כן, גם אני שמתי לב שקצת מת פה

CyberP

New member
כן, גם אני שמתי לב שקצת מת פה

הרבה דברים שקורים מסביבי בקצב מאוד מהיר + ממש לא הרבה דברים שקורים מסביב לגאנז בקצב איטי רצח = פורום מת. ולכן, כמה דברים. קודם כל, אני יודע שיש עדיין חבר'ה שבודקים את הפורום מדי פעם ומתאכזבים כשאין דברים חדשים. אז מה שנעשה זה שרשור התפקדות שכבר לא עשינו הרבה זמן. בוא נראה מי עדיין פה. אז כל מי שעדיין פה שיגיב להודעה הזאת וימלא שאלון קצרצר זה: שם: גיל: עיר: שיר אהוב של גאנז: שיר שנוא של גאנז (חוץ מMy World): דברים שקשורים לגאנז שברשותי: ואם בא לכם, תוסיפו תמונה. דבר שני - אם יש לכם כל הצעה לשיפור הפורום, למשחק כלשהו, עדכונים שבא לכם לעשות - הכל בשרשור הזה. בוא נשמע אתכם. ודבר אחרון - תגיבו. כל הודעה שאתם רואים, תגיבו, זה בדיוק כמה שניות. איזו גרסא של "אתה משוגע" אתם אוהבים יותר - תגיבו. שרשור התפקדות - תגיבו. שרשור "דיון" על להקת קאברים שמופיעה בתל אביב - תצעקו עליו שזה לא דיון
קיצורו - הפורום חי רק על ידיכם. אם אתם תגיבו ותכתבו כל מה שבראש שלכם - הוא יחיה. תודה רבה ובהצלחה. נ.ב. גם "החוליה החלשה" יחזור. בכיייייייייף.

hofri10

New member
מתפקד

שם:עפרי גיל:14 ו-10 חודשים עיר:קיבוץ בית השיטה שיר אהוב של גאנז:מתחלף...כרגע Estranged שיר שנוא של גאנז (חוץ מMy World):If the world,shacklers revenge,riad n' the beduins,ואני לא מת על you aint the first דברים שקשורים לגאנז שברשותי:צ'ייניז,חולצה ואם בא לכם, תוסיפו תמונה: לא בא לי...יש קצת בפייסבוק ofri hanochi

מתפקד

שם: אוהד גיל: 19 עיר: ירושלים שיר אהוב של גאנז: Estranged שיר שנוא של גאנז: Riad N' The Bedouins דברים שקשורים לגאנז שברשותי: ראו תמונה מצורפת. פלוס הספר The Reckless Road

תמונה מעודכנת של האוסף

הבאת לי אותה במוטיבציה. צריכים להגיע תקליטים חדשים של מוטלי קרו, סט בוקס בגירסה מוגבלת, מעניין איזה מספר אני אהיה מה500
שבוע הבא אני גם קונה תקליטים יד שנייה. תקליטים זה ה-דבר!

hofri10

New member
שאלה

האם מישהו מחברי הפורום פתח פייסובק בשם ביל ביילי?

danishki

New member
D:

שם: דנה. גיל:16. שיר אהוב של גאנז: Civil war אני חושבת... שיר שנוא של גאנז: Patience פשוט לא אוהבת. דברים שקשורים לגאנז שברשותי: פוסטר של אפטייט, ו-2 אלבומים. תמונה ישנה שכבר הופיעה כאן

otlumak

New member
טוב אז אני...

שם: אופק טלומק גיל: 18 ו-3 ימים (כן כן הייתה לי יום הולדת לפני שלושה ימים (בעצם הייתה לי יום הולדת באמצע הגיבוש לסטילי"ם/דבורים אבל זה כבר משהו אחר חחח) עיר: כרכור שיר אהוב: Coma שיר שנוא: אני לא יכול להגיד שנוא על שום דבר חוץ מmy world מצטער... יש לי גם פייסבוק Ofek Tlumak תוסיפו אותי עם הערה שאתם מכירים אותי מהפורום

VIK האחד

New member
#מתפקד

שם:ויק(או ויקטור,איך שבא לכם,לא ממש אכפת לי :S) גיל:16 עיר:תל אביב שיר אהוב של גאנז:יש הרבה...אממ November Rain שיר שנוא של גאנז: מצטער אבל זה חייב להיות My World. דברים שקשורים לגאנז שברשותי:אפטייט,חולצה...זהו... תמונה אולי אני אוסיף עוד מעט...

אנכי

אני אומנם בקושי מגניב פה, אבל בכל זאת. שם: אלכס גיל: 16 עיר: הרצליה שיר אהוב של גאנז: Civil War שיר שנוא של גאנז : Shackler's Revenge דברים שקשורים לגאנז שברשותי: פוסטר על הקיר הצעות לשיפור: אם אפשר, עוד עידכונים על הצלחות/כישלונות של האלבום החדש, כי מאז שהוא יצא, בקושי יש מידע עליו..

slashon1

New member
../images/Emo66.gif

שם: אלברט גיל: 21 עיר: בת-ים שר גאנז אהוב:paradise city +don't cry באותה מידה שיר גאנז שנוא: my world וחצי מהשירים בצ'ייניז בערך ( riad , scraped,shackler's וכו). למי שיש פייסבוק מוזמן להוסיף אותי יום טוב

otlumak

New member
איך אם לא נתת שם באנגלית מלא כדי שנחפש אותך

בפייסבוק?

צליל בר

New member
באמת הגיע הזמן לחזור

שם: צליל גיל: 20+ עיר: נתניה שיר אהוב של גאנז: Patience שיר שנוא של גאנז (חוץ מMy World): דברים שקשורים לגאנז שברשותי: נאדה ואם בא לכם, תוסיפו תמונה. תסתכלו בפייסבוק

למעלה