שרשורפואי לשבוע חדש

flaming june

New member
שאלת קקי.

אני קצת מודאגת.
לפני שלושה לילות הבת שלי (שנה וחמישה חודשים) התעוררה בארבע לפנות בוקר ועשתה קקי גדול מאוד.
אף פעם לא עושה קקי באמצע הלילה.
בימים הבאים עשתה קקי כרגיל, אך בתדירות גדולה יותר (לא שלשול).
רק פעם אחת הקקי היה מיימי.
באופן כללי מתנהגת די כרגיל, אך יש מגמה של "דביקיות" מרובה ורוצה לינוק יותר מהרגיל (ההנקה יותר מן הרגיל נמשכת כבר כמה שבועות ולכן זה לא ממש חדש ולא בטוחה שזה סימפטום למשהו).
היום עשתה פעמיים קקי ירוק, עם שאריות של דברים שאין לי מושג מה הם (משהו שנראה כמו קיווי, למרות שלא אכלה קיווי, ומשהו שנראה כמו דם, אבל לא נראה לי שהוא דם). לא הצלחתי לזהות מה זה. בנוסף, הטוסיק שלה היה מאוד מאוד מאוד אדום.
אף פעם לא היה "אישיו" סביב קקי ופתאום עם כל הקקי המוזרים שהיא עושה - זה קצת מדאיג אותי.
למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות?
עוד אציין שהיא הייתה מצוננת בשבוע שעבר וחשבתי שאולי יש קשר לליחה שיוצאת בדרכים שונות (עדיין יש לה הרבה ליחה). עוד אפשרות שחשבתי עליה היא שיניים.

regvuv1

New member
נשמע כמו וירוס כלשהו במעיים

יכול להיות גם סתם סוג של מזון שהיא לא רגילה אליו ועשה לה רע, אבל מכיוון שזה נמשך כמה ימים - יותר סביר וירוס או חיידק. יכול להיות באמת שבין השאר גם הליחה יוצאת משם. יכול להיות גם שיניים...
כשיש שלשול, או משהו קרוב אליו, הטוסיק נהיה אדום מהר מאוד ממגע עם הקקי - צריך פשוט לשים לב ולהחליף יותר מהר (או לנצל הזדמנות זו כדי להוריד חיתול?)
לא נשמע לי כמו סיבה לדאגה, תני לה הרבה ציצי ותשתדלי לתת לה בעיקר אוכל לא משלשל (פחות פירות וחלב ויותר אורז). אפשר גם לתת לה לשתות מי אורז. (מבשלים אורז בהרבה יותר מדי מים, מננים ונותנים את המים כשתיה)

Barburiki

New member
גם אצלנו

גם אצל בן ה-4 וגם אצל בת החודשיים וחצי היה כזה וירוס בשבועות האחרונים...שינויים בדפוסי/צבעי קקי. אצל היונקת זה גרם מיד לטוסיק אדום מאוד, וכן גם אצלנו יש מלא ליחה באופן כללי אצל כולם והיא יוצאת מכל מקום אפשרי. אז כנראה שמסתובב לו איזה וירוס...
רפואה שלמה!

regvuv1

New member
כל וירוס ומה שהוא גורם

יש וירוסים שגורמים לחום, יש כאלה שגורמים להקאות, יש לשלשולים - כל אחד והמחלה שהוא מביא אתו...

whynot5

New member
דלקת אוזניים וטיפות...

הרופאה איבחנה לקטן דלקת אוזניים - בן 8.5 חודשים.
זו הפעם הראשונה
שאנחנו סובלים מהסיפור.

הוא קיבל אנטיביוטיקה - מוקסיפן, וטיפות אוזניים - דסק אוטיק.

הבנתי שטיפות אוזניים בעייתיות, ואין לי מושג למה...

איך אפשר להקל על הכאבים? כי הוא ממש סובל...

תודה!

zlp

New member
ממי הבנת?

אשת מקצוע שאת סומכת עליה נתנה לך אותן, אם יש שאלות כדאי לפנות אליה.

regvuv1

New member
שמן זית מחומם

אבל מחומם רק לטמפ' הגוף, לא יותר או שיעשה כוויה - טפטפי כמה טיפות לאוזן, זה מאוד מרגיע.
ואם את רוצה - תשרי את השמן עם שום קצוץ לשעה-שעתיים, סנני את השום ואז חממי וטפטפי - זה עובד מצויין במקום האנטיביוטיקה.

shira29

New member
מתי קיבל אנטיביוטיקה?

כי היא אמורה להשפיע מאד מהר.
אם אין הקלה תחזרי לרופאה שוב.
בכל מקרה- מה שרשמו לך על השום/שמן זית זה מעולה. אבל אני אחדד: קוצצים שן שום ומחממים עם שמן זית. תני לזה להתקרר וטפטפי לאוזן כמו טיפות אזניים. זה ממש אנטיביוטיקה ומאד מאד עוזר בריפוי. זה גם עזרה ראשונה במקרה ואת חושדת בדלקת אזניים (נניח אמצע הלילה....
).
תשמרי בבקבוקון למקרי חירום.

רפואה שלמה!!!

nuvnuv1

New member
שווה לדעתי לנסות שוב הומאופתיה

אצלנו כולם מטופלים בהומאופתיה בהצלחה, וקרובת משפחה שלי טיפלה בבן שלה עם שקד שלישי בהומאופתיה ומנעה ניתוח.
אם אתם מרוצים מההומאופת שהייתם אצלו וטיפל בהצלחה בברונכיטיס אולי שווה לחזור אליו ולנסות ולהימנע מניתוח.

אם תרצי המלצה על ההומאופת שלנו אשמח לתת לך.

בהצלחה והרבה בריאות לקטנצ'יק

nuvnuv1

New member
בשמחה

שמו של ההומאופת שלנו דורון יוחננוב
טלפון- 052-2552231.

ממליצה בחום

פינסטרה

New member
אולי זה יכול לעזור לכם

אנחנו ניתקנו את הלשון הקשורה של בת החודש שלנו השבוע בעקבות בעיות יניקה אצל רופא שמקשר בין לשון קשורה ובעיות רבות נוספות כמו ברונכיטיס, שקדים, נשימה, נוזלים באזניים וכו'.
בשאלון האבחוני שנתן לנו ראינו שבשתי המשפחות שלנו חוזרות תופעות שונות שקשורות לעניין.
הרופאים בבי"ח לא זיהו את הלשון שלה כקשורה ורק יועצת הנקה מנוסה עלתה על זה, לשמחתי לפני שהגענו למצב מאוד גרוע.
קיצור- שמו ד"ר רועי פורר, גוגל יעזור לך

אני מקווה שאוכל לדווח על שיפור אצלנו בעוד כמה ימים... (אנחנו עוד בשלב ההחלמה)

פינסטרה

New member
אז יכול להיות שצריך ניתוק חוזר..?

אני משתפת מהרהורי לבי- בשאיפה שנוכל להמנע בעתיד מאותו המצב בעקבות הלשון...

למעלה