אפשר לקבל ביקורת על הפורטל שלי?

omere1

New member
גם אני

אחי , למה שלא תבנה אתר מודרני ב WordPress בחצי זמן ובאיכות פי 1000 ממה שהראת לנו כאן ?
לצערי אין לי משהו טוב לומר עליו למעט מהירות הטעינה
&nbsp

moty127

New member
אפשר לקבל ביקורת על הפורטל שלי?

היי אנשים המון זמן עבר...
ונראה שכל הקטע עם בנית האתרים ירד קצת בזמן האחרון
אבל...
בניתי לעצמי סוג של פורטל כמו שבניתי לעצמי פעם
למי שזוכר ומכיר אותי אז היה לי אז את מלון פורטל

הוא מאוד דומה לאיך שפעם הוא היה נראה
רק שהפעם בניתי הכל מחדש ב HTML5 עם עורך קוד מעולה!
עדין עובד עם ASP בצד שרת אבל
אתם תראו לבד כמה ש ASP מעולה גם היום
כל העמודי הסטטוסים של השרתים למינהם של הפורטל
בניתי לעצמי סוג של Template בצד שרת כזה מעולה של הפורטל
שגם עוזר לי לשנות את כל העיצוב של הפורטל ברגע
מה שכולל את המצביע של העכבר הרקע מונפש וסוגי חלונות עם צבעים שונים
לא היה פשוט אבל היה כיף! הכל משולב בסוג של AJAX
ומותאם גם לניידים ב AJAX בעמוד ההתאמה של לניידים
ומשתלב בנגן מדיה המובנה של מכשיר שאיתן אתם שומעים את המוסיקה
ואני רוצה לשים שם גם מדריכים בעתיד וקצת על משחקים ו IT
בקיצור המון עבודה!

אז עכשיו אחרי עבודה קשה
התעיפתי ובא לי לנוח קצת ולהרגע
לשמוע את המוסיקה הנעימה שם (WOW) ולהנות ממנו
וגם להציג אותו לפניכם:
http://moty125.myftp.org/
או חפשו בגוגל: "Moty_p's Portal" הוא כבר מופיע שם למרות שהוא לא גמור

מה שהספקתי עד עכשיו לבנות זה:
את העמוד של "הדיסקים של התורה" בעמוד "תורה ומה שמסביב"
פינת המוסיקה חלקית
הרשמה (לא גמור)

אם בכניסה הראשונה שלכם האתר יהיה קצת איתי זה בסדר הוא לא מאוחסן בחוות שרתים כמו שצריך ואני באמת חייב אנשים טובים עם לב גדול וטוב שרוצים לתרום לפורטל כסף כדי לעשות אותו כמו שצריך

אז אחרי שנתתי לכם את הרקע הזה
אני כן רוצה לבקש ממכם הצעות כיצד ניתן לשפר את הפורטל
מה אתם חושבים מה היתם רוצים שיהיה בו וכן ביקורת כללית

אשמח לקרוא כל תגובה :)

מרעיש. סגרתי בכניסה.

בחייך מוטי, לא למדת כלום? לא משמיעים רעש בכניסה לאתר. אני יושב בשקט (טוב, מקשיב למוזיקה לטעמי), נכנס לדף ומפריעים לי ... לא ממשיך להסתכל על הדף.

moty127

New member
מבאס

תקשיב, אולי אתה צודק וזה לא הדרך ככה להשמיע מוסיקה פתאום כמו שאתה אומר אבל...
שאני מבקש ביקורת ממתין לתגובה נכנס אפילו מספר פעמים לבדוק
ועד שאני כבר מקבל תגובה אחת אין שום מילה והתייחסות לכל מה שכתבתי ועוד ממנהל שצריך להיות הכי תותח כאן
אז זה מאוד מבאס
הורדתי את ה AUTOPLAY

המנהל לא תותח, הוא בן אדם עצבני.

