לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77267,726 עוקבים אודות עסקים

פורום טיפול זוגי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיפול זוגי

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'לא מתאושש מבגידה '
לא מתאושש מבגידה
<< ההודעה הנוכחית
17/01/2019 | 17:52
3
202
היי לכולם ,
אני עם אישתי כבר 21 שנה מתוכם 16 נשואים אני בן 40 אישתי 43 יש לנו היום חמישה ילדים ( אנחנו לא דתיים אבל אוהבים ילדים במיוחד את שלנו ) . 
בייני לבין אישתי היו יחסים מצויינים מההתחלה המון אהבה והמון פשרות והקרבה אחד אל השניה ולהיפך, אישתי הייתה יחסית רזה כשהכרנו וגם שהתחתנו לא הייתה מלאה , עם הלידות והחיים הטובים היא עלתה במשקל וזה לא הפריע לה ואותי שמח (בטעם האישי שלי אוהב נשים מלאות אפילו פלוס), היחסים היו נהדרים מלאי תשוקה ואהבה פרגון וכל החבילה הטובה ,
לפניי כ6 שנים התחלנו לדבר על ילד רביעי (אז היו לנו שלושה) ולאחר התייעצות עם הרופאה שלה הוחלט שלפני שנכנסים עוד פעם להריון ממולץ להיות בריאים יותר ולהרזות , אישתי החליטה לעשות ניתוח שרוול , היא התייעצה איתי ואני שתמיד זרמתי עם הבקשות שלה זרמתי גם הפעם , (חשוב לציין שאמרו לי לפניי, שהיא תראה את עצמה עוד פעם רזה  היא תסתנוור ותמעד, לא האמנתי להם ועליה) ואכן עברו הימים היא רזתה ממש ונראתה סליחה על הביטוי "כוסית" , המחמאות נשמעו מכל עבר וכך גם הפלרטוטים והחיזורים מצד גברים אחרים והיא הייתה ממש מוחמאת מכל העניין ואני פרגנתי כי הייתי בטוח שאני מכיר אותה ולא יקרה כלום , לפתע מצאתי אותה מתכתבת עם "ידיד" חדש והיא אמרה לי שאין לי מה לדאוג (היא לא הסתירה אותו ממני) זה ידידותי לחלוטין ורוב השיחות הם בעצם על קולינריה , למרות זאת היה לי קשה לקבל את זה אבל לא הייתי תקיף בעניין אחרי כמה זמן ( שבוע בערך) ההתכבויות עברו גם לאמצע הלילה ומאחורי דלתות סגורות , אמרתי לה שזה לא מוצא חן בעיניי . היא חזרה ואמרה לי שאין לי מה לדאוג . עברו כמה ימים וזה לא נרגע ואז עשיתי איתה שיחה ואמרתי לה בפרוש שזה מפריע לי ושלדעתי הוא ( "הידיד") מחפש להשיג משהו אחר ממה שהיא חושבת ושהוא באיזה שהו שלב יציעה להיפגש לקפה "ידודותי" ואחרי זה יספר לה את הסיפור העצוב של החיים ואז תבוא הנחמה ממנה ומשם ובאופס היא תמצא את עצמה בידיים שלו ובמיטה שלו, היא שללה מצב כזה על הסף !
מכאן לשם ולצערי אכן הכל קרה ועוד יותר לצערי ובטעות טכנולוגית (איכשהו ביום הזה הסתכרן המסנגר עם המחשב הנייד וכל התהילך קרה מול עיניי הדומעות) שקרתה, גם טפסתי את כל העניין על חם !
מיותר לציין איך הרגשתי (הייתי כבר בדרך לשם קץ לחיי אבל חזרתי בי בשביל הילדים הם לא אשמים ולא רציתי לפצוע להם את הנפש) הייתי שבור לגמרי , החלטתי לחזור הביתה עוד באותו יום (לא ידעתי מה לעשות וגם איך להגיב) פשוט הגעתי הביתה והתחלתי לבכות (לא צעקתי או התפרצתי ושחררתי קיטור ולא האשמתי והוכחתי והשתוללתי ( נשאר בי המון שרצה לצעוק אבל לאן?) פשוט בכיתי , היא מייד הבינה את כל הענין והתנצלה בלי סוף והצטערה כל כך ורשמה לו לידי שיעוף לה מהחיים ושיתן לנו את השקט לנסות לשקם את המשפחה מחדש , ומאז אחנו עדיין ביחד בשיקום עצמי הוספנו עוד ילדים למשפחה והבית שמח (כי אני לא באמת מראה את מה שעדיין מתחולל לי בפנים ) למרות כל השבועות וההבטחות והשקיפות אני לא מצליח למחוק את מה שהיה את התמונות שיש לי בראש ואת מה שראיתי ואני מנסה בכל הכח לתת בחזרה אמון (אני מצליח לרוב אבל מידי פעם צץ בי החשד שהנה ....)
מאז אני מרגיש שאני צועד בחושך וחיי בשביל הילדים והבית ולא מצליח להחזיר לעצמי את הבטחון בזוגיות ובמבצר , אני מפחד לומר דברים , לריב , להביע את דעתי האמיתית כי בראש (ואוליי רק בראש ) מבחינתי קיימת את האופציה שיש עוד איזה "ידיד" לעת צרה ש"יושיט" יד "רגשית"
אני מאד אוהב את אישתי ומרגיש גם שהיא אותי אבל ועוד פעם אוליי רק בראש תמיד האופציה של ה"ידיד" על השולחן ,
לא מתאושש ולא מצליח להחזיר לעצמי את החיוך האמיתי
(חשוב לי מאדדדדדד להדגיש שאני הייתי ועדיין נאמן לה )
מחפש לצאת מהאפלה מחפש עזרה , תודה   
טיפול זוגי >>
לצפיה ב-'אתה מספר על כאב עמוק שאי אפשר שלא להזדהות אתו.'
אתה מספר על כאב עמוק שאי אפשר שלא להזדהות אתו.
20/01/2019 | 02:40
99
אני מבין מהשיתוף שלך שיש בתוכך כאב עמוק שמנהל את היום יום שלך.
הוא גם מנהל את הלילות שלך.
אתה סובל מהכאב הזה.
אני שואל:
האם אתה מוכן לוותר על חלק מסוים מהכאב הזה?
שם לב שאני לא מציע לך לשכוח את האירוע, לא ממליץ לעקור את הזיכרון.
אני כותב על התוצר, על הכאב שמלווה אותך מאז כל השנים.
מדובר בלהסכים להקטין אותו את הכאב ולהסכים להיפרד מחלק ממנו.
האם אתה מוכן לזה?
טיפול זוגי >>
לצפיה ב-'לך לאיש מקצוע שיעזור לך'
לך לאיש מקצוע שיעזור לך
21/01/2019 | 10:57
82
הבגידה קרתה לפני שנים, מאז כבר עשיתם עוד ילדים,
ואתה עוד עסוק בניתוח השרוול של אישתך.

