יחסים פתוחים

• פותח הנושא van9
  • פורסם בתאריך

van9

New member
יחסים פתוחים

היי,
אני ובעלי נישואים 10 שנים,
יש לנו 2 ילדים .. חיים שגרתיים
עם השנים הזוגיות הפכה לשגרתית , משועממת ולפעמים מתסכלת .. .
בעלי מאוד אוהב סקס בלשון המטה...
היחסים בינינו טובים ,חברים טובים , מדברים בפתיחות על הכל. גדלנו יחד..
היינו מקיימים יחסים 4 פעמים בשבוע, לבקשתו וכמובן שהוא יוזם .. כל פעם אמר שרוצה יותר תשוקה ממני שאני קרה. שרוצה יותר ריגושים.
התחילו ויכוחים ומריבות
לפני שבוע לאחר משבר בעלי אמר שרוצה להגשים את הפנטזיות שלו גם בחוץ ..
הציע יחסים פתוחים, ונמשיך בזוגעיות שלנו...
קשה לי המחשבה שהוא יהיה עם מישהי אחרת ויחזור הביתה ..יחד עם זאת לפעמים זה מדליק אותי הסברתי לו את זה

באותו יום עישנתי ג'וינט (בחיים לא עישנתי)והכל השתפר.נהייתי כאילו אישה אחרת , אני מופתעת גם מעצמי , מהרוגע , מהרצון כן להות איתו לספק אותו וכיף לנו יחד, משהו שלא היה לנו אף פעם כיף שכזה.
הכל השתנה 180 מעלות.. יחד עם זאת הוא רוצה לנסות בחוץ , להמשיך לפתח את מה שגילינו יחד על עצמנו, הוא לא יודע להסביר מה בדיוק הוא רוצה .. אלה רק לנסות לחוות אישה אחרת. .
שבוע אני נהייתי משוחררת יותר , הסקס הוא מעולה יום ולילה אך עדיין בעלי מפחד שזה משהו זמני , שאני פועלת מתוך לחוץ .. שזה לא נכון , אני נהנית כמו שלא נהנתי איתו אף פעם .
הוא רוצה להגשים את הפנטזיות שלו, לנסות משהו אחר , אותי זה מלחיץ, מסקרן, מפחיד, מדליק.. , אני לא יודעת איך אני אקבל אותו בידיעה שהוא יהיה עם משהי אחרת ..
אמר שאתרכז בנו , במה שהצלחנו לעשות עד עכשיו, הנאה, רצון להיות יחד ..
גם אם הוא יהיה עם מישהי אחרת יחזור הביתה אליי, ואם היחסים ימשיכו כך לא תהיה לו סיבה להיות בחוץ .
אני רוצה קצת יותר חוקים .. שלא תהיה מישהי מהעבודה , שזה יהיה משהו פיזי וזהו בלי הכרות או אפשרות לפתח משהו רגשי.
מפחיד אותי שיקשר ריגשית למישהי. ..
אנחנו אפילו מדברים על כך שיום אחד גם אני אהיה שותפה לאחת הפנטזיות האלו..
אני לא יודעת איך להתמודד עם הסיטואציה ..
לקבל אותו איך שהוא ?, לתת לו את הקוים האדומים שלי ..? שלא בדיוק הקוים האדומים שלי הם גם האדומים שלו..
הוא רוצה להגיע להסכמים , מתי מותר .. עם מי..
אני ביקשתי זמן לעיקול ..
איך להתמודד עם זה ? לזרום ?
אשמח לעצות
תודה

יחסים פתוחים

שלום לך
לזוגיות צריך שניים בעלך רוצה לממש פנטזיות ואומר לך את זה בפתיחות ואת מצד אחד, חוששת ומצד שני זה עורר בך משהו. כפי שכתבת את צריכה זמן לעכל את זה כי זה מורכב זה לא דבר רגיל וגם לא לך. את צריכה לחשוב עם עצמך האם את עשוייה להגיד לו כן רק מתוך חשש לסיום יחסיכם ואז את תישארי מתוסכלת למרות הסכמתך .או שאחרי חשיבה זה גם משהו שעשוי לעניין אותך. תקדישי לזה מחשבה תשוחחי איתו ואני חושבת שאתם כן צריכים לקבוע קווים אדומים מתוך פתיחות ואמון ואם תחליטו ללכת על זה תקדישו גם זמן לעצירה ולשיחה אם אכן זה טוב לכם. כל דבר שתעשי בניגוד לרצונך זה לא דבר טוב למערכת היחסים.
יהודית.

עוד פעם ממחזרים הודעות?

הפוסט הזה במדוייק פורסם בעבר, קיבל מלא תגובות.
אחרי זה פותחת השרשור עדכנה שבעלה אכן ניהל רומן עם משהי מהעבודה.
מה ניסגר?

למעלה