מתוסכל מינית - לא נמשך אליה

אני באמת שמנה

וגאה במי שאני
האם רק לרזים ויפים יש זכות קיום? זכות להיות נאהבים?
ואני בטח לא צריכה שמישהו יגיד לי איך לחיות
כתבתי לה כדי להאיר לו נקודת מבט שונה על המצב
&nbsp
עשה מעשה טיפשי?
שיתגרש!
למה צריך להמשיך לחיות עם מישהי שלא נמשכים אליה
למה לציין שרק בגלל שהיא שמנה הוא לא נמשך אליה וסובל ומחפש בחוץ?
אולי בגלל שבעלה לא אוהב מחזק ותומך בה היא אכלנית רגשית ולא מצליחה לרזות?
&nbsp
אולי יש בה בעצם דברים נוראיים?
אולי היא ההיפך מכל מה שכתבתי
וזו סיבה טובה יותר לחפש בחוץ
&nbsp
למה לשפוט אותה כדי לעזור לו?

סתם מבקרת

Active member
נראה לי שאת היא הטועה. אהבה וכבוד ללא משיכה מינית ברור שיש

בין הורים לילדיהם, בין אחים, בני דודים אבל ממש ממש לא בין בני זוג ועוד נשואים.
מי מתחתן עם מישהי שדוחה אותו מהפגישה הראשונה? רק מי שיש לו אינטרס לנצל.
במקרה הזה בבירור הרצון לקבל אזרחות בריטית בעקבות הנישואין

על גבר שהתחתן על אף שמעולם לא נמשך לאשתו?

לא דיברתי על המצב ההפוך של אישה שמתחתנת עם גבר שהיא לא נמשכת אליו שכנראה נדיר פחות. נראה לי שגברים נמשכים לחלק גדול יותר מהנשים וזו הסיבה שזה נדיר יחסית. אני לא פוסלת בכלל את האפשרות שהוא באמת היה מונע פה מאינטרס (כמו להגר לבריטניה) ולכן הוא התחתן איתה, על אף שזה נדיר יחסית.
אבל אם אכן התכוונת לשאלות רבות של גברים שמתארים מקרה דומה, אשמח לקישורים (מובן שזה כן קורה מדי פעם - למשל במקרה הזה).

alongrin

New member
כמה דברים...

1. תרשמי לך את **כל** הדברים שאת אוכלת ושותה במשך היום, תתפלאי עד כמה הרשימה הזו תהיה שונה בתכלית ממה שאת חושבת שאת אוכלת.
&nbsp
2. תבדקי את תפקודי בלוטת התריס שלך - תת פעילות גורמת להשמנה/צבירת נוזלים.
&nbsp
3. אני לא יודע בת כמה את, אבל אם את מתקרבת לגיל המעבר, תתיעצי עם אנדוקרינולוג טוב בקשר לטיפול הורמונלי חליפי. ירידה באסטרוגן גורמת להשמנה.
&nbsp
ובסופו של דבר יש את חוק שימור החומר... בטבע לא קיים "יש מאין"
אם את מקפידה על מאזן קלוריות שלילי, אז תרדי במשקל. זו מתמטיקה פשוטה.
&nbsp
יש אנשים שזה קורה להם מהר יותר, ויש כאלה שיותר לאט.
אבל בסופו של דבר אם מקפידים - יורדים במשקל.

סתם מבקרת

Active member
זה לא רק שהיא לא מושכת אותו פיזית. הוא כתב שהיא דוחה אותו

וכך זה היה מהיום הראשון. מי מתחתן עם אשה שדוחה אותו? מי בכלל יוצא לדייט שני עם אשה שדוחה אותו מהיום הראשון?
לא נראה לך שיש קצת הבדל בין חוסר משיכה פיזי לבין "היא דוחה אותי"?

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני לא שמנה

רחוק מאד מלהיות שמנה ורגזתי לקרוא את הפוסט שלו.
מבלי לשפוט את דעתך, גם מבלי להכיר את אשתו, מסכימה לכל מילה שכתבה פרודה טריה.
מדוע?
לאחר קריאת הפוסט והתשובות שלו, אני מאמינה שאכן יש בה צדדים טובים אחרים (אם לא, היה מתלונן גם עליהם) והוא לא "רואה" אותם. הוא רואה רק את השומנים. בעיניו היא רק אשיה שמנה וזהו.
לראות אדם בצורה כזו (ולשפוט אותו בצורה כזו) באמת מעליב.
לראות אדם בצורה כזו, שאתה נשוי לו, מאד מאד מעליב וכואב נורא.
הוא חושש לפגוע בה. לדעתי היא כבר יודעת ונפגעה ממנו.

