מתוסכל מינית - לא נמשך אליה

TheCoon

New member
נשמע קצת קיצוני

אני מסכים שגנטיקה משחקת פה תפקיד אבל זה רק אומר שנצטרך לעבוד קצת קשה יותר לעומת אנשים אחרים. לאישתי קשה להתמיד ואחרי כל דיאטה היא חוזרת להרגלים הישנים.
&nbsp
אני חושב שאם היא היית יודעת כמה חשוב לי הנושא היא היית מתמידה יותר אבל איך אומרים לה דבר כזה מבלי להעליב אותה כלכך. לאמר לה שהיא שמנה זה דבר אחד אבל לאמר שהיא ממש לא מושכת אותי זה דבר אחר לחלוטין!
&nbsp
אני מאמין שזה הדבר המשמעותי היחידי שעומד בנינו. כל השאר אלו דברים שבקלות אפשר לעבוד עליהם.
&nbsp
גירושין נשמע קיצוני מדי!

LEO3077

New member
המשך

אתה אומר גרושים זה קיצוני מידי,עבור חוסר משיכה. אז אנו כמעט התגרשנו על זה ,שילדים לא עשו שיעורים כמה פעמים...קיצוני?

TheCoon

New member
קצת סוטים מהנושא אבל

כן. להתרגש בגלל שילדים לא עושים שיעורי בית זה מאוד קיצוני. אם אתם בקושי מצליחים להחזיק מעמד בגלל דבר כזה אז אולי עדיף לפרק את החבילה כבר עכשיו.
&nbsp
בכל מקרה, גירושים עבורי זה לא על הפרק. אני מחפש איך לפתור את הבעיה לא איך להעלים אותה.

מה זה "קצת קשה יותר"? אני בטוחה שקראת/שמעת

כמה דיאטות לא עובדות ואיך אנשים חוזרים למשקל שלהם ואפילו יותר אחרי דיאטות, וכו' - והמקרים שמצליחים הם הנדירים. ובכל זאת אתה מתייחס לזה כאילו היא עושה לך דווקא, לא מתמידה כי היא לא מבינה כמה זה חשוב לך, וכו'. היא ו-90 ומשהו אחוז מהאוכלוסייה שעושה דיאטה? כל מה שהם צריכים לעשות זה להבין כמה זה חשוב לך?

סתם מבקרת

Active member
לא הבנתי. אתה כותב "ככה זה היה עוד מהיום הראשון שהכרנו" אז

מה בדיוק הסיבה שהתחתנת איתה? חשבת שתוכל לשנות אותה? הרי זה לא שהיא השמינה במהלך שנות הנישואים, לא הופתעת. היא היתה כך כבר כשהכרתם.
כדאי שתבין שאתה יכול לשנות רק את ההרגשה והגישה שלך ואין אפשרות לשנות את אישתך. או שתשלים ותקבל את המראה שלה, תאהב ותכבד אותה או, כמו שהוצע לך, תתגרש.
צר לי לומר אבל זוגיות שמלכתחילה מתבססת על "אני אשנה בבן/ת הזוג את מה שלא מוצא חן בעיני" אינה מכבדת, אינה מעידה על אהבה ואין לה עתיד.

TheCoon

New member
אומנם כך אבל...

כמו שאמרתי, היא מודעת לעצמה וכבר מתחילת הקשר היא אמרה שבכוונתה לחזור למשקל המקורי שלה ואף החלה בדיאטה עם הצלחה די גדולה.
&nbsp
מאחר והיא במקור מאנגליה ורצתה לחזור לגור שם, החתונה התרחשה בתוך פחות משנה לאחר שהכרנו מתוך אילוץ על מנת שנוכל להמשיך את הקשר שם.
&nbsp
מאז (5 שנים לערך) המשקל חזר מבלי יותר מדי ניסיונות להשיל אותו.
&nbsp
כן אכפת לנו זה מזו ומהזוגיות שלנו ואני מאמין שאם היא תדע איך אני באמת מרגיש היא תעשה שינוי.
השאלה היא איך מדברים על נושא כזה?
&nbsp
&nbsp

danakama10

New member
בקיצור, התחתנת כדי לעבור לאנגליה

איך הקשר בכלל התחיל עם אשה שהמשקל שלה כל כך מפריע לך? גם אם היא הרזתה בשנה הראשונה, הרי שהכרת אותה שמנה ולא נמשכת אליה. מאוד מוזר.
לי יש הרגשה שהדבר הזה מהווה תירוץ עבורך. שנוח לך להיות עם אשה שאתה לא נמשך אליה, אבל "ברור" לך שהסיבה היא שהיא שמנה. יכול להיות שאתה מפחד מאינטימיות נפשית, יכול להיות שאתה הומו בארון (יש כאלו שלא מודים בזה אפילו בפני עצמם), ויכולות להיות עוד סיבות פסיכולוגיות.

