הנעלה מינימלית לילדים - גישה טבעית ?

ranperagmin

New member
הנעלה מינימלית לילדים - גישה טבעית ?

שלום לקוראי וקוראות הפורום.

אני ואשתי קוראים די שקטים של הפורום.
אני לא יודע להגדיר בדיוק למה אני שייך ומה טבעי בעיני או לא, עד שזה מגיע לעניין שנוגע הרבה לליבי והוא ריצה והנעלה.

כתבתי פוסט על הנעלה מינימלית וטבעית לילדים, ואני מזמין אותכם ואותכן לקרוא, להתעניין ובעיקר להעיר את המודעות לבחירות שאנחנו עושים בהנעלה לילדים.
אנחנו כל כך שמים דגש על דברים אחרים, והדבר הזה עובר לרבים מתחת לרדר ויש לו חשיבות מכרעת כמו שתקראו בפוסט.

קריאה מהנה, וכמובן אשמח לתגובות ושאלות

תודה !!

זה בדיוק הנושא שהעסיק אותי לאחרונה. איך להיערך לחורף בעניין הזה.
איזה מן החברות שכתבת עליהן ניתנות לרכישה בארץ?
ואילו נעליים היית ממליץ למבוגרים (אני והאיש) שעד היום הלכו בנעליים כבדות רגילות (אני בחורף ניו בלאנס ובקיץ סנדלי chaco, והאיש כנ"ל בקיץ ובחורף נעלי caterpiler).

נעליים לתחילת הנעלה מינימלית (לא לריצה, אלא ליום יום ואולי לטיולים). אני עם קשת ברורה ונראית בכף הרגל והאיש עם פלטפוס.

ranperagmin

New member
בשמחה. תגובות בפנים

לאיזה גילאים את מחפשת בארץ ?
יש שושוז, אבל המחיר בהתאם. מאד כדאי להזמין באינטרנט דווקא. אפשר למצוא גם ב Ebay.

למבוגרים. הנעליים המינימליות היומיומיות החביבות עלי הן Leming Footwear (לשעבר Stem), שעליהן גם כתבתי בבלוג שלי.
נעל מינימלית מדהימה, נוחה, ופשוט מרגישה "יחפה" לחלוטין.

אבל מילת אזהרה, כמו שכתבתי, מעבר לנעליים מינימליות הוא מעבר שצריך לעשות בהדרגה לאט לאט. אחרי שנים על פלטפורמות עבות ומוגבהות שרירי הכפות רגליים לא יכולים לחטוף במכה אחת עומס גדול.
להתחיל משעה על הרגליים כל פעם, לאט לאט לאוסיף. אם יש כאבים או אי נוחות, להרגיע ולחזור לנעליים הרגילות. מעבר כזה יכול לקחת לאדם מבוגר אפילו מהלך של שנה או יותר.

אני עברתי מהר מדי, ואני משלם על זה בפציעה ברגל, פציעה של עומס, קלאסית ל"מתלהבים".

מחפשת לגיל 5.5

טריקי משהו. מצד אחד זו ילדה שכמעט תמיד היא יחפה.
מצד שני, אם כבר לנעול משהו מבחינתה, זה צריך להיות אסטתי ויפה (סטייל נעלי בובה /סירה).
מרל שולחים לארץ?

לקטנה, אוטוטו שנתיים נראה לי שנמשיך עם השושוס ואולי נתקדם בהמשך לסמייליס.
מה דעתך לגבי העברת נעליים מילד לילד (בהנחה שהנעליים במצב טוב, כי הילד החליף מידה מהר)
בנעליים רגילות כולם מזהירים שלא לעשות זאת. מה לגבי נעליים מינימליסטיות?

תודה על ההמלצה בשבילנו. vegan זה באמת טוב לנו, כי אנחנו טבעונים.

ranperagmin

New member
כמה דברים

אני לא יודע אם MAZ הם vegan אבל אולי הבת הגדולה תאהב אותם.
אם לא, ה flux glove kids של מרל הם אופציה קלה.

עוד מיתוס שהייתי צריך להרוג זה נעלי גברים / נשים. אם אין בעיה עם הצבעים אז בנעליים מינימליות בעיקר אין שום סיבה לא להעביר אותו מילד לילד כל עוד הן במצב תקין. כמו בכל נעל אחרת.

אנחנו שומרים את הזוגות שלנו להמשך..

באתר של מרל

הם כותבים שעושים משלוחים רק בארה"ב.
איפה אפשר להזמין את הנעליים?

שאלתי למטה שאלה על MAZ . ראית?

ranperagmin

New member
עניתי למטה. לגבי שילוח

הכי טוב שיביאו לך מארהב.

אני השתמשתי בשירות שילוח/forwarding שנקרא shipito.com

מאז טבעוניים

הן הנעליים היחידות שהילד (3.5) נועל מאז שהתחיל ללכת. בשבוע הבא אנחנו קונים את הזוג הרביעי שלו.

זו אופציה טובה לנעליים חגיגיות

ויוקרתי זה דווקא טוב, כי אפשר לשלוח את סבתא שרוצה תמיד שהנכדה תהיה לבושה בטוב טעם לרכוש לה זוג כזה.
למרות שגם שם, ישנם דגמים טובים, בלי הגבהה בעקב וישנם אחרים, אצל הבנות עם הגבהה משמעותית בעקב.

נהדר! נרשמתי לבלוג שלך

כמי שסובלת מאד מסגנון עיצוב הנעליים המודרני אני מקווה לגלות אצלך איפה אפשר למצוא נעליים כמו שצריך עבורי. אחפור בבלוג שלך עוד הרבה כנראה...

אגב, הילדים שלי יחפים כמעט כל הזמן, בעידודי הנמרץ. הכי בריא, הכי טוב!

ranperagmin

New member
בשמחה. הנעלה למבוגרים יש יותר. תרגישי חופשי

לפנות בכל שאלה

ranperagmin

New member
תעשי לעצמך טובה ותקראי את Born 2 Run

ח׳וץ מזה שהספר מעולה וכיפי, הוא יפתח לך את העיניים לגמרי.

לקרוא באנגלית לא יקרה בזמן הקרוב...

ואני ממש לא מתענינת בריצה (אבל הבן זוג שלי כן, אולי הוא יקרא ויספר לי
).
אני מתענינת בנעליים שהן פשוט נוחות, באמת נוחות. יש לי כפות רגליים מאד גדולות, רחבות ועבות, יש מעט מאד סוגי נעליים שאני יכולה להגיד עליהן שהן נוחות (טבע נאות, UGG ולהפתעתי הרבה גם allstar) אלה בערך המותגים שאני בכלל טורחת למדוד וגם מהם יש לי הסתייגויות. אתה לא מבין מה התיאורים בבלוג שלך עשו לי!!! הנעליים שאתה מתאר הן חלום רטוב מבחינתי.

יש לך שמות של רשתות ישראליות

שמחזיקות נעליים מהסוג הזה? אין סיכוי שאזמין נעליים בלי למדוד קודם.

למעלה