הטוב, הרע והמכוער

הטוב - האתר עולה יחסית מהר. הALT של התמונות מוגדר כהלכה (נגישות לפחות בנושא זה).

הרע - המון דברים זזים ברקע (גיצים של מדורה?) ומסבים את תשומת הלב מהטקסט, שגם כך לא ממש קריא (גופן קטן, שחור על רקע אפור כהה...).
קטעים שלא ממש ברור אם הם היו צריכים להיות הערות למתכנת או משהו אחר (סטטוס שרתים וכו') (דוגמה קטנה):
פקודות:
כוח משיכה (sv_gravity): 800
יריות בין חברים (mp_friendlyfire): כבוי
דיבורים בשרת (sv_voiceenable): פעיל
דיבורים במיקרופון (sv_alltalk): רק בקבוצה שלך
פנסים בשרת (mp_flashlight): כבוי
בהחלט לא מתאים את עצמו לרזולוציות שונות (לא שימושי בעליל ברזולוציה נמוכה מ-1024 על 768
הטמעה חלקית שיוצרת המון הערות שגיאה של פרסומות גוגל (הן לא מופיעות על המסך, אז למה לעזאזאל לכלול את הJS שלהן?)
משתנים בקוד שעבר מיניפיקציה עם שמות מהגיהינום (פונקציה בשם foo? ועוד עם שגיאה שמגיעה לקונסול ... מאיזה דוגמת קוד הועתקה?)
שמוש במאפיינים של תגיות שונות בHTML שלא קיימים בHTML מגרסה 4 ומעלה (אתה מנסה לתמוך גם בנטסקייפ נוויגטור?)
שמוש בID מספר פעמים.

המכוער - אני יודע שבדרך כלל אני לא מתיחס ליופי של אתרים (מה לעשות, אין לי "חוש גרפי"), אבל האתר הזה בהחלט לא מושך אותי לחזרה אליו. יתכן שלא לזה התכוונת - אני מצרף תמונת מסך (FF על לינוקס, ללא כל תוספי חסימה). המון "שטחים מתים" ותוכן תלוש (ללא כל הקשר הגיוני) "מעצימים" את חווית המשתמש.
תפריט שנמצא למטה ומשנה דברים (לא טעינה חוזרת של הדף) בחלקו העליון של המסך, שלא רואים.

המוזר - קוד CSS שהוטמע בתגית style עתיד להקשות מאד על שינויי עיצוב או התאמות.
שמוש בinline style (כנ"ל). ערכים לא הגיוניים (לא מספריים - האם שכחת להשם משתנה?) לstyle של אלמנטים שונים (מן הסתם יגרום לתצוגות מאד מעניינות על דפדפנים שונים)

moty127

New member
well...

אז קודם כל תגיד לי מי משתמש היום ב 1024 על 768 חחחח אולי פעם על איזה XP עם מסך MAG מצ'וקמק מרובה ענק כזה שטוח פעם זה היה להיט
אז בדקתי בשבילך את הרזולוציה הזו והפורטל נראה מתאים את עצמו פשוט הטבלה של הלוח שנה עברי לעוזי שובר את העיצוב כי לא עבדתי עליו עדיין

שמוש בID מספר פעמים. טעות שצריך לתקן

לגבי צבעים ו style גם בפורטל הקודם וגם עכשיו מאוד קשה להתאים את הצבעי הרקע המשתנים בכל הגוונים שקיימים לצבע טקסט אחיד

הנה שינוי קיצוני בדקה עבודה firefox חלונות

חננה013

New member
1024 על 768 זה אייפד שוכב. למה לא לתת לו תמיכה?!

מסכימה שהרוב גולשים היום על סמארטפון ודסקטופ, אבל אם זה אתר בפיתוח ולא משהו ישן - הייתי עובדת גם על הגודל הזה. למרות שהוא הבעייתי והמרגיז ביותר

יש טבלאות מוכנות בהמון אתרים

פשוט בקש אותן (נניח מהרבנות) ...
&nbsp
לחליפין - אם אתה אוהב להסתבך - גגל "שעון אסטרונומי" וברר באיזו זוית שמש מוגדרת כניסת שבת.
&nbsp

moty127

New member
תגיד לי בבקשה איזה מין מנהל אתה?

