*אם אתה אוהב כסף ואתה בנאדם אנליטי אתה מאוד תאהב את הפוסט הז

vitali1605

New member
*אם אתה אוהב כסף ואתה בנאדם אנליטי אתה מאוד תאהב את הפוסט הז

לאחר שתקראו את המאמר הבא תפגשו באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!!! פשוט תקראו, זה מטורף כמה זה גאוני ופשוט כאחד

מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 28 ₪ (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 4 ₪ לכל אחד מ- 7 המספרים שיהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את המספר שלך כמספר 7 בתחתית רשימת השמות ולשלוח להרבה מאוד קבוצות דיון (בווצאפ, פייסבוק פורומים וכאלה).

זה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון? וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "באותו יום התחלתי לקבל כסף ב- paybox. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! ביום הראשון עשיתי 48 ₪ (כיסיתי את "ההשקעה"!) אח"כ עשיתי בערך 1500 ולאחר שבועיים עשיתי סכום של 10000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪. וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 537,000 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-28 ₪!!!

הסכום הסופי שאמור להצטבר לכם אם תמצאו רק 7 (זה ממש קצת) שימצאו כל אחד רק 7 עד שאתם נפלטים מהרשימה אתם אמורים לצבור-3,842,600 !!!! אתם קולטים??? זה מטורף תחשבו מה יקרה אם תגייסו 14 איש או יותר שיצטרפו?!!! לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!

זה קל, וההשקעה שלכם היא רק 28 ₪!

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה:

1. שלחו 4 שקלים ל paybox של כל אחד משבעת האנשים ברשימה :

(אין צורך לשמור את המספר בשביל להעביר את הכסף)

1. 054-2231222

2. 054-6507082

3. 052-5299275

4. 054-6766522

5. 055-6888465

6. 052-3121787

7. 054-7692357

2. הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר7 נהיה מספר 6, 6 נהיה 5... וכו') והוסיפו את המספר שלכם כמספר 7 ברשימה.

3. השתמשו בקבוצות ווצאפ, פיסבוק, ובאתרים כמו msn, תפוז, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

4. שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל ההוראות מבוצעות בזהירות 7 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 4 שקלים כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 28 ₪ אם השם שלי כמספר 7 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 4 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 6 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 196 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 5 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1372 ₪ נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 4 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 9,604 ₪!!! אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 3 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 67,228 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 2 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 470,000 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 3,294,000 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ בלבד!!!

הסכום המצטבר הוא 3,842,600!!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 3,842,600₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 28 ₪? אני לא, ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

**גם אם אתה עדיין סקפטי וחושב שיש לזה אחוזים בודדים להצליח זה עדיין מליוני אחוזים יותר מהסיכוי לזכות בלוטו!!! אז שווה לנסות לשים את ה28 שקלים האלה ולעשות מאמץ לשלוח!!**

והכי חשוב!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 4 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב ! הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

בהצלחה!

למעלה