אתה הורס לעצמך את החיים, לך למישהו שיעזור לך

טיפול זוגי >>
לצפיה ב-'צועד בחשיכה'
צועד בחשיכה
22/01/2019 | 10:15
87
שלום צועד יקר.... 
אי אפשר שלא לכאוב את כאבך. 
בגידה בתוך זוגיות היא משבר גדול. 
פעמים רבות הגיעו אליי זוגות שלא הצליחו להתאושש מבגידה שקרתה בעבר, למרות החלטתם להמשיך ולשמור על החיים הזוגיים. 
בתוך תהליך טיפולי צריך לתת לכאב את המקום ולעבד אותו. 
אני מציעה לכם לפנות לטיפול כדי לסייע לשניכם. 
בהצלחה 
טיפול זוגי >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

07:45 | 14.10.19 Brightvivian
12:13 | 27.09.19 אורחים בפורום
13:23 | 11.09.19 רח22
10:56 | 21.08.19 אורחים בפורום
21:55 | 21.07.19 אורחים בפורום
14:30 | 07.07.19 אורחים בפורום
21:02 | 12.05.19 שחום נאה 41
15:28 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
08:21 | 05.05.19 holydiver5
22:33 | 21.04.19 אורחים בפורום
16:47 | 22.02.19 dt68

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