הטבות ומבצעים לחברי הפורום

אמארונה

New member
../images/Emo20.gifהטבות ומבצעים לחברי הפורום../images/Emo20.gif

יש כאן בפורום הרבה משתתפים העוסקים בתחומים הקרובים לנושא הפורום. אז זה הזמן וזה המקום לפרסם כאן כל הטבה, הנחה או מבצע שיוכלו לשמש את חברי הפורום.

נורקס

New member
טוב אז אני אתחיל...../images/Emo9.gif

אני מכינה בבית מוצרים טבעיים לפנים,לשיער ולגוף
המוצרים באיכות גבוהה מאד, המחירים שווים לכל נפש. משלוחים לכל הארץ. הנחה של 10% לחברות הפורום!!!! (מכינה בין השאר: קרמים מסיכות,סבונים ,שפתונים,שמפו,מסיכות שמנים לחיזוק השיער,שמני עיסוי לגוף (גם לתינוקות),משחה לטוסיק של תינוק,בשמים טבעיים,תכשירים להרחקת יתושים ועוד ועוד ועוד). פרטים נוספים במסרים. ותודה לאמארונה על הבמה

סדנת בייבי שיאצו ועיסוי תינוקות

שלום לכל האמהות מהפורום המקסים אני רוצה להזמין את האמהות והתינוקות עד גיל זחילה לסדנא חוויתית של שיאצו לתינוקות ועיסוי בחיפה 4 מפגשים של שעה וחצי ,שנעביר בכיף יחדיו לפרטים נוספים הנה הלינק עם התאריכים אני מציעה 50% הנחה לסדנא הבאה 8.08.07www.nitsanimcenter.co.il נשמח לראותכן ולהכיר סופ סופ

החנות גם על הטיפולים

אני מטפלת מזה כ 10 שנים בשיאצו ודיקור סיני עם התמחחות בגניקולוגיה -פוריות,מחזור ,הריון ואחרי לידה ,גיל מעבר מוזמנות

אשמח להצטרף

זה מתאים גם לבת 7 חודשים שכמעט זוחלת, ומסתובבת לכל עבר? ה8.8. זה יום רביעי, וכתוב שהסדנא בימי שני. (-:

היי

אני צריכה לתקן ,יהיה בימי רביעי בנתיים לגבי הגיל של הקטנה -הסדנא יותר אפקטיבית ומהנה עד גיל זחילה - בגיל זחילה קצת קשה להשכיב את התינוקות במקום ולהתנסות עליהם -העניין רב למרות שהיא יכולה להיות בשקט ולהנות איתך את הזמן הזה חוץ מזה -נפגשים עם עוד אמהות וזה נחמד שלא תביני נכון ,עיסוי תינוקות ובייבי שיאצו הם מגיל יום עד 120 שנה

../images/Emo45.gifהומאופתיה

אני הומאופתית וכמובן מחוברת לכל מה שטבעי ונכון. אני כבר מזמן הולכת לקראת כל מטופל שאין ביכולתו לשלם באופן מלא. אז זה הזמן להודיע את זה גם כאן ולהזמין את כולם.
אני ממליצה לכל אם מיום הלידה להיות בקשר עם "הומאופת הבית" כך שניתן להרים טלפון בעיתות מצוקה ולעבור את המחלות בצורה יותר קלה. ניתן להתייעץ איתי גם בנושא חיסונים. אני מקבלת בטבעון ובגבעתיים כל טוב עירית נ.ב -אני בחופש עד ה-15 לאוגוסט

k ah

New member
איפה?

אני מחפשת הומאופטת לטיפול באלרגדיות. אשמח אם תהי בקשר

רחל צ

New member
../images/Emo82.gifתכנון אדריכלי../images/Emo82.gif

אמנם לא בתחום הקשור לנושא הפורום אני אדריכלית ואשמח לייעץ ולתכנן.
אם אתם עוברים דירה?
אם אתם רוצים לשפץ?
אם אתם קונים דירה ורוצים לבחון את הפוטנציאל של כמה דירות שראיתם? וכמובן תכנון מלא של דירות ובתים וגם עיצוב משרדים. רחל פרטים נוספים במסרים

../images/Emo82.gif../images/Emo88.gifבאותו נושא - שיפוצים

שיפוצים, עבודות עץ פרגולות מחירים מיוחדים לחברות הפורום - פרטים במסרים.

2child

New member
טפול תזונתי עם הרבה זיקה טבעית

למבוגרים אך בעיקר לילדים (גם תינוקות). יעוצים והדרכות לאמהות בנושא הזנת התינוק. אני דיאטנית קלינית המתמחה בטיפול בילדים ובתחום תוספי התזונה והצמחים. יש לי זיקה ונטיה לתזונה הטבעית והבריאה. מאמינה מאד בחינוך ילדים ומשפחות בכלל לאורח חיים בריא יחד עם זאת מתבססת על מידע מקצועי מדעי ואמין. משתתפות ומשתתפי הפורום יזכו להנחה של 20% על הטיפול הראשון (מעבר לזה באה הרבה לקראת זמינה גם בטלפון ובמיילים) ולאמארונה סחתיין על היוזמה תודה

happpy

New member
בובות ../images/Emo39.gif

לוקחת נשימה ארוכה ומפרסמת בפעם הראשונה את הבובות שאני מכינה מגרביים. בובות מתוקות, כל אחת שונה ובעלת אופי שונה, עם פעמון עדין בתוכן. יש גם בובות קטנות לתליה על ה"אוניברסיטה" ובובות מסוגים אחרים. 20% הנחה למשתתפות הפורום ואפשרות למשלוח בדואר.

shirnir

New member
מדהימות!

אפשר בבקשה פרטים (במסר אם יותר נוח לך)? תודה

מקסימות../images/Emo70.gif איך את נפרדת מהן? אפשר פרטים

כגון עלות? מאיזה בד הן עשויות?

happpy

New member
תודה, באמת קשה להפרד

אבל אני מתנחמת בעובדה שיותר אנשים נהנים מהן. הבובות עשויות גרביים קונבנציונליות שמכילות אחוזים שונים של כותנה (70%-80%), לייקרה, ואלסטן או ניילון (אחוזים בודדים) והפנים שלהן עשויות סריג לייקרה. הן ממולאות באקרילן ובתוכן פעמון מתכת קטן. אני שולחת לך מסר לגבי העלות אבל רק אומר שבכיף אשלח בדואר לכל מקום בארץ ושהבובות "נארזות" בבד חמוד דמוי שמיכה.

למעלה