alongrin

New member
מציע לך להתייעץ עם

פרופסור בז'יז'ינסקי מהדסה עין כרם.
הנזקים שיש לטיפול הורמונלי חליפי (נכון ומותאם) הם שוליים לעומת התועלת שלו.
בין היתר מניעת אוסטאופורוזיס, השמנה, הזדקנות עור פנים, גלי חום, ועוד תופעות לא רצויות.
לאשתי שתחייה הוא שיפר את איכות החיים בצורה משמעותית.
&nbsp
אף אדם לא אמור לחיות על דיאטה של 800-1000 קלוריות ליום.
יש היום בדיקות דם שממפות מה התזונה המתאימה לך ביותר מבחינה גנטית.
שווה לבדוק...

סיגלית 2014

New member
מנהל
דיאטנית נשמה

מקופת חולים.
לא חושבת שהיא נימנית עם רופאי אלילים

קורא בקפה ואסטרולוג לא עוזרים הרבה בכל מה שקשור בדיאטה... אני חושבת.

לא?

חבל שלא ניסיתי גרפולוג וקבליסט. איזה פספוס...

העניין שהם נשואים

ואם הם בקשר נישואין ממושך, אני חושב שחבל לפרק אותו בעיקר אם יש כבר ילדים. נישואין מקודשים ע"י החברה. כדאי למצוא דרך לעבוד על הקשר כדי שיצליח, גם בעזרת טיפול. בנוסף לזה גורם כמו משיכה חיצונית פחות צריך להשפיע על ההחלטה, בדרך כלל ובעיקר כשהקשר חזק רגשית, חשוב וממושך כמו נישואין. אם אין שום משיכה, קשה להיות בקשר רומנטי אבל אם יש אהבה והתאמה כדאי להשתדל לעבוד ביחד על הקשר כדי שישתפר גם גופנית וגם רגשית.
&nbsp

סיגלית 2014

New member
מנהל
עוד כמה דברים

מעניין מיהו אותו פרופסור שאמר לך את מה שכתבת.
בעיות במשקל יכולות להיות משני הכיוונים(הרזייה והשמנה) אני לא מאמינה שהגורם הוא רק אוכל או רק גנטיקה.. יש גורמים נוספים שמשפיעים, ביניהם גם גורמים נפשיים והורמונים.
לפני 10 שנים חליתי בדלקת ריאות וירדתי דרסטית במשקל. הגעתי לתת משקל. עשיתי שמיניות באוויר לעלות שני קילו מזופתים!. שני קילו. הייתי במעקב יותר מחצי שנה אצל דיאטנית ולאחר מכן אצל נטורופת (שהרימו ידיים), אכלתי וכתבתי כל מה שאכלתי עד שזה הפך לסיוט אחד גדול. ואחרי כל מה שטחנתי ... לא עליתי גרם.
היום אני אוכלת פחות ושוקלת יותר.
אז ה"משוואה" הזו, משקל= מה שמכניסים לפה, לא נכונה בעליל. כל אחד הופך ל"פרופסור" ועושה עצמו מבין. צר לי לכתוב זאת, כולל רופאים!

על שומן ומשיכה

למשיכה פיזית יש הרבה מרכיבים. חלקם פיזולוגיים וחלקם רגשיים.
משיכה בין בני זוג משתנה לאורך השנים. מה שאמור לפצות על הריחוק הפיזי המסויים, הוא הקרבה הרגשית.
בקשר זוגי, אשר נעדר ממרכיבים פיזיים ומרכיבים רגשיים, יש יותר אין מאשר יש.
אני לגמרי מסכימה עם רוח התגובות המדברות על שיפוטיות, אך אני יוצאת מנקודת הנחה שמי שמעלה את הסוגייה בפורום, באמת מתלבט.
פעמים רבות בזוגיות יש בן זוג אחד שצריך לקבל החלטה מה לעשות.
במצב כזה, אפשר לפנות לאיש מקצוע, לתהליך אישי אשר יסייע לקבל החלטה.

alongrin

New member
אף אחד לא אומר

שאין בה צדדים טובים ויפים.
מצד שני, משיכה מינית זה מרכיב בעל משקל משמעותי בכל מערכת יחסים.
אני הייתי שם 80-90% חשיבות על משיכה מינית.
וכשמדובר על משיכה מינית אין נכון או לא נכון. או שיש את זה או שאין.
בדיוק כמו שאת אוהבת גפילטע פיש או שלא.
אי אפשר לשפוט אף אחד שהוא לא נמשך לשמנות. זה עניין של טעם וריח.
&nbsp
ואני לא חושב שיש מקום למערכת יחסים בין בני זוג אם המשיכה כבר לא שם.
&nbsp

TheCoon

New member
מתוסכל מינית - לא נמשך אליה

זה נושא שמעולם לא דיברתי עליו עם אף אחד מאחר ואני מריג שהוא מאוד טעון מאוד ואף מביש. אבל אני כבר מרגיש גם חסר אונים וזקוק לעצה.

