לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3118231,182 עוקבים אודות עסקים

פורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'שוחרר CMS חדש - croco cms'
שוחרר CMS חדש - croco cms
<< ההודעה הנוכחית
09/09/2014 | 07:52
9
381
לצפיה ב-'תתחדש!'
תתחדש!
09/09/2014 | 10:12
6
132
כמה דברים:

1. רואים שיש כיוון טוב. ממשק הניהול נראה מאוד נוח ופשוט.

2. יש בממשחק הניהול באגים ואני לא מצליח למשל לנהל את דף הבית. בפיירפוקס בכלל לא נפתח לי :/

3. כל הכבוד שזה קוד פתוח! יהיה לך יותר נוח ונכון לאחסן את זה ב Github לדעתי.

4. יש אפשרויות טמפלטינג?

המון בהצלחה!
פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים >>
לצפיה ב-'זה לא שלי'
זה לא שלי
09/09/2014 | 14:59
97
כדאי ליצור קשר עם האדם שכתב את זה

לצפיה ב-'מערכת Croko'
מערכת Croko
11/09/2014 | 09:13
3
71
הי, 

שמי אבי ואני יוצר המערכת :) האתר של המערכת עם הוראות התקנה, מדריכי וידאו ועוד : http://croko.co.il/

1. תודה :)
2. המערכת נבדקה בעיקר עם גוגל כרום, יש באג שמציג חלון ריק בפיירפוקס ( צריך ללחוץ מחוץ לחלון כדי לסגור אותו). מעבר לכך העריכה והעדכון צריכים לעבוד. אם אתה נתקל בבעיה, אודה באם תוכל לדווח על באג כאן : https://github.com/aviosipov/croko-cms/issues
4. כן, המערכת טוענת את התבנית מתוך תיקיית templates, שם התבנית הפעילה שמור בפרמטר template בטבלת sites. 

לצפיה ב-'שלום אבי, ברוך הבא '
שלום אבי, ברוך הבא
11/09/2014 | 09:30
31
לצפיה ב-'הי אבי '
הי אבי
11/09/2014 | 17:55
1
52
הסתכלתי קצת על הקוד של המערכת.
באופן כללי נראה שהושקעה הרבה עבודה רצינית בפרוייקט ויפה שיש אנשים שעדיין מנסים לכתוב מערכות CMS חדשות
בעידן של וורדפרס וג'ומלה.

היו כמה דברים שצרמו לי מרפרוף בקוד -
- מחרוזות טקסט בעברית בתוך הקוד PHP. עדיף את כל הטקסטים במקום שיהיו מקובעים ומעורבבים עם הקוד להעביר לקבצים נפרדים
עדיף עוד יותר להשתמש באישזהו פתרון לתרגומים ותמיכה בשפות וככה אם תרצו להפיץ את המערכת מחוץ לישראל תוכלו לעשות את זה יחסית בקלות.

- יש מקומות שאתם מעבירים משתנים בלי סניטציה לSQL ראיתי את זה בקובץ התקנה שאולי בו זה הכי פחות חשוב אבל צריך לשים לב שלא עושים את זה בעוד מקומות.

- נראה שההגדרה הדיפולטיבית של where בCI היא לא לבצע הזחות על פרמטרים שמועברים עליו. ניסיתי להזריק לכם SQL בעמוד לוגין ולא הצלחתי (נראה שהפרמטרים שם כן עוברים איזשהי סניטזיה קודם) אבל יש מקומות שרואים בברור שזה לא קורה (כמו בכותרת של פוסט חדש). יכול להיות שלא הבנתי לגמרי את הקוד של הDB DRIVER או שהסתכלתי על אחד לא נכון אבל כדאי לדאוג שהזחה תפעל על כל המשתנים אוטמטי ולבטל אותה רק במקומות שאין ברירה ואחרי שהפרמטרים עברו סניטזיה מלאה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה נראית כמו מערכת מאוד נחמדה.

לצפיה ב-'codeiginter'
codeiginter
12/09/2014 | 12:19
27
הי, 

תודה על התגובה :)

בגדול ci מספקת מענה לחלק מהדברים שתיארת אבל גם לוקה בחסר בהרבה תחמים. בחלק מהמודולים בפרויקט התחלתי לעבוד עם datamappers המספקים גמישות רבה בגישה לאובייקטים. אני מאמין שאם הייתי כותב את המערכת היום מחדש ככל הנראה הייתי עובד עם laravel המספקת כלים טובים יותר לאבטחה, ניהול DB וכו'. 

אני מסכים איתך לגבי מחרוזות השפה, יש תמיכה לכך ב CI ואני מתכנן לטפל בזה בהמשך הדרך. 
לגבי הסניטציה - אבדוק את זה. 

אבי. 
לצפיה ב-'התקנתי'
התקנתי
10/09/2014 | 13:50
1
90
לא עובד... מציג שגיאות PHP.
התחלתי לדבג את הקוד ועדיין מציג שגיאות אני מריץ על גירסת PHP - 5.3.3.
יש לציין שהצלחתי לסיים התקנה.
לצפיה ב-'בעיות התקנה'
בעיות התקנה
11/09/2014 | 09:07
58
הי koler, 

תוכל לפרט מה השגיאה שאתה מקבל? אפשר פה, בדיווח באגים ב-github או כל מקום אחר שנוח לך :)

אבי. 

הודעות אחרונות

15:38 | 03.07.19 אורחים בפורום
14:14 | 12.06.19 פנומן 72
10:32 | 27.05.19 עוץליגוץלי
17:59 | 25.05.19 dory38
10:58 | 19.05.19 אורחים בפורום
09:03 | 14.05.19 yairel28
17:27 | 08.05.19 אורחים בפורום
14:11 | 08.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