פשוט בקש אותן (נניח מהרבנות) ... ??????
כאילו תגיד לי שניה באמת נראה לך אני ניגש לרבנות
"אפשר בבקשה לקבל הסבר על איך לתכנת את שעות כניסת השבת בVBS?"
כאילו מה נראה לך
"גגל שעון אסטרונומי וברר באיזו זוית שמש מוגדרת כניסת שבת."
שמע אתה נראה לי אפיקורס אחושרמוטה אם ככה אתה כותב
איזה מין מנהל כותב ככה דברים כאלו מביא לתת איזה כיוון או הכוונה
אז אתה לא יודע סבבה נסתדר לבד
מה זה הרמה הזאת לא בשבלי בכלל לא לזה נכנסתי לפה
בעע

מוטי, המייל של הנהלת הפורומים בתפוז זמין באינטרנט

אתה מוזמן לשלוח את תלונתיך הקטנוניות ישירות אליהם. אנסה לגגל ולספק לך אותו.

בבקשה - פרטי יצירת קשר עם הנהלת הפורומים.

&nbsp
זו הכתובת המפורסמת בפורום משוב
&nbsp
[email protected]
מנהלים ומנהלות >>
&nbsp
לצפיה ב-'סעיף 2 בתקנון תפוז:'
סעיף 2 בתקנון תפוז:
&nbsp
<< ההודעה הנוכחית
&nbsp
2. יצירת קשר עם מערכת תפוז
2.1 בכל שאלה או בקשה הנוגעות לשימוש באתר, תוכלי לפנות למערכת תפוז בכתובת: [email protected]
2.2 במידה ולא תקבל מענה תוך 3 ימי עסקים, תוכל לפנות אלינו במספר הטלפון 03-6109610 או בפקס 03-6388207
2.3 נפגעת מתכני גולשות (כהגדרתם להלן) באתר? תפוז מקיימת מנגנון הודעה והסרה, אשר במסגרתו את מוזמנת לפנות אל תפוז דרך אמצעי ההתקשרות ולדווח לתפוז על התוכן שלטענתך פוגע בזכויותיך.
מה עליך לעשות לצורך הגשת פניה כזו?
2.3.1 עליך, לציין בפנייתך קישור (Link) למיקום המדויק בו מופיע התוכן אשר בקשר אליו ברצונך להתלונן. בלא קישור כאמור, לא נוכל לטפל בפנייתך.
2.3.2 עליך לציין את העילה המשפטית שבגינה את פונה אל תפוז (למשל, לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הפרת זכויות יוצרים וכדומה) ולפרט את הסיבות שבגינן מתקיימת העילה המשפטית שציינת.
2.3.3 עליך לציין בכל פניה את שמך המלא ופרטי ההתקשרות עמך לצורך בירורים, ככל שידרשו.
2.3.4 עליך לציין במפורש כי את מאשרת לתפוז להעביר את תלונתך אל כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות הגולש מושא הפניה ומנהלי הפורום והקומונה הרלוונטיים, כמפורט להלן. היעדר אישור כזה בפנייתך עלול לגרור עיכוב טיפול בה.
&nbsp
&nbsp
מנהלים ומנהלות >>

moty127

New member
מקפיץ

ברצוני לקבל חוות דעת שוב,
בשלב זה בניתי את מערכת הפורומים בגירסה השלישית
משתמשים רשומים יכולים לעשות העתק הדבק לצילומי מסך מתקבל קובץ (Screenshot.png) וכמו כן להעלות ולצרף קבצים בתגובות
http://moty125.myftp.org/Forum/Topic.asp?Thread=202

למעלה