אני אמר זאת בצורה הכי פשוטה שאני יכול לחשוב עליה; אישתי בעלת עודף משקל חריג (או תכלס, שמנה) ואני לא נמשך אליה בכלל מבחינה פיזית. הייתי איפילו אומר שהגוף שלה דוחה אותי.

אנחנו בקושי עושים סקס וכשעושים אני פשוט במקום אחר בראש שלי. ככה זה היה עוד מהיום הראשון שהכרנו. היא מודעת לעצמה ויודעת שאני מעדיף שהיא תרד במשקל אבל היא לא יודעת איך אני באמת מרגיש. אני ממש פוחד להעליב אותי.

בשנה הראשונה שלנו יחד היא עשתה מאמץ גדול והורידה הרבה מהמשקל שלה. זו היית השנה הכי טובה שלנו יחד והייתי מאוד אוהב ואינטימי איתה.

אבל מהר מאוד המשקל חזר ואני, חלקית במודע וחלקית באופן בלתי מודע התחלתי להיות יותר ויותר מרוחק ממנה.

איפשהו אני מרגיש שאני לא מסוגל להיות מאוד אוהב כלפיה מאחר ואני חושש שהיא תחשוב שהמערכת יחסים בנינו כלכך טובה שאין מה לשנות.
בנוסף אני מרגיש קצת טינה כלפיה בשל חוסר המאמץ להוריד במשקל.

במשך השנים נסיתי לרמוז ואפילו נרשמתי לחדר כושר עם תוכנית אימונים ותזונה מסודרת (אני הולך 5 פעמים בשבוע) ואני מתמיד מאוד איפלו שקשה, אין זמן וממש לא בא רק כדי אולי לדברן אותה גם כן. להראות לה שחשוב לי שהיא תמצא אותי מושך פיזית. קוויתי שאם אני יביא את עצמי למצב שבו אני בכושר שיא אז היא תבין שזה חשוב לי ותרגיש קצת מחוייבת לעשות את המינימום.

המערכת יחסים שלנו כיום היא די יבשה ופונקציונלית בלי יותר מדי חום ורגש.
כל התסכול הזה גורם לנו באופן עקיף לריב על הדברים הכי קטנים.

אני מרגיש מתוסכל מינית ומוצא את עצמי מפלרטט עם אחרות :(

אשמח לעצה בנושא.

תודה.

סיגלית 2014

New member
מנהל
ועוד איך יש לה

כמו לכל אדם, ללא קשר למראהו החיצוני.
לא טענתי שמשיכה מינית אינה מרכיב חשוב במערכת יחסים. לא הייתי נותנת לה אחוז כל כך גבוה בחשיבותה כמוך כי אני חושבת שיש עוד הרבה פרמטרים חשובים לא פחות ובנוסף מכיוון שמשיכה מינית בעיני היא מכלול של דברים ולא רק מראה חיצוני. אם משיכה מינית הייתה מורכבת ממראה בלבד, שינוי הכי קטן (כמו התבגרות למשל, או זקנה, מה שקורה לכולנו) היה מחרב כל חלקה טובה במערכת היחסים ויש מערכות שדווקא משתבחות עם הזמן.
אגב, יכולה להיות אישה מלאה ויותר מזה, אבל יכולה לשדר משהו אחר, יכולה להיות סקסית בטירוף ולשגע את סביבתה.

השרשור שנדחפתי אליו העצים את עניין המשקל למימדים בלתי סבירים.
לא יודעת מה איתך אבל הפוסט של פותח השרשור זעזע אותי.
הוא התייחס לעניין המשקל בלבד!!! לא הוסיף אף מילה על האדם עצמו.
הוא לא הזכיר שום דבר אחר שמושך אותו אצל אשתו, לא הזכיר אהבה (או אפילו מחבב?), איך היא בחיים, האם החיים יחד איתה שלווים ורגועים או אומללים.
רק הרזון הוא הפתרון שלו לכל הבעיות.
קראת מה שהוא כתב? רק בשנה הראשונה שעשתה מאמץ וירדה במשקל, רק אז הוא אהב אותה. כעת הוא לא מסוגל לאהוב אותה ואפילו מרגיש כלפיה טינה.

