הטבות ומבצעים לחברי הפורום

talit2

New member
happy מה קורה לך?

את חייבת לשים את הקישור לתמונה בחתימה שלך. הן מדהימות. אולי יש לך אתר אפילו???

happpy

New member
התגובות שלכן מרגשות אותי מאוד../images/Emo7.gif

כל כך כיף לקבל מחמאות על עבודה שכמעט אף אחד עד עכשיו לא ראה. כל דקה פנויה שיש לי (אני בבית עם הזאטוט עד ספטמבר) אני מנצלת לתפירה, ובאמת שמשתדלת להכניס לתוך הבובות אהבה יחד עם האקרילן. אני מודעת לעובדה שאני אשת השיווק העצמי הגרועה ביותר שיש ואני שמחה שנתתן לי את האפשרות לצאת מהארון במקום אוהד ופתוח כמו הפורום הזה. וכמובן שאתן מוזמנות להתרשם מהבובות באופן אישי בחיפה. talit, לצערי עוד אין לי אתר אבל אני מקווה שבקרוב יהיה, אני רק צריכה להתחיל לברר איך מתחילים לחפש מישהו שיבנה לי אחד. אשמח לטיפים ממך כי האתר שלך מקסים והמוצר שלך גם כן (חשבת למכור אותו לאוכלוסיה המבוגרת? הם הרבה פעמים זקוקים לכרית כזו).

talit2

New member
תודה תודה

לדעתי יש לך מוצר מקסים. יש כמה אפשרויות לאתר. אחד - זה אתרים שבונים לבד. בשביל זה צריך מוטיבציה וטיפ טיפה כשרון מחשבי... אני לא כ"כ מכירה את הדרך הזו, אבל בטח יש בנות שכן. אני בניתי דרך lionways. באתר שלי תוכלי ללחוץ על השם הזה, ותגיעי לאתר שלו. הוא בונה אתרים מדהימים בעיני. לא זול אבל איש מקסים לעשות איתו אתר. לגבי הכריות, כן, מדי פעם קונים אותו גם אנשים לצרכים שהם לא מדיטציה או יוגה כמו: אמהות, מבוגרים, משפחות לים ולפיקניקים, קבלן בנין שרוצה לקנות לעובדים שלו שיושבים על הרצפה הרבה...
בקיצור, כל מיני. בכל מקרה, גם אם אין לך אתר, תוכלי פשוט לקשר לתמונה הזו בחתימה שלך, עם משפט או שניים של תיאור.
לדעתי זו התחלה טובה. בהצלחה!

happpy

New member
אזור מרכז הכרמל

ואני אשמח מאוד להכיר אותך כי וירטואלית אני כבר מחבבת אותך הרבה זמן. אני כמובן אשמח לארח כל אחת מהבנות המקסימות פה.

happpy

New member
תודה../images/Emo9.gif

נהניתי לפגוש אותך ואת הפמליה שלך, העונג כולו שלי.

Nia11

New member
5% הנחה על חיתולים חד-פעמיים אקולוגיים

לחברות הפורום כמובן.

talit2

New member
טוב אז גם אני

תחת שני כובעים אנוכי, אבל אפרסם אחד מהם: כריות מדיטציה, יוגה וסתם כייפיות. מומלצות. תינתן הנחה של 10%+ לחברות הפורום... כולן מוזמנות לראות: www.shvana.com טל

אםדניאל

New member
סדנת דימיון מודרך להריון ולקראת לידה

סדנה של 4 מפגשים שבהם נלמד את כלי הרפיה, נשתמש בדימיון מודרך כדי להעצים את עצמינו להתכונן ללידה ונלמד איך לישם את הכלים האלה בחיי היום יום ובלידה. 10% הנחה לחברות הפורום. מה שכן...המיקום - אצבע הגליל.

שמש א

New member
רפואה סינית

אז אני מטפלת ברפואה סינית בקופת חולים כללית ובקליניקה בטבעון ורמת ישי. בקופה לא יכולה לעשות הנחה נוספת, אבל בקליניקה שלי יכולה גם יכולה. מוזמנות להתיעץ תמיד במסרים :)

מבצע מנשא "תינוח"+ הנחות על חיתולי בד

שלום לפורום הנפלא, סוף סוף הצלחתי להתחבר... אז ככה- מגוון חיתולי הבד שלנו בהנחה של 10% לחברי/ות הפורום.ו... מנשא תינוח- (המנשא הארוך המקורי ) במבצע חיסול מלאי מדהים: רק 100ש"ח !!! באהבה

למעלה