פצעונים קטנים בפנים וקוסמטיקאית טבעית

גינגה31

New member
פצעונים קטנים בפנים וקוסמטיקאית טבעית

שלום,
אולי לכן יהי רעיון:
1. כבר תקופה ארוכה שיש לי פצעונים קטנים על הפנים. זה התחיל במצח, והתפשט גם לאזור בפנים שליד קו השיער ועכשיו יש קצת גם על הפנים עצמם. זה לא יפה ומאוד פוגע בהערכה העצמית שלי. אמא שלי אומרת שכדאי לי ללכת לרופא עור, אבל אני לא יכולה לחשוב על משחה שהוא יכול לתת לי שאני ארצה למרוח על הפנים...
האם יש לכן רעיונות ממה זה יכול להיגרם, מה כדאי לנסות לשים שם או להוריד מהתזונה שיכול לעזור? אני אוכלת יחסית בריא ולא מטוגן ושמן מאוד (חוץ מאגוזי מלך, אבל אני לא מאמינה שהשומן שלהם יכול להזיק...)

יכול להיות שזה קשור לג'ל שאני שמה על השיער? אני שמה ממש טיפה, רק בשיער מקדימה.

2. באותו עניין, האם יש דבר כזה קוסמטיקאית טבעית שמבינה בעור מבחינה רפואית ויכולה להתאים קרמים טבעיים ושינוי תזונה? אם כן, אשמח להמלצות (עדיף מאזור ירושלים אבל גם אזור אחר).

3. חוץ מהפצעונים הקטנים יש לי גם קוים אדומים קטנים ודקים על הפנים שמופיעים לי כל פעם בהריון ונשארים, למישהי יש רעיון מה אפשר לעשות איתם אם בכלל?

תודה,
גינגה

עונה

1. חימר ירוק יכול לעזור להם להיעלם בקלות ובלי שום כימיקלים
לןוקחים חימר ירוק מרטיבים אותו (אני אוהבת עם חליטת קמומיל אבל גם מים יעשו את העבודה) מוסיפ]ים קצת שמן לבנדר לחיטוי ושמן הדס לחידוש תאי העור ומורחים על הפנים
רבע שעה או עד שמתחיל לעקצץ ומורידים
2. בהחלט יכול להיות מהג'ל, אם תרצי אתן לך מתכון לקרם שיער טבעי שאת יכולה להכין לבד
אני מכירה את ניבה שקד מ"שקד קוסמטיקה טבעית" אבל היא לא מירושלים אולי היא מכירה מהאיזור שלך
3. נעים מאוד סימני מתיחה, אין כל כך מה לעשות איתם, אפשר למרוח ויטמין E או חמאת שיאה והם קצת דוהים
&nbsp

גינגה31

New member
תודה, אמא של תהלולי

אשמח למתכון לקרם לשיער.

סימני מתיחה על הפנים? חשבתי שיש סימני מתיחה רק בבטן בהריון, בחיים לא שמעתי על זה. ואיך זה הגיוני אם אני רזה יותר עכשיו מאשר לפני ההריון?

אוי לא הבנתי אותך

חשבתי שזה שני דברים שונים.
הסימנים האדומים על הפנים זה לרוב נימי דם קטנים שהתפוצצו, זה קורה בהריון (וזה מבאס לאללה).
לא מכירה דרך להוריד אותם.
&nbsp
קרם לשיער מערבבים ביחש שווה חמאת שיאה ושמן קוקוס או שמן ארגן
מוסיפים מעט וניל לריח טוב
ומורחים ממש מעט על קצות השיער מכווצ'צ'ים טיפה ואת השאר מעבירים על שאר השיער
השיער שלך יראה מעולה

למעלה