ייעוץ חיסונים

eliti1

New member
ייעוץ חיסונים

שלום לכולם!
אני בטוחה שנושא החיסונים דובר פה כבר רבות בפורום (אני חופרת עכשיו ברשת בנסיון לקבל מידע ולגבש דעה ואגב, אם יש פה איזה שרשור אנפורמטיבי שאפשר להפנות אותי אליו אשמח)
מאוד הייתי רוצה לקבל מידע מאיזשהו גורם מקצועי אובייקטיבי אם יש כזה דבר
האם אתם מכירים מישהו שעושה ייעוץ לגבי חיסונים באיזור חיפה? מלבד הקליניקה של ד"ר רוזנטל שהוא גם מאוד יקרן וגם דורש התארגנות ונסיעה למרכז לא שמעתי על אף אחד. אני מתגוררת בחיפה במקור מהצפון (האמיתי)
הבת שלי (הבכורה) כבר כמעט בת חודשיים, תור בטיפת חלב כבר יש לי השאלה רק שאני לא בטוחה מה אני אעשה בו ...

תודה רבה לכל המשיבים והמשיבות אשמח לכל מידע , רפרנסים, וסתם עצות מבעלי נסיון

רlנית

New member
לגבי ד"ר רוזנטל לי נאמר שניתן לעשות ייעוץ טלפוני

אבל גם אצלי זה נפל על מחיר גבוה מדי ולא מצאתי אלטרניטיבה אחרת לקבלת ייעוץ.

nuvnuv1

New member
אנחנו עשינו אצלו במרפאה בטיפה מן הטבע

עלה בזמנו לדעתי בסביבות 550 ש"ח, פגישה של שעה, ובסביבות גיל שנה הגענו לעוד פגישה קצרה לבניית תכנית חיסונים.
הפגישה היתה עם רופאה אחרת שעובדת איתו בנושא הזה במרפאה, הוא פחות עושה ייעוצי חיסונים ויותר מטפל בהמאופתיה.
חוץ מזה התייעצנו איתם גם בטלפון כשהיה צריך.
לדעתי שווה את המחיר, עזרו לנו מאוד עם ההחלטות, וענו על שאלות כשצריך.
אני יודעת שד"ר נועה פרנקל שעבדה איתו בייעוץ חיסונים בטיפה מן הטבע עברה לגור בצפון והיא עושה ייעוץ חיסונים באזור הצפון, אולי תבקשי בטיפה מן הטבע את הטלפון שלה ותבררי איתה. יש לי חברה מאזור הצפון שהיתה אצלה.
בהצלחה

eliti1

New member
תודה על ההתייחסות

אצל ד"ר רוזנטל ייעוץ עולה כיום מעל 700 ש"ח (720 אם אני זוכרת נכון) והרופאה שעובדת איתו לוקחת "רק" 600.
המידע לגבי ד"ר נועה פרנקל עזר מאוד ממה שהיא מבינה היא מקבלת בקיבוץ כברי עוד לא חזרה אלי אז אין לי יותר פרטים ממה שמצאתי ברשת. ומישיטוטיי האינטרנט הגעתי לעוד שם - ד"ר טל קבסה נשמעה מאוד נחמדה מקבלת בקריית אונו אם למישהו בעתיד המידע הזה יתרום אז היא לוקחת 530 ש"ח ועובדת גם ימי שישי שבעיני זה מאוד נוח.

למעלה