מי מנהל שרתי DNS?

FreeSoft

New member
הייתי בטוח שעניתי על זה

בשרת "רגיל", ומבלי להיכנס לחריגים וליוצאים מן הכלל כגון CRM'ים שמאפשרים שרת דואר נכנס ויוצא רק בעזרת דומיין שלך, להלן תשובתי בחוזר:
כתובות ה NS'ים מתקבלים מהשרת ואת מגדירה אותם אצל רשם הדומיינים אצלו רכשת את הדומיין.
בשרת וירטואלי פרטי יש להזין גם IP קבוע וכשתגיעי לשם נוכל לדבר על הג'וקר (@) ובעיקר על nginx...

FreeSoft

New member
כנראה שהבנת הנקרא אינה מהצדדים החזקים

בשרת שיתופי ה NS'ים מסופקים על ידי השרת ומוזנים אצל רשם דומיינים על ידך!
תחזוקה (תהיה אשר תהיה) אמורה להיות באמצעות חברת האיכסון במקרה של בעיה.

בשרת וירטואלי פרטי (VPS) כל ההגדרות עלייך וחברת האיכסון לא תתמוך בפחות מ 60$ לשעה.

FreeSoft

New member
אלוהים ישמור

- השרת של תפוז נמצא בתל מונד בחוות שרתים של נטוויזן/ברק.
- את כנראה לא מבינה את המשמעות של "להזין". ההגדרות של אצל רשם הדומיינים לא דומות למה שאת עושה בתפוז...
- בהגדרות אין לך אפשרות "להזין מה שארת רוצה". את תזיני את מה שיתנו לך...
- ה NS'ים של תפוז הם: ns.barak.net.il ו ns1.barak.net.il ועכשיו אולי תוכלי להבין חלק קטן מתגובותיי הקודמות אם רק תתרכזי ב NS'ים האלה...
- תפוז לא יושבים על שרת שיתופי ככה שמי ש"אחראי" על ההגדרות/שינויים/תחזוקה (מה יש לתחזק ב DNS...?)ן הם .... תפוז

FreeSoft

New member
צריך לבקש מעוץליגוץלי

להוריד לי מהשכר ובינתיים זה יהיה יופי אם תאמצי את הגישה של לנסות להבין באמצעות הרשת, לפחות עד שתדעי מה בכלל את רוצה לשאול...

FreeSoft

New member
XMR ו Aeon

מהווים את הכסף החביב עלי אבל פה משלמים בתלושי דלק לצוללת

אוסנתס

New member
מי מנהל שרתי DNS?

אם אני רוכשת doamin בספק אינטרנט האם ה- DNS נמצא אצל הספק, או שהוא לא מחוייב שהשרת DNS ימוקם אצלו. למשל אם אני רוכשת domain שהוא לא ספק אינטרנט, האם הוא מחוייב להחזיק DNS, אם לא, איפה נשמר ה- database של ip מול ה- domain?

FreeSoft

New member
קצת סלט

דומיין "רוכשים" אצל רשם דומיינים. godaddy נישב לפופלרי עבור דומיינים שלא co.il לאחרון חפשי את איגוד האינטרנט הישראלי ושם בטח תמצאי את הרשמים הקיימים.
פרטי שרתי ה DNS מתקבלים מהשרת שלך ומוגדרים אצל הדומיין שברשותך.
במידה ויש צורך ב IP קבוע את מבצעת זאת דרך חברת האיכסון (השרת שלך). ה IP רשום על שמם ואת משלמת חודשי. לשרתים שיתופיים אין צורך בכתובת IP קבועה.

אולי מוטב שתגדירי את הצרכים שלך?

למעלה