סקר מנשאים

nishnash

New member
2 ועוד אחד בדרך

יש לי מנשארי שהיה איתנו משנולדה הפיצקולה ועד גיל 10 חודשים בערך. אבגיל הזה אחרי לבטים והתנסויות עברנו ליאמו על הגב. היום היא בת שנתיים והיאמו משמש בעיקר לטיולים בהם היא לא יכולה ללכת לבד. מניחה שבקרוב הוא יצא להפסקה כי אני אתחיל לשאת תינוק חדש. הפעם לכבוד הקיץ הזמנתי כמתנת לידה mayawrap .

כרגיל באיחור:

אילו מנשא/ים יש לכם? לופי, ארגו ומצידי מאיזה גיל התחלתם להשתמש בהם ועד איזה גיל אתם חושבים שתמשיכו? מלידה עד כמה שהוא ירצה (כרגע שנה ו-4 חוד') עד כמה אתם מרוצים מהמנשא/ים? מאוד מאוד מאוד עד כמה המנשא/ים שברשותכם מתאים/ים לקיץ? לופי הכי נוראי בקיץ... מצד שני לא אוותר עליו אילו עוד מנשאים תרכשו בהמשך? לא נראה שאצטרך. שלושתם עונים לי על כל הצרכים

איפה קונים בארץ את הארגו?

ויש למישהי מושג או דעה בהשוואה בינו לבין היאמו?

ארגו-יאמו

לא ניתן לקנות אותו בארץ. אבל אם יש לך קרובים שמגיעים מארה"ב או משהו שנוסע- צריך לבקש מהם. ההבדל הוא שארגו יותר מרופד בכתפיים ויש לו כיס קטן (חיתול, מפתחות וכו') ליאמו הכובע (להחזיק את הראש אם הוא נרדם) יותר נוח לדעתי

בּלו

New member
נשארתי עם שאלה ../images/Emo35.gif

איזה מנשא מתאים לגיל 0 בשיא שיאו של הקיץ? עם הגדול הסתובבתי המון עם התינוכיס, אבל אני אמורה ללדת באוגוסט
!! את היאמו כבר מתחיל להיות ברור לי שאני מזמינה מתנה, אבל מה לפניו? לא נראה לי שמנשא צד זה בשבילי, הגב שלי ימות די מהר.

יש לך כמה אפשרויות

עם הקטנה שנולדה בשיאו של הקיץ השתמשתי בתליני ויעלה עד שעברנו ליאמו (בגיל חודשים). אבל אם את לא רוצה אלכסוני - שרון דרור או צמד או מנשא סיני.

בדיוק בגלל זה קניתי את המקדם

חם אבל הרבה הרבה יותר טוב מהבד ארוך שהיה בילתי נסבל! נראה לי שרק בגלל ההשוואה יכלתי לסבול אותו............
ועכשיו אנחנו גם עם היאמו. כמו כולם

כן, תודה../images/Emo13.gif

הזכרתן לי כמה למזג האויר הקיצי יש תפקיד חשוב כשבוחרים מנשא ובאמת זנחתי בפעם הקודמת את התינוכיס שלי עם בוא החמסינים. נכנסתי לטבלה שיש באתר המנשאים שמשווה בין המנשאים המתאימים לקיץ לתינוקות רכים ואני חושבת שהפעם אני אנסה מנשא סלינג אלכסוני.

בק 2003

New member
עונה

מגיל 0 ועד חמישה חודשים השתמשתי במנשארי (ה"סמרטוט" כמו שאני קוראת לו...) - טוב גם לקיץ אבל רק במקומות ממוזגים... מגיל חמישה חודשים עד שנה בערך השתמשתי בערסלי (כאשר במנשארי המשכתי להשתמש בבית) מגיל שנה בערך קיבלתי מנשא פאוץ' איתו אני ממשיכה עד היום עם בת שנה ושמונה חודשים אני מאד מרוצה מכל המנשאים שלי - כל אחד לדעתי מצויין לתקופת גיל אחרת. אב, יש לי גם מנשא סיני שקיבלתי במתנה מחברה מחו"ל אבל עוד לא הצלחתי להסתדר איתו

inbi293

New member
עונה

מנשא מאיה שזה עוד סוג של בד ארוך, מהלידה ועדיין בגיל חמישה חודשים בכל מיני תנוחות. מאד נהנית ממנו. יש לי עוד משהו דמוי בייבי ביורן רק פחות טוב ואני לא מבסוטה ממנו. מתכננת לעבור עכשיו ליאמו כי נראה לי שהוא יתאים יותר לקיץ

רחל צ

New member
גם אני עונה

התחלנו בבד ארוך מיד בהתחלה עברנו ליאמו בגיל 4 חודשים בערך והתמכרנו באמצע קניתי גם מאיה ראפ אבל לא הסתדרנו איתו בכלל בכלל (עדיין מנסה למכור אותו- לא מבינה למנה לא קונים ממני אותו הוא חדש ולפי הסיפורים גם מצויין - לנו זה לא עבד) חשבתי לקנות תליני וחשבתי לקנות קוריאני בגלל הגובה של הילד אבל החלטתי שבינתיים נשאר עם מה שיש (בכ"ז כל מנשא מאוד יקר) עדיין נושאת את איליי ביאמו לפעמים, הוא כבר כבד לי מאוד ( 12.5 קילו לפחות) ולא אוהב להיות על הגב אני כבר לא הולכת איתו קילומטרים כמו שעשיתי בעבר אבל המנשא הוא מצויין לדעתי ונוח גם לפשפושים.

למעלה