דאודורנט לגבר

דאודורנט לגבר

אז התחלתי להכין דאודורנטים (תודה ורד) העניין הוא שהחצי לא מצליח למצוא ריח שהוא אוהב משהו "גברי" רעיונות לשמנים שיתנו ריח "גברי? היום נהיה בעדן אז נשמח לכל המלצה. לי אני מכינה לבנדר ורוזמרין.

מוכרת??

לא מוכנה לקחת את האחריות הזו... אבל זה ממש שטויות להכין רק צריך להתגבר על המכשול הראשוני וזה רץ.

POOH*

New member
וצריך זמן...

חבל אבל טוב אני אמשיך לחפש באזורנו. POOH

אז מה הבעיה...

אני אכין לך צנצנת... שטויות זה בדיוק חמש דקות תכתבי לי במסר איזה ריחות את אוהבת וזהו.

animar1

New member
אפשר גם? ../images/Emo9.gif

להידחף ככה ולבקש צינצנת?כמובן אשלם בעדה. אני כזו עצלנית ואם אתנסה בהום מייד אולי זה יזיז אותי להכין גם לבד.. אני מנצלת את הבמה לספר לך שהמלצתי לתלמידה שלי על טיפ שפעם נתת- פריקת מטען חשמלי מרכב למען תינוקות צורחים. זה היה הדבר האחרון שניסתה כדי להצליח להגיע לשיעורי היוגה. היא גרה בתל אביב ואני מלמדת ברעננה, והילדה היתה צורחת כל הדרך...וזה עבד!פשוט לא יאומן. חבל שלא ידעתי את זה לפני 3 שנים כשהצרחנית הפרטית שלי עשתה כל נסיעה לגיהנום וחשבתי כמה פעמים האם הנסיעה נחוצה.. אז תודה בשם האמא, התינוקת והמורה..

שושונלה

New member
פריקת מטען? איך עושים?

וגם - את יודעת שאפשר לקנות דיאודורנטים טבעיים ב'לוונדר' וב'מיכל סבונים' ואולי בעוד מקומות? אני מכירה את זה של 'לוונדר' ומאוד אוהבת אותו, ולא הצלחתי להגיע למרקם שלהם בדיאודורנט הביתי שאני מכינה - אבל עדיין מה שאני מכינה עובד טוב - נדמה לי שאש"ת משתמשת באותו המתכון שאני משתמשת למרות שאני די עושה פלוס מינוס. בכל מקרה כמו שאש"ת כתבה, זה יותר פשוט ממה שזה נראה, זה לוקח ממש כמה דקות של עירבוב וזהו, יש דיאודורנט. ממליצה מאוד. ורד

בדיוק

המרקם קצת יותר גרגירי וגם אני לא נמצדתי להוראות... אבל זה עובד פרפקט ושניה אחרי שמורחים אני כבר לא מרגישה את הגרגרים. פריקת מטען - קונים כבל הארכה ומחברים לרכב וחסל סדר חשמל סטטי באוטו ותינוקות צורחים

animar1

New member
יודעת,

ניסיתי של כמה ולא התחברתי, ונראה לי שהכי כייף מוכן בייתי. אני אספנית מתכונים כפייתית, אז מייד אחרי שאכין את כל המתכונים שאספתי כאן מהפורום אכין את הדאודורנט
אני מכירה את עצמי, ואם אנסה ואראה כי טוב יהיה לי קל יותר לגשת למלאכה..

יאללה בואי!!!

איזה ריח את רוצה? ואני ממש שמחה לשמוע על התלמידה שלך, זה תמיד ככה הטיפים הכי טיפשיים עובדים הכי טוב... ולחשוב כמה הסתלבטנו על אמא שלי!!!

אולי נטול ריח בכלל?

או שפשוט יעמוד מול מדף השמנים בעדן ויריח. אני בפעם הבאה הולכת להוסיף לדאודורנט שלי שמן למון גראס שהרחתי לפני כמה ימים אצל חברה והתאהבתי! ולפי איזה מתכון בדיוק את מכינה? אני ניסיתי אחד שרשמו כאן ולא יצא הכי מוצלח - אחרי שהוא היה מתייבש על העור, הוא היה נושר. אולי ככה זה אמור להיות בגלל הסודה בעצם שלא ממש מתמוססת? אני הכנתי עם שמן קוקוס וחמאת שיאה.

ד פ נ א

New member
אפשר מתכון, רוצה לנסות להכין לבד...

נראה לי שהגעתי לגיל המעבר, בזמן האחרון יש לי גלי חום... ואני חייבת דאודרונט... וגם ראיתי כאן מתכון לשמפו מחומץ? או שזה טעות... לא מוצאת שמפו טוב לשער שלי, ורוצה לנסות משהו חדש...

hagit e

New member
אני מכירה את החברה הזאת? ../images/Emo8.gif

אגב אני עשיתי את המתכון מכאן ולא נשר לי הכנתי עם שמן קוקוס וחמאת שיאה גם כן

יש סיכוי ../images/Emo8.gif ../images/Emo6.gif

עכשיו אנא ממך לרשום מתכון שאת משתמשת ושלא נושר. תודה!

hagit e

New member
זה מה שעשיתי בסוף:

2 כפות סודה לשתייה 2 כפות קורנפלור 1.5 כפות חמאת שיאה 1.5 כפות שמן קוקוס 5 טיפות שמן עשב לימון 5 טיפות לוונדר 1-2 טיפות עץ התה ערבבתי היטב עד שניהיה אחיד לגמרי.

שושונלה

New member
מילא חמאת שיאה, אבל נסי לעבוד עם חמאת קקאו!

אני, בקיץ, שמה גם חמאת קקאו בתערובת כדי שתהיה יותר מוצקה. כדי להמיס, למדתי איזה פטנט באיזה מאמר על עבודה עם חמאה לאפיה
. שם הציעו, כדי לרכך חמאה שיצאה מהמקרר, לשים אותה בצלוחית. לקחת סיר קטן או קערה קטנה מנירוסטה, לשפוך לתוך קערת הנירוסטה מים רותחים, לשפוך אותם החוצה, ולכסות את החמאה בקערה הזו, שנשארה חמה מהמים הרותחים שהיו בה. לפעמים צריך לחזור על זה כמה פעמים, כל פעם עם מים רותחים חדשים. זה עוזר אם חותכים את החמאה לחתיכות קודם. או לחלופין אפשר להמיס קצת בסיר כפול עם מים מתחת. חמאת השיאה שלי דווקא נוחה לעבודה בימות הקיץ, מאוד רכה. יש לי מעומר הגליל. אבל חמאת הקקאו, כאמור, מוצקה לגמרי. ורד

אצלי זו חמאת שיאה גולמית כזאת והיא מוצקה

גם בשיא הקיץ בטמפרטורת החדר. אנסה את הפרופורציות של חגית וארכך את החמאה לפי המתכון שלך. תדוה!

למעלה