עדכונים בקשר לאלבום של סלאש

CyberP

New member
עדכונים בקשר לאלבום של סלאש

טוב, לא הרבה קורה בעולם הגאנז, ולא הרבה קורה בפורום, אז בוא נעדכן אתכם קצת בקשר לאלבום של סלאש. האלבום בשלבי סיום מבחינת הקלטות, נשארו עוד 2 או 3 שירים להקליט ואז עוברים לשלב המיקסינג והמאסטרינג. לפי סלאש עצמו, יש איזה עיכוב שימנע מהאלבום לצאת השנה, אלא רק ב-2010. רשימת האורחים שבינתיים אושר שיהיו באלבום: איזי סטראדלין, סטיב אדלר, ג'וש פריז (ניין אינץ' ניילז), מ. שאדואוז (אבנג'ד סבנפולד), איגי פופ, כריס קורנל (!!!), אוזי אוסבורן (!!!), פלי (רד הוט צ'ילי פפרז), פרגי (בלאק אייד פיז), ג'ייסון בונהאם (הבן של ג'ון בונהאם מלד זפלין) ומשוער (אך לא מאושר) שיופיעו גם דאף מקגאן, לני קרביץ, סבסטיאן באך וסטיבן טיילר. לדעתי - אלבום השנה של שנה הבאה בלי תחרות בכלל. איזו רשימת אורחים, ועוד עם סלאש מנצח על כל זה. זה יהיה טעים. חוץ מזה, שיר הנושא של "ברונו", הסרט החדש של סאשה ברון כהן ("בוראט", "עלי ג'י") - סלאש על הגיטרות. לאחרונה סלאש הופיע בקווארט פסטיבל בנורווגיה עם חברים, הופעה שקיבלה ביקורות מטורפות בכל אתרי המוזיקה החשובים, שציינו שסלאש בכושר על! הוא ביצע שירים של גאנז ושל האמנים האורחים, בין היתר קרייזי טריין עם אוזי, סוויט צ'יילד עם פרגי, שעשתה עבודה לא רעה בכלל ועוד. את ההצגה גנב פראנקי פרז, זמר פחות או יותר אלמוני מחוץ לארה"ב, שנתן ביצועים מדהימים לשירים של גאנז וזפלין. הוא כרגע לא חבר בלהקה כלשהי, ונודע כבר בעבר שהוא ניסה את מזלו באודישן אצל וולבט ריבולבר. נוצר באז אדיר באינטרנט שפרנקי חייב להיות הסולן החדש של וולבט. סלאש הודיע ששבוע הבא יש "ישיבה" של וולבט ריבולבר, אחרי שכולם חוזרים מעיסוקיהם. אני מקווה מאוד שזאת תהיה ההחלטה, כי הוא פשוט זמר אדיר. פרנקי פרז בלינקים הבאים: פרנקי וסלאש ב-Whole Lotta Love של זפלין פרנקי וסלאש ב-Knockin' on Heaven's Door של בוב דילן המייספייס של פרנקי פרז שבו אפשר לשמוע שירי אולפן שלו אני מאוווד אהבתי את פרנקי פרז, ומקווה מאוד שהוא יהיה הסולן החדש של וולבט. דעתכם?

hofri10

New member
איזי,סטיבן,דאף וסלאש באותו אלבום?

חסר רק את אקסל.

CyberP

New member
בדיוק

אולי לא על אותם שירים.... אבל אני ממממממת לשמוע את השיר עם איזי. זה צריך להיות ענק.

למעלה