי אם יש גם מרכך. אצלנו חומץ עובד מעולה כמרכך כבר כמה שנים טובות. היום אני כבר לא מסוגלת לסבול ריח של מרכך כביסה, הוא אגרסיבי לי מדי

regvuv1

New member
עונה על שתי השאלות

חומץ מתאים לכל מכונה, הוא גם מאוד בריא להן כי הוא לא מאפשר לאבנית להדבק לדפנות. חומץ רגיל, לבן הכי פושטי שיש, חבל לבזבז חומץ תפוחים על כביסה. ולגבי שמן - כמה טיפות לכל פעם שמפעילים, עם זה תצטרכי לשחק כמה פעמים עד שתגיעי לתוצאה שאת אוהבת. אם את משתמשת במייבש, רוב הריח נעלם בתהליך, אז כדאי לטפטף כמה טיפות על הדפנות שלו לפני הפעלה, במקום או בנוסף למכונת הכביסה. אם את תולה את הבגדים יישאר עליהם הריח מהמכונה.

נהגתי להשתמש בחומץ עד שעברנו לחיתולים רב פעמיים

הוא מרכך נהדר ובריא למכונה.שמן הדס משמש לטיהור- אנרגטי וגם פיזי ולכן מומלץ לנקיונות ומריח נהדר.
&nbsp

אמא10000

New member
תודה. ועוד שאלה

תודה רבה לכולם.
שמן הדס ושמן פטשולי מתאימים גם לקטנים? כלומר שנה וארבעה חודשים?
יש שמן שאסור להשתמש?

ענבלית70

New member
את מתכוונת לשמנים במכונת כביסה

או לטיפול בשמנים? במכונת כביסה אין בעיה. ממש לטיפול יש מעט מאוד שמנים שמתאימים בגיל הזה. הדס כן מתאים.

אמא10000

New member
תודה. מה לגבי ציטרונלה?

אני לא מתכוונת לשים על הגוף אלא כמה טיפות על עדן החלון. אני מכירה הרבה ששמים טיפה על הבגד ואף מורחים על הגוף (ראיתי שמשתמשים בבקבוק של מאמי קר, של שמן ציטרונלה) ולפני כמה ימים כאן מישהי בפורום כתבה שאסור.
אסור או מותר בגיל שנה וארבע?
תודה רבה לעונות

למעלה