בנוסף, משהו אחר שזעזע אותי הוא שהרגיש כך מהיום הראשון. כמו שכתבת :"אין נכון או לא נכון, או שיש את זה או שאין". לא הייתה משיכה מבחינתו מהיום הראשון. הוא מרגיש כך מהפעם הראשונה ששכב איתה.
ומה הוא עשה עם זה? התחתן איתה.
אז מדוע הוא בא בטענות שהוא לא נמשך אליה היום? לדעתי המשקל הוא תירוץ.
אני לא שופטת אותו אך גם לא מרחמת עליו. הוא אוכל את הדייסה שהיא בישל.
שיהיה לו לבריאות.

alongrin

New member
משיכה מינית

זה דבר אינדיבידואלי לחלוטין.
יש כאלה שנמשכים למלאות, יש כאלה שלרזות, עם חזה גדול, עם חזה קטן...
אין פה נכון או לא נכון.
הבסיס של כל מערכת יחסים בריאה הוא שתהיה משיכה מינית בין שני בני הזוג ושזה יהיה הדדי.
&nbsp
אחרת לזוגיות כזו אין שום זכות קיום.
אני לא יודע מה גרם לאותו הבחור להתחתן עם אשתו מלכתחילה, מה שברור זה שיש להם בעייה רצינית עכשיו.

סיגלית 2014

New member
מנהל
אכן

בעיה רצינית.
תקן אותי אם אני טועה: מדבריך ניתן להבין שאתה באיזה שהוא מקום מבין (או מנסה להבין) אותו.
מסכימה עם שאר הדברים שכתבת.

alongrin

New member
כן בהחלט

זה תמיד קשה להתמודד עם דחיה ולעכל "שאיך מישהו מעז שלא לאהוב את כל התכונות הנפלאות שלנו ולפסול אותנו בגלל איזה פרט שולי קטן".
&nbsp
מצד שני....
&nbsp
אי אפשר לכפות על אף אחד להמשך או לאהוב מישהו אחר בכח.
גם לא ניתן להאשים אף אחד על כך שהוא לא נימשך למישהו אחר.
אז אני בהחלט מבין את אותו הבחור וזו זכותו לגמרי.
&nbsp
אני מאמין שבחיים שלך פסלת מספר לא קטן של גברים על כל מיני סיבות וחלקן קשור למראה חיצוני.. כאלה הם החיים.
&nbsp
&nbsp

סיגלית 2014

New member
מנהל
אם כך, צר לי קירי

לא נסכים על הכל.
אבל זה בסדר, נכון?

אכן "פסלתי" גברים שלא היו לטעמי. לא הגעתי למצב כזה עם גבר שהייתי איתו מעל כמה שנים, התחתנתי איתו ואז נזכרתי שאין בינינו משיכה.
כתבת הרבה דברים יפים ונכונים לדעתי, אך איני רואה קשר ביניהם לבין הסיפור כאן.
כאן מדובר בזוג נשוי שהבעל לא נמשך לאישתו מהיום הראשון.
מסכימה שלא ניתן להאשים אותו על אי המשיכה או הסלידה שהוא מרגיש כלפי אשתו, אך אני לא מבינה אותו.
אולי אני טועה (ואיני יודעת מה היו המניעים של אשתו להינשא לו) אך מה שהבנתי מהכתיבה שלו שאין אהבה, אין הערכה, הוא לא רואה שום דבר אחר חוץ משומנים מהלכים. חתונה כזו היא רמאות וניצול.
היא בעיניו כלי... באמת שאין לי מושג לאיזו מטרה.

אני מקווה שאני טועה כי כמו שכבר כתבתי, הפוסט הזה די זעזע אותי, כואב לקרוא.
חבל....

LEO3077

New member
היי

עודף משקל זה בד"כ תכונה גנטית...דיאטות לא יעזרו פה,ואם כן,לתקופה קצרה מאוד. אחרי לידות נוסף גורם הורמונלי אז בכלל קשה להוריד.לכן,פתרון טוב זה ניתוח קיצור קיבה או שרוול. לדעתי,אם אין ילדים צריך להתגרש עם כל הצער שבדבר...חיים פעם אחת ,אז חבל ...

למעלה