TheCoon

New member
בדיוק

אחרת לא היינו יכולים להמשיך את הקשר.
בחרתי להכינס למערכת יחסים איתה מכיוון שהיית משיכה במובן הלא פיזי.
לא רציתי להיות בן אדם שטוח שכל מה שמעניין אותו זו חיצוניות והאמנתי שהיא כן תרד במשקל.
באמת כך היה בשנה הראשונה ואחרי שהמשקל חזר לא יכולתי פשוט לזרוק אותה. זה כבר היה קשר של ממש עם אהבה ותמיכה.

סתם מבקרת

Active member
איזו אהבה? איזו תמיכה? אתה כותב שהגוף שלה דוחה אותך, יש לך

טינה כלפיה כי היא לא מצייתת לרצונות שלך ולא מרזה, איך אתה בכלל קורא לזה אהבה ותמיכה?
התחתנת עם "כרטיס כניסה לאנגליה" ולא עם אשה שאתה אוהב ומכבד.
לא רצית להיות שטחי אבל זה מה שאתה בשורה התחתונה.
עשה לה טובה ושחרר אותה מיצור כמוך.

TheCoon

New member
לא נראה לי שאת מנסה לעזור או להבין

מוזמנת להמשיך הלאה.

סתם מבקרת

Active member
אני מבינה מצוין. עוד לא קיבלת אזרחות בממלכה המאוחדת ואתה לא

יכול להתגרש כי יעיפו אותך משם אז אתה מחפש דרך להמשיך את הנישואין עד קבלת האזרחות המיוחלת.

danakama10

New member
אתה קשקשן

העובדות כפי שאתה מציג אותן הן:
1) הכרת את אשתך כשהיא שמנה (מעניין באמת יהיה לדעת מה המשקל/גובה שלה... איכשהו יש לי הרגשה שהיא יותר מלאה מאשר שמנה, אבל זו תחושה בלבד)
2) לא נמשכת פיזית לאשתך מעולם
3) התחתנת איתה
4) עברת לגור איתה באנגליה כי היא אנגליה
5) אתה פריק של כושר והולך 5 פעמים בשבוע לחדר כושר
6) אתה במודע מתנהג אליה באופן לא אוהב כדי שהיא תדע שמפריע לך שהיא שמנה
7) גירושין אינם אופציה עבורך.
8) לא הזכרת ילדים (מה שהופך את סעיף 5 לעוד יותר מוזר).

אם היית מתחתן איתה רק בשביל לעבור לאנגליה, היית חורק שיניים עד שתקבל אזרחות, ואז מתגרש. הסיטואציה אצלך הזויה לחלוטין, ונובעת מבעיה נפשית רצינית אצלך. גם לה יש כנראה בעיה נפשית רצינית אם היא מסכימה להיות איתך בכאלו נישואים (ואל דאגה, היא בטוח מרגישה את הדחייה שלך).

לדעתי הפתרון עבורך הוא ללכת לפסיכולוג ולנסות לברר מה הבעיה איתך, מדוע בחרת מכל הנשים להתחתן עם אשה שדוחה אותך פיזית ומדוע אינך מסוגל להתגרש ממנה. למען האמת, הסיבה העיקרית שאני יכולה לחשוב עליה היא שאתה הומו בארון. יש לך אשה - כך שיש לך סיפור כיסוי. היא שמנה לטעמך - אז יש תירוץ כלפיך וכלפיה מדוע אינך מקיים איתה יחסים לעיתים קרובות. יכול להיות שאתה באמת מקווה שאם היא תהיה דוגמנית מז'ורנל תוכל להמשך אליה ותוכיח לעצמך שאתה הטרו (אבל מה עם הגוף שמשתנה לאחר לידה? גם זה לא יהיה טוב מספיק). התוצאה היא שלך לא טוב, ויותר חשוב - אתה ממרר את החיים שלה והופך אותה לחסרת ביטחון לחלוטין.

סיבות נוספות אפשריות הן שאתה חסר ביטחון עצמי לחלוטין (למרות שזה לא נשמע הסיפור כאן), או שאתה טפיל שלא מוכן להיפרד מהחיים הטובים שהיא מספקת (עשירה?). בכל מקרה, הסיפור הזה מאוד מוזר. אם הגיל בכרטיס שלך נכון, התחתנת בגיל 23-24 עם מישהי שאתה לא נמשך אליה, עדיין אין לכם ילדים וגירושים בגיל 29 אינם באים אצלך בחשבון. מוזר מוזר מוזר.

יש לך שתי אפשרויות

אפשרות אחת היא לחתוך באופן חד וחלק מתוך צפיות שבסופו של דבר הפירוד בלתי נמנע.
&nbsp
אפשרות שנייה היא להישאר בקשר עצמו, לצאת עם אישה נשואה, לחיות בפחד כמו גנב, לתת ליחסים להתקלקל ולהידרדר עד לפירוד עתידי כלשהו שיחול אי שם בעתיד.
&nbsp
במקומך הייתי חותך ועובר הלאה.

מתוסכל מינית

קראתי את ההודעה שלך כמה פעמים.
חשבתי איך עונים במסגרת פורום לנושא כ"כ מורכב: דחייה בקשר זוגי.
לעניות דעתי, השמנה וגנטיקה הם קמצוץ מהנושא.
יש כאן נושא מורכב של בחירה להינשא לאישה שמלכתחילה היו עניינים של משיכה פיזית.
כדי לא לחטוא למטרה שלשמה העלית את השאלה, הייתי ממליצה בחום לפנות לטיפול/יעוץ זוגי. כל תשובה שאתן, תהייה שטחית ותחטא לצורך הגדול: לקבל החלטה על המשך חייך הזוגיים.
מקווה שהמלצתי מגיעה על אוזניים כרויות.

La Milagrosa

New member
לא הבנתי: למה התחתנת (ובכלל יצאת) עם אישה שמנה מדי בשבילך?

הייתי עוד איכשהו מבינה אותך אם היית אומר, נכנסתי לזוגיות/ התחתנתי עם אישה יפה ורזה ומושכת, והבעיה שלי היא שהגברת עלתה הרבה במשקל אחרי החתונה.
אתה מתחתן עם אישה שמלכתחילה לא מושכת בעיניך, ואחר כך אתה יורד לחייה ובא אליה בטענות שהיא מי שהיא????
למה התחתנת? היה שם הרבה כסף או משהו?

לאשתו של המתוסכל מינית שלא נמשך אליה

היי
מה שלומך?
אנחנו לא מכירות ובכל זאת יש לי עצה טובה בשבילך:
&nbsp
לא הגיע הזמן לזרוק את האדיוט שהתחתנת איתו?
הרי הוא אף פעם לא יידע כמה את מיוחדת
כמה שאת יפה , מצחיקה, בשלנית מדהימה
כמה שאת חכמה , אינטיליגנטית וסקסית בטירוף
הוא רק רואה שומנים ושומנים ושומנים
שחררי אותו
מצאי לך גבר חכם, בוגר ואמיתי שיראה את כל הדברים הטובים שבך
שיעריך אותך בגלל מי שאת ולא בגלל איזה סטנדרטים מפגרים
ותהיי באמת מאושרת.

נהורית1

New member
חוץ מזה שעכשיו יש טרנד של דוגמניות מלאות.

אולי אם תלכי להציע את עצמך כדוגמנית למידות גדולות, יסתכלו עליך אחרת, כולל בעלך.

alongrin

New member
תגיד לאשתך בצורה הכי ישירה...

שאו שתיקח את עצמה בידיים ותרד במשקל, או שתפסיד את הנישואים שלה.
אל תמצמץ ואל תהסס....
אל תקשיב למי שאומר לך שהשמנה זו נטיה גנטית כי זה קישקושי סרק.
דיברתי על הנושא הזה עם פרופסור אנדוקרינולוג - התשובה שלו הייתה "אם השמנה זו נטייה גנטית, אז למה בשואה לא היו אנשים שמנים??"
&nbsp
בסופו של יום זה מסתכם בכמות האוכל שמכניסים לפה וזהו...
אם אוכלים פחות מאשר הגוף צורך - אז מרזים!!
&nbsp
כמובן שתציע לאשתך תמיכה מפה עד באר שבע, ניתוח קיצור קיבה שיעזור לה לשלוט על הכמויות שהיא אוכלת, מאמן אישי, דיאטנית וכו'... כל מה שהיא תרצה.
&nbsp
אבל המסר צריך להיות חד וברור!!!
ודרך אגב, משקל יתר זו מחלה, שגוררת איתה עם הגיל עוד סיבוכים אחרים אז כדאי מאד להתמודד עם זה כמה שיותר מהר.
&nbsp

בשואה הם גם מתו מהרעב

השמנה היא כן גנטית, מוכח מדעית.
לא כולם מגיבים לכל האוכל באותה צורה, יש אנשים שגנטית אוגרים יותר שומן.
ברור שאם היא תאכל 500 קלוריות ביום היא תרד במשקל, כי היא בוודאות תהיה בגירעון קלורי, אבל היא גם תהיה רעבה, עצובה ואומללה, ולא תוכל להחזיק במצב זה לאורך זמן.
הגוף שלה יכנס למצב מצוקה, וברגע שתחזור לאכול רגיל חילוף החומרים שלה כבר האט והיא תעלה במהירות חזרה במשקל.
אתה לא חייב להקשיב לרופא אחד ולקבל את תורתו משמיים, יש המון מחקרים בנושא, תפסיק להתעצל ותקרא קצת על הנושא.
מזכיר לי כמו האנשים האלה שמקיימים בלכה מסויימת כי הרב אמר להם, למרות שרב אחר יגיד משהו אחר, ובמקום לקרוא לחקור ולהבין בעצמם הם בוחרים איש שכביכול כבר עשה את העבודה, בלי להבין כלום.